Branża reklamowa

Nasi doradcy starają się jak najszybciej przygotować ofertę produkcyjną dla agencji reklamowych. Jesteśmy łatwo dostępni przez telefon i e-mail.

Dostępne są bezpłatne próbki lub próby przedprodukcyjne, aby ocenić efekt końcowy i pomóc sprzedać produkt klientowi.

Produkcja dla agencji reklamowych ma u nas odpowiedni priorytet. Zawsze podajemy realny czas produkcji.

Nigdy nie kontaktujemy się z klientami agencji, którzy nie byli wcześniej naszymi klientami lub którzy wcześniej nie wysłali zapytania bezpośrednio. Nie pokazujemy naszych realizacji dla agencji reklamowych publicznie.

Poznaj nasze produkty

naklejki doming 3d czarne

Naklejki DOMING 3D™

Dzięki naklejkom DOMING 3D zapewnisz produktom znakowanie. POLINAL to doświadczony producent oznakowań 3D. Kliknij i zobacz przykłady wdrożeń.

srebrne tabliczki 3d z logo firmy

Tabliczki MICROPRINT 3D™

Samoprzylepne tabliczki firmowe, które produkujemy w innowacyjnej technologii druku 3D. To trwałe i estetyczne naklejki. Łatwe w aplikacji pomagają na stałe połączyć produkt z marką.

emblematy metalowe chromowane

Emblematy METALIC™

Metalowe naklejki, pokryte dodatkowo warstwą pięknego chromu emblematy tworzą szlachetne oznakowania premium. Dodają produktom blasku, zwiększają ich atrakcyjność i przyciągają spojrzenia klientów.

czarny emblemat gumowy z szarym logo ev refined

Emblematy PVC 3D™

Gumowe i elastyczne emblematy PVC stosowane główne na odzież i podłoża, które nie mają sztywnej powierzchni. Połączą Twoje logo z produktem wszędzie tam, gdzie trzeba dopasować się idealnie do zmiennego kształtu.

żółte wydrukowane naklejki i etykiety

Etykiety i naklejki drukowane

Nasza drukarnia naklejek zapewnia pełną obsługę w zakresie dostaw firmowych naklejek i etykiet. Udostępniamy na zamówienia online kilka technik nadruku w połączeniu z wieloma rodzajami folii samoprzylepnej.

Kolorowe breloki soft pvc 3d z motywami

Breloki reklamowe

Najbardziej lubiane gadżety to właśnie breloki do kluczy. Są wyjątkowo użyteczne i praktyczne. Coraz większą popularność zdobywają breloki PVC z materiału podobnego do gumy. Są kolorowe i doskonale przyciągają wzrok do marki.

kolorowe magnesy reklamowe pvc

Magnesy reklamowe

Produkowane na indywidualne zamówienie magnesy to gadżety, które są rozchwytywane. To też sprawdzona metoda, żeby codziennie zwiększać świadomość marki. Klienci uwielbiają przyklejać na lodówkę te naklejki magnetyczne.