Naklejki z własnym projektem.

Najczęściej produkujemy dla naszych klientów naklejki z własnym projektem pełnokolorowym. Często korzystamy z techniki druku solwentowego, którego koszty są niezależne od ilości kolorów na projekcie. Ułatwia to wyceny.

Własny projekt to szybka wycena i realizacja.

Choć nie mamy ustalonego stałego cennika ze względu na złożoność projektów i kształtów, wyceny nie trwają długo i samo przygotowanie do produkcji – przećwiczone setki razy – też nie zajmuje dużo czasu. Zaletą druku cyfrowego jest też brak kosztów przygotowalni i łatwość druku na żądanie. Więc jeśli posiadasz własny projekt lub pomysł na nalepki, zajmiemy się produkcją.

naklejki z własnym projektem firmowym

Personalizowane naklejki – unikalny kształt.

Warto pokreślić, że naklejki z własnym nadrukiem mogą mieć też zupełnie unikalny i wyjątkowy kształt, niezależny i wyróżniający się na tle podobnych realizacji. 

Własny projekt – dowolny napis i grafika

Naklejki mogą być z dowolnym napisem lub grafiką. Dobrze jeżeli zarys projektu lub projekt jest już gotowy wtedy bardzo przyspieszy to proces od zapytania do dostawy zamówionych nalepek. Indywidualny nadruk umożliwia wykorzystanie takich etykiet do różnych celów w zakresie promocji firmy i zwiększania sprzedaży.

Wydruk naklejek z własnym wzorem grafiki
Wydruk naklejek z własnym wzorem grafiki

Popularne zastosowania naklejek z własnym projektem logo.

Mamy okazję realizować druk naklejek z logo dla naszych klientów już ponad 15 lat. W tym czasie zebraliśmy sporo doświadczeń i spotkaliśmy się z dużą ilością przykładów wykorzystania.

Przykłady zastosowań naklejek z własnym nadrukiem

 • Etykiety i naklejki przemysłowe
 • Naklejki i etykiety na paczki i przesyłki kurierskie
 • Naklejki na laptopy z logo firmy
 • Naklejki na maszyny budowlane
 • Naklejki na maszyny rolnicze
 • Naklejki na regały magazynowe
 • Naklejki elektrostatyczne na sprzęt elektroniczny
 • Etykiety na produkty spożywcze
 • Naklejki na urządzenia gastronomiczne
 • Naklejki do kampanii społecznych i politycznych
naklejki wydrukowane z logo na czarnym tle

Bardzo często klienci zamawiają naklejki z własnym logo. Obok niego są często informacje adresowe i napisy skrótowo przedstawiające profil oferty firmy. Takie naklejki reklamowe mają za zadanie przyciągać nowych klientów i zapewnić stałe zlecenia serwisowe. Zwykle naklejane są na produkty w dużych ilościach.

Tak masowe wykorzystanie przynosi dobry efekt reklamowy, na co pozytywnie wpływa też trwałość realizacji na folii samoprzylepnej. Cel reklamowy to dla wielu naszych klientów najważniejsze zadanie stawiane przed naszymi naklejkami.

Rodzaje naklejek z własnym nadrukiem

Etykiety samoprzylepne na rolce

Naklejki – etykiety samoprzylepne. Są nawinięte na rolce i można z nich łatwo korzystać. To ekonomiczny sposób masowego znakowania. Naklejaj je ręcznie lub automatycznie.

Czerwono-białe etykiety samoprzylepne na rolce polinal
Tanie i wysokiej jakości naklejki samoprzylepne na rolce

Naklejki reklamowe

Wydrukowane na folii naklejki reklamowe to ekonomiczny sposób, żeby przeprowadzić masową kampanię promującą markę lub produkt. Takie etykiety zapewniają doskonałą widoczność w wielu miejscach jednocześnie.

Kolorowe naklejki z własnym nadrukiem arkomp
Zamów też własne naklejki reklamowe dla swojej firmy.

Plomby gwarancyjne

Własne naklejki – plomby gwarancyjne to jeden z najskuteczniejszych sposobów zabezpieczenia produktów przed niefachowym serwisem. Aby skutecznie zabezpieczyć produkt przed próbami napraw poza autoryzowaną siecią serwisową.

Plomba gwarancyjna foliowa
Pewność zabezpieczenia produktu plombą gwarancyjną.

Naklejki serwisowe

Dla produktów, które wymagają regularnej opieki serwisowej szczególne zastosowanie znajdują naklejki serwisowe. Będą ewidencjonować aktualny status serwisu i wskazywać na kolejne terminy obsługi.

żółte okrągłe naklejki serwisowe
Oznakuj serwisowane produkty datą serwisu.

Naklejki na opakowania

Nalepki umieszczane na opakowaniach to sposób na komunikację z klientami. Można w ten sposób utrwalać wizerunek marki, przekazywać informacje o ważnych promocjach lub zapewnić informacje techniczne.

białe naklejki opakowaniowe z nadrukiem
Wiele produktów wymage naklejek na opakowanie z nazwą, składnikami i certyfikacjami ale również z logiem firmy czy linii produktów.

Naklejki ostrzegawcze

Naklejki ostrzegawcze to produkty o szczególnym znaczeniu dla naszych klientów. Są niezbędne do wprowadzenie produktów na rynek i ich późniejszego bezpiecznego użytkowania. Naklejki pomagają przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP).

prostokątne naklejki ostrzegawcze na maszyny
Naklejki ostrzegawcze – informacje na temat bezpiecznego użytkowania produktu.
ciemne etykiety kwadratowe z nadrukiem logo

Własny, dowolny wzór i projekt otwiera też możliwości wykorzystania nalepek jako formy profesjonalnego znakowania swoich produktów. Odpowiednie dodatkowe zabezpieczenie wydruku pozwala uzyskać wieloletnią trwałość. Jednym z takich zabezpieczeń jest poliuretanowa warstwa wypukła, która tworzy wyjątkowo trwałe i efektowne naklejki wypukłe.

Niepowtarzalny nadruk ma szczególne znaczenie, gdy firma zamierza prawidłowo przeprowadzić akcje promocyjne w punktach sprzedaży. Takie naklejki mogą być sposobem na wyróżnienie się wśród podobnych produktów i firm.

Jak powstają naklejki z własnym nadrukiem?

W naszej produkcji wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia drukujące i tnące japońskiej firmy ROLAND. Wysoka precyzja pracy tych urządzeń przekłada się na efekt wysokiej jakości zarówno w zakresie nadruku jak i wycinania naklejek.

kolorowe naklejki z własnym projektem

Połączenie wysokiej jakości sprzętu drukującego i markowych folii daje bardzo dobre efekty. Rodzaj folii użytej w produkcji ma bardzo duże znaczenie. W naszych produkcjach najczęściej wykorzystujemy podłoże w postaci niemieckich folii ORACAL. Używając folii specjalnych możemy przygotować też etykiety metaliczne. Naklejki z własnym nadrukiem w związku ze stosowanymi technikami druku i rodzajami folii są odporne na warunki atmosferyczne i ścieranie.

kwadratowe naklejki z nadrukiem i motywem sportowym

Aby prawidłowo przygotować do produkcji etykiety samoprzylepne z nadrukiem, zalecamy ustalić kilka podstawowych parametrów.

Aby prawidłowo przygotować do produkcji etykiety samoprzylepne z nadrukiem, zalecamy ustalić kilka podstawowych parametrów.

Do produkcji naklejki z własnym projektem lub wzorem określ:

 • wymiary naklejki
 • kształt naklejki – dowolna linia cięcia
 • kolorystykę, w tym również rodzaju folii podłoża
 • nakład produkcyjny
 • prześlij projekt lub zleć jego przygotowania

Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie produkcji etykiet samoprzylepnych z własnym nadrukiem.

Możesz łatwo zamówić personalizowane naklejki z własnym nadrukiem. Naklejki mogą mieć dowolne rozmiary, różne formaty i możesz zaprojektować je sam według własnych preferencji.

Chcesz zamówić naklejki firmowe?

Pobierz TEASER produktowy i poznaj też inne oznakowania (PDF) >

Powiązane produkty

  Kolorowe naklejki z własnym nadrukiem arkomp

  Naklejki reklamowe

  Wydrukowane na folii naklejki reklamowe to ekonomiczny sposób, żeby przeprowadzić masową kampanię promującą markę lub produkt. Takie etykiety zapewniają doskonałą widoczność w wielu miejscach jednocześnie.

  białe naklejki opakowaniowe z nadrukiem

  Naklejki na opakowania

  Naklejki umieszczane na opakowaniach to sposób na komunikację z klientami. Można w ten sposób utrwalać wizerunek marki, przekazywać informacje o ważnych promocjach lub zapewnić informacje techniczne.