Etykiety samoprzylepne z nadrukiem.

Produkowane przez nas etykiety samoprzylepne z nadrukiem mogą spełniać różne funkcje dla firm. Mogą reklamować firmę lub produkt, albo mogą informować o cechach produktu.

Czasem zabezpieczają też serwisowany produkt przed ingerencją i również przypominają o terminach serwisu. Zastosowań jest sporo i ciągle dowiadujemy się od naszych klientach o nowych. Etykietowanie produktów służy przede wszystkim właściwemu oznakowaniu zgodnie z wytycznymi brandingu marki.

etykiety samoprzylepne z nadrukiem kolorowym i w różnych kształtach

Etykiety drukujemy je z wykorzystaniem techniki druku cyfrowego, która jest bardzo ekonomiczna w uruchomieniu produkcji. Aby ułatwić współpracę przedstawiamy poniżej najważniejsze etapy prac związanych z przygotowaniem własnych etykiet firmowych.

Przygotowanie projektu etykiet samoprzylepnych z nadrukiem.

Aby zamówić tego typu samoprzylepne naklejki reklamowe należy przede wszystkim dobrze zastanowić się nad tym, jakie funkcje mają spełniać w firmie. Na podstawie tego celu możemy przygotować projekt, który będzie dobrze dopasowany pod względem funkcji. To kluczowa sprawa i decyduje o tym, czy etykiety będą przynosiły firmie korzyści.

Doradzamy bardzo często w tym zakresie naszym klientom, sugerując poprawne rozwiązania graficzne, kolorystyczne i treściowe. Często nasi klienci posiadają własny dział marketingu, który odpowiada również za kreację projektu nadruku etykiet samoprzylepnych. Wtedy współpraca przebiega głównie w zakresie przygotowania etykiet do produkcji.

Użycie folii samoprzylepnej  jako podłoża, w odróżnieniu od papieru samoprzylepnego zapewnia dużo wyższą odporność na ścieranie i zabezpieczenie przed czynnikami pogodowymi. Sprawia, że etykietowanie produktów w taki sposób ma sens również w przypadku produktu, którego trwałość jest kilkuletnia.

przykład etykiet w druku cyfrowym z nadrukiem kolorowym

Jeśli jednak nasi klienci dysponują samym pomysłem, wtedy możemy zaproponować nasze wsparcie w zakresie projektowania etykiet z logo. Mamy na tym polu już bardzo duże doświadczenie i możemy służyć pomocą. W zakres przygotowania projektu wchodzi również ustalenie najbardziej dopasowanych wymiarów, kształtów etykiety, wybór technologii nadruku i rodzaju podłoża.

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem i ich wycena.

Kompletujemy niezbędne do wyceny dane takie jak:

 • wymiary naklejek,
 • kształt etykiet,
 • kolorystyka,
 • rodzaj podłoża samoprzylepnego etykiet,
 • nakład produkcyjny etykiet.

Wszystkie te informacje są potrzebne, aby oszacować koszty druku i ustalić cenę naklejek. Nie mamy tutaj gotowego cennika, gdyż ilość parametrów produkcyjnych jest bardzo duża. Nieco trudniej, ale korzystniej dla klienta jest, gdy podchodzimy do każdej wyceny indywidualnie.

Zatwierdzenie projektu i kosztorysu etykiet z własnym nadrukiem.

Na tym etapie przychodzi pora na zatwierdzenie przez klienta naszych ustaleń. Wysyłamy wtedy poglądowy projekt naklejki na zamówienie do zatwierdzenia.

Bardzo często zdarza się, że przygotowujemy również przedprodukcyjną próbkę takiej gotowej etykiety samoprzylepnej. Dla naszych klientów to bardzo ważne, aby mogli sami sprawdzić właściwości naklejek, zobaczyć na żywo kolorystykę i upewnić się, że jakość nadruku jest faktycznie u nas zawsze bardzo wysoka.

okrągłe etykiety z drukiem pełnokolorowym

Produkcja i kontrola jakości etykiet.

W druku cyfrowym sama produkcja zwykle nie trwa długo. Dwa do trzech dni to zwykle maksymalne terminy produkcyjne dla małych i średnich nakładów. Staramy się maksymalnie przyspieszyć ten proces, aby nasi klienci mogli jak najszybciej wykorzystywać w firmie ten rodzaj wsparcia, jaki dają etykiety samoprzylepne z nadrukiem.

Własny projekt, szybka dostawa i wysoka jakość to atuty naklejek przygotowywanych cyfrowo na zamówienie.

Po produkcji etykiety są sprawdzane pod kątem jakości nadruku, kolorystyki i precyzji cięcia. Naklejki z własnym projektem drukowane w arkuszach są rozcinane do formatu ułatwiającego bezpieczne wysłanie lub wymiaru ustalonego z klientem.

Tego typu etykiety dostarczamy w sposób arkuszowy, do samodzielnego etykietowania. Arkuszy nie można wykorzystać do współpracy z etykieciarkami, ale tego typu rozwiązania stosuje się głównie dla nisko i średnio nakładowego znakowania. Jest to wtedy optymalne pod względem kosztów, a technologicznie proces naklejania też nie jest trudny.

prostokątne firmowe etykiety z nadrukiem cyfrowym

Dostawa etykiet samoprzylepnych.

Dostawę realizujemy z najlepszymi i najszybszymi firmami kurierskimi.

Jako producent zapraszamy do współpracy firmy, dla których własne etykiety samoprzylepne na rolce mogą stać się nowym sposobem na zwiększenie sprzedaży, udoskonalenie produktu lub polepszenie komunikacji z klientami.

nadruk cyfrowy na etykietach samoprzylepnych

Pobierz TEASER produktowy i poznaj też inne oznakowania (PDF) >

Powiązane produkty

  Kolorowe naklejki z własnym nadrukiem arkomp

  Naklejki reklamowe

  Wydrukowane na folii naklejki reklamowe to ekonomiczny sposób, żeby przeprowadzić masową kampanię promującą markę lub produkt. Takie etykiety zapewniają doskonałą widoczność w wielu miejscach jednocześnie.

  żółte naklejki ze znakami ostrzegawczymi bhp

  Naklejki ostrzegawcze

  Naklejki ostrzegawcze to produkty o szczególnym znaczeniu dla naszych klientów. Są niezbędne do wprowadzenie produktów na rynek i ich późniejszego bezpiecznego użytkowania. Naklejki pomagają przestrzegać zasad BHP.

  żółte okrągłe naklejki serwisowe

  Naklejki serwisowe

  Dla produktów, które wymagają regularnej opieki serwisowej szczególne zastosowanie znajdują naklejki serwisowe. Będą ewidencjonować aktualny status serwisu i wskazywać na kolejne terminy obsługi.

  Plomba gwarancyjna foliowa

  Plomby gwarancyjne

  Plomby gwarancyjne to jeden z najskuteczniejszych sposobów zabezpieczenia produktów przed niefachowym serwisem. Aby skutecznie zabezpieczyć produkt przed próbami napraw poza autoryzowaną siecią serwisową.