Rozwiązania

prostokątne naklejki na wymiar z nadrukiem

Naklejki na wymiar – na samochód, meble, ścianę.

Samoprzylepne naklejki na wymiar to jedno z najczęściej stosowanych w reklamie rozwiązań. Łatwe i gotowe do zastosowania sprawiają, że taka reklama jest skuteczna i efektywna. Zwiększaj zasięgi swojej marki z naklejkami.

kolorowe magnesy z logo firmy

Magnesy z logo firmy na lodówkę zawsze skuteczne.

Produkowane na zamówienie magnesy z logo firmy to przykład gadżetów sprawdzonych i bardzo skutecznych w działaniu. Pomagają zatrzymać przy sobie klientów na dłużej i zapewnić firmie powtarzalne zamówienia.

kolorowe naklejki laminowane w nietypowym kształcie

Naklejki laminowane błyszczące i matowe.

Dodatkowa warstwa zabezpieczająca wydruk, nakładana maszynowo tworzy laminowane naklejki. Laminat sprawia, że są odporne na zarysowania, uszkodzenia i szczególnie trudne warunki użytkowania.

kolorowe naklejki foliowe winylowe Mini Basket

Naklejki winylowe (foliowe) w Twojej firmie.

Foliowe tradycyjne naklejki to dobry wybór, gdy zależy Ci na trwałości wydruku na winylowym podkładzie. Odporność na wodę i trudne warunki to jedna z najważniejszych cech tego rozwiązania.

niebieskie prostokątne naklejki żelowe dostępne na zamówienie

Naklejki żelowe 3D – żywiczne.

Produkowane na zamówienie naklejki żelowe (żywiczne) to popularne rozwiązanie w znakowaniu produktów. Łatwo nadasz logo i wyróżnisz markę na produktach. To też sposób na wyraźnie odróżnienie się od konkurencji.

kolorowe etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem.

Etykiety są w znakowaniu produktów jednym z najczęściej wybieranych samoprzylepnych rozwiązań. Ekonomika masowej produkcji sprawia, że to często niezastąpiony i najłatwiejszy sposób, żeby nadać produktom indywidualny wygląd.

kolorowe naklejki z własnym projektem

Naklejki z własnym projektem.

Zamawiając naklejki z własnym projektem możesz liczyć na ekspresową realizację. Projekt logo lub etykiety produktowej to podstawa szybkiego wydruku. Część projektowa naszej pracy jest równie ważna jak sam druk.

okrągłe złote etykiety z matowym efektem

Etykiety metaliczne w druku cyfrowym.

Druk cyfrowy pozwala nam na wybór wielu materiałów podłoża etykiet. Również folie złote i srebrne z metalicznym efektem znajdują tu zastosowanie. Tak powstają niepowtarzalne etykiety metaliczne.

naklejka wypukła na folii bezbarwnej

Naklejki na folii transparentnej.

Zobacz przykłady naklejek, które nie mają własnego koloru tła. Powstają przez zadrukowanie folii transparentnej. Dowiedz się w jakich przypadkach warto zastosować to rozwiązanie.