Branża reklamowa

Produkujemy dla agencji reklamowych.

Problemy i wyzwania branżyJak pomagamy?
Czas reakcji i dobry kontakt

Wiemy, że agencje reklamowe potrzebują szybkiego kontaktu i szybkich wycen.
Nasi doradcy robią co tylko możliwe, żeby maksymalnie skrócić czas przygotowania agencyjnej oferty produkcyjnej. Dlatego jesteśmy bardzo dostępni telefonicznie i mailowo.
Jakość produktów

Klienci cenią sobie dokładność i precyzję produkcji.
Bezpłatne próbki lub próba przedprodukcyjna pomagają ocenić efekt końcowy i pomagają sprzedać produkt klientowi końcowemu.
Problemy i wyzwania branżyJak pomagamy?
Czas produkcji i dostaw

Wiemy jak ważne jest dla agencji zdążyć z terminem.
Traktujemy produkcje dla agencji z odpowiednim priorytetem w kolejce produkcyjnej. Podajemy zawsze realny czas produkcji.
Czy producent nie skontaktuje się z moim klientem?

Wiemy jak ważna jest pewność i uczciwość relacji z agencjami.
Nie kontaktujemy się z klientami agencji, jeżeli nie byli wcześniej naszymi klientami lub nie wysłali zapytania bezpośrednio. Nie pokazujemy nigdzie realizacji dla agencji reklamowych.

Poznaj nasze produkty

naklejki doming 3d czarne

Naklejki DOMING 3D™

Wypukłe naklejki i napisy epoksydowe 3D pokryte bezrtęciowym poliuretanem. Zachwycają wyglądem i wieloletnią trwałością. Te samoprzylepne oznakowania doskonale utrwalają logo marki na produktach.

srebrne tabliczki 3d z logo firmy

Tabliczki MICROPRINT 3D™

Samoprzylepne tabliczki firmowe, które produkujemy w innowacyjnej technologii druku 3D. To trwałe i estetyczne naklejki. Łatwe w aplikacji pomagają na stałe połączyć produkt z marką.

emblematy metalowe chromowane

Emblematy METALIC™

Metalowe naklejki, pokryte dodatkowo warstwą pięknego chromu emblematy tworzą szlachetne oznakowania premium. Dodają produktom blasku, zwiększają ich atrakcyjność i przyciągają spojrzenia klientów.

czarny emblemat gumowy z szarym logo ev refined

Emblematy PVC 3D™

Gumowe i elastyczne emblematy PVC stosowane główne na odzież i podłoża, które nie mają sztywnej powierzchni. Połączą Twoje logo z produktem wszędzie tam, gdzie trzeba dopasować się idealnie do zmiennego kształtu.

żółte wydrukowane naklejki i etykiety

Etykiety i naklejki drukowane

Nasza drukarnia naklejek zapewnia pełną obsługę w zakresie dostaw firmowych naklejek i etykiet. Udostępniamy na zamówienia online kilka technik nadruku w połączeniu z wieloma rodzajami folii samoprzylepnej.

Kolorowe breloki soft pvc 3d z motywami

Breloki reklamowe

Najbardziej lubiane gadżety to właśnie breloki do kluczy. Są wyjątkowo użyteczne i praktyczne. Coraz większą popularność zdobywają breloki PVC z materiału podobnego do gumy. Są kolorowe i doskonale przyciągają wzrok do marki.

kolorowe magnesy reklamowe pvc

Magnesy reklamowe

Produkowane na indywidualne zamówienie magnesy to gadżety, które są rozchwytywane. To też sprawdzona metoda, żeby codziennie zwiększać świadomość marki. Klienci uwielbiają przyklejać na lodówkę te naklejki magnetyczne.