Naklejki magnetyczne na lodówkę z logo Twojej firmy.

Naklejki magnetyczne można wykorzystać na wiele sposobów. Choć są drobnym gadżetem, niejednego zaskoczy wysoka jakość ich wykonania i to, jak bardzo mogą okazać się przydatne. To bardzo wszechstronny produkt – do czego się przyda i co warto o nim wiedzieć?

Naklejki magnetyczne – dlaczego warto?

Naklejki magnetyczne umieszczone na lodówce – widział je chyba każdy z nas. Są popularnym gadżetem reklamowym. Dzięki temu, że klienci umieszczają je w widocznym miejscu – logotyp i nazwa firmy trwale zapisuje się w ich pamięci. 

podłużne czarne naklejki magnetyczne do przyklejania na lodówkę

Naklejki magnesowe są tanie – konkretna cena zależy oczywiście od wybranego projektu i technologii produkcji. Jednak niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz – nie musisz nastawiać się na znaczny wydatek. Taki gadżet świetnie nadaje się do rozdawania klientom. Od lat magnesy z logo na lodówkę cieszą się ogromną popularnością.

Dzięki magnesom reklamowym:

 • Klienci na pewno nie zapomną o twojej firmie – będą stale mieć logo przed oczami
 • Umieszczony w widocznym miejscu magnes zadziała jak reklama. Z pewnością zobaczy ją wiele osób, co przyczynia się do zwiększenia szans na pozyskanie nowych klientów
 • Klienci otrzymają upominek – co na pewno zapamiętają jako miły gest. Dzięki temu ich opinia o naszej marce stanie się jeszcze bardziej pozytywna: któż z nas nie lubi dostawać prezentów? 
 • Jeśli na magnesie znajdą się dane kontaktowe, klientom znacznie łatwiej będzie dokonać kolejnego zamówienia. Numer telefonu lub adres e-mail zawsze będą mieć pod ręką. 
 • Wyróżnisz się na tle konkurencji. Dlatego Twoja marka będzie postrzegana jako profesjonalna i godna zaufania.

Naklejki magnesowe – rodzaje

Istnieje kilka rodzajów magnesów na lodówkę – każdy z nich ma swoje unikalne cechy i właściwości. Jakie rodzaje naklejek magnetycznych możesz zamówić do swojej firmy w dobrych cenach?

magnetyczne naklejki wycięte w nietypowym kształcie

Ekonomiczne magnesy typu BASIC – to najprostsze rozwiązanie, które mimo to daje ogromne możliwości i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Ich cena pozytywnie Cię zaskoczy. Sprawdzą się w sytuacji, gdy potrzebujesz dużej ilości tanich gadżetów, które można rozprowadzać wśród klientów. Warto je rozdawać podczas wydarzeń branżowych, dodawać do zamówień. Co jest podstawą takiej naklejki? Folia magnetyczna: grafika jest bowiem często drukowana bezpośrednio na niej. Następnie pokrywamy ją laminatem, który zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. 

Magnesy wypukłe – z uwagi na swój wygląd, automatycznie budzą skojarzenia z markami i produktami klasy premium. Sprawią, że Twoje produkty i usługi będą postrzegane jako te “z górnej półki”. Wypukłe magnesy z nadrukiem zawsze wyróżniają się na tle innych, znajdujących się na lodówce magnesów. Wyglądają elegancko i podkreśla wygląd umieszczonej na niej grafiki. Efekt wypukłości uzyskiwany jest dzięki zastosowaniu technologii DOMING 3D, która nadaje nie tylko estetykę, ale również ogromną trwałość. 

naklejki na folii magnetycznej z nadrukiem

Jaki rodzaj naklejek magnetyczych wybrać? Wszystko zależy od twojego celu, preferencji wizualnych, budżetu – i wielu innych czynników. Niezależnie od tego, na które rozwiązanie się zdecydujesz,  z pewnością przyczyni się ono do zwiększenia sprzedaży. Magnesy na lodówkę z logo mają opinię bardzo skutecznych – w każdej formie.

Naklejki magnetyczne na lodówkę – proste i skuteczne rozwiązanie

Naklejki magnetyczne okrągłe, kwadratowe, lub w zupełnie wymyślnej formie? To nie problem – takie magnesy produkujemy w praktycznie wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach. Tworzymy wiele niepowtarzalnych, oryginalnych projektów. Ciekawy kształt często jest tym, co przyciąga uwagę i nadaje naklejce niepowtarzalny charakter. 

Magnesy reklamowe z logo, nazwą firmy i danymi kontaktowymi nie muszą być nudne. Nawet najprostsze informacje można przekazać w interesujący sposób. Klienci chętnie korzystają z magnesów, które przykuwają wzrok i wzbudzają zaciekawienie wyjątkowym designem. Dlatego najlepiej gdy grafika umieszczana na magnesie jest przemyślana i zaprojektowana z najwyższą starannością. Właśnie ona decyduje o pierwszym wrażeniu klienta. Dopracowany w każdym szczególe projekt sprawia, że klienci postrzegają markę jako taką, która dba o detale i jakość swoich produktów oraz usług. Pierwsza opinia często decyduje o zakupie lub jego braku.  

Używając folii magnetycznej produkcja magnesów na lodówkę jest nieskomplikowana, nie zajmuje wiele czasu i umożliwia realizację zarówno zamówień dużych, jak i tych znacznie mniejszych. Nie ponosząc dużych kosztów, możesz więc zyskać doskonały gadżet reklamowy, który przyczyni się do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie.

Naklejki z folii magnetycznej – prostota i estetyka

Każda marka zwraca dziś dużą uwagę na to, w jaki sposób reklamuje się wśród potencjalnych klientów. Firmy prześcigają się wręcz w tworzeniu nowych, oryginalnych pomysłów, strategii marketingowych i sposobów na zwiększenie rozpoznawalności, świadomości marki i podniesienie pozycji na rynku. 

folia magnetyczna z nadrukiem wycinana

Nie oznacza to jednak, że klasyczne, nieskomplikowane sposoby na reklamę stają się mniej skuteczne. Wręcz przeciwnie – czasami najprostsze rozwiązania są tymi najlepszymi. Nie do każdej grupy klientów można dotrzeć, stosując nowoczesne metody. W niektórych sytuacjach prostota jest bardziej skuteczna. Naklejki z folii magnetycznej mogą dotrzeć do każdego dzięki temu, że są jednym z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych rozwiązań. Klienci przekazują sobie potem takie naklejki magnetyczne z rąk do rąk. Mogą dotrzeć praktycznie wszędzie, również w miejsca, w których nie sprawdziłaby się tradycyjna reklama.

Pomimo swojej prostoty, nalepki magnetyczne nadal są bardzo estetyczne i niekiedy traktowane wręcz jako ozdoba lodówki i pomieszczenia. Wysokiej jakości druk umożliwia uzyskanie obrazów wyraźnych, o intensywnym nasyceniu barw. Swój wygląd naklejki magnetyczne nierzadko utrzymują przez wiele lat!

Upominki magnetyczne dla klientów – sposób na zwiększenie sprzedaży prosto od producenta

Rozdawanie klientom nawet niewielkich upominków niesie za sobą wiele korzyści. I nie chodzi jedynie o zwiększanie rozpoznawalności marki na rynku. 

kolorowe magnesy jako gadżety reklamowe

Wszyscy lubimy dostawać prezenty – a otrzymanie ich budzi pozytywne skojarzenia. Sprawia, że jesteśmy skłonni, by za otrzymany prezent się odwdzięczyć. Ten mechanizm sprawia, że obdarowana osoba ze znacznie większym prawdopodobieństwem zdecyduje się na zakup Twoich produktów. To także sposób na to, by zyskać opinię marki, która dba o swoich klientów i nie oszczędza na jakości swoich usług. Dzięki temu firma budzi pozytywne skojarzania. 

Naklejki magnetyczne z logo doskonale sprawdzają się jako element strategii marketingowej. Wpływają na zwiększenie sprzedaży i podwyższają rozpoznawalność firmy. Dodatkowo – są tanie i nieskomplikowane w produkcji, wyglądają estetycznie i przykuwają uwagę. Można znaleźć dla nich bardzo wiele zastosowań. Warto pamiętać o tym, że gdy zamawiamy naklejki magnesowe – producent ma znaczenie: wybór sprawdzonego producenta to gwarancja najwyższej jakości produktu, fachowych porad i wsparcia.

Pobierz TEASER produktowy i poznaj też nasze oznakowania (PDF) >

Powiązane produkty

  kolorowe magnesy soft pvc 3d z logo

  Magnesy SOFT PVC 3D™

  Zachwycające wyrazistością kolorów magnesy 3D z „gumowego” materiału soft pvc. Te gadżety reklamowe możemy zaprojektować w dowolnym kształcie. Warto je rozdawać, bo dosłownie działają na klientów jak magnes.

  tradycyjne magnesy na lodówkę kolorowe

  Magnesy BASIC™

  Z połączenia zadrukowanej folii z podkładem magnetycznym powstają ekonomiczne magnesy na lodówkę. Mogą mieć dowolny kształt. Dzięki temu lepiej przyciągają uwagę klientów do motywu marki.