Rozwiązania

kolorowe magnesy z logo firmy

Magnesy z logo firmy na lodówkę zawsze skuteczne.

Produkowane na zamówienie magnesy z logo firmy to przykład gadżetów sprawdzonych i bardzo skutecznych w działaniu. Pomagają zatrzymać przy sobie klientów na dłużej i zapewnić firmie powtarzalne zamówienia.

kolorowe naklejki laminowane w nietypowym kształcie

Naklejki laminowane błyszczące i matowe.

Dodatkowa warstwa zabezpieczająca wydruk, nakładana maszynowo tworzy laminowane naklejki. Laminat sprawia, że są odporne na zarysowania, uszkodzenia i szczególnie trudne warunki użytkowania.

kolorowe naklejki foliowe winylowe Mini Basket

Naklejki winylowe (foliowe) w Twojej firmie.

Foliowe tradycyjne naklejki to dobry wybór, gdy zależy Ci na trwałości wydruku na winylowym podkładzie. Odporność na wodę i trudne warunki to jedna z najważniejszych cech tego rozwiązania.

niebieskie prostokątne naklejki żelowe dostępne na zamówienie

Naklejki żelowe 3D – żywiczne.

Produkowane na zamówienie naklejki żelowe (żywiczne) to popularne rozwiązanie w znakowaniu produktów. Łatwo nadasz logo i wyróżnisz markę na produktach. To też sposób na wyraźnie odróżnienie się od konkurencji.

kolorowe etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem.

Etykiety są w znakowaniu produktów jednym z najczęściej wybieranych samoprzylepnych rozwiązań. Ekonomika masowej produkcji sprawia, że to często niezastąpiony i najłatwiejszy sposób, żeby nadać produktom indywidualny wygląd.

okrągłe złote etykiety z matowym efektem

Etykiety metaliczne w druku cyfrowym.

Druk cyfrowy pozwala nam na wybór wielu materiałów podłoża etykiet. Również folie złote i srebrne z metalicznym efektem znajdują tu zastosowanie. Tak powstają niepowtarzalne etykiety metaliczne.