Naklejki winylowe (foliowe) w Twojej firmie.

Wybór wszelkiego rodzaju towarów i usług jest dziś na rynku ogromny. Doskonałym sposobem na to, by wyróżnić się na tle konkurencji i sprawić, że to właśnie Twoja marka zostanie zapamiętana, są naklejki winylowe (foliowe). Naklejka winylowa to niepozorny, lecz ogromnie skuteczny drobiazg o ogromnej ilości zastosowań. Czym są naklejki winylowe i dlaczego warto wykorzystywać je w swojej działalności?

okrągłe naklejki drukowane na folii

Co to są naklejki winylowe?

Naklejki winylowe na zamówienie to projektowane indywidualnie, drukowane na folii naklejki. Można umieścić na nich dowolne informacje, napisy, logotypy lub grafiki. Wysokiej jakości wydruk sprawia, że nawet najdrobniejsze szczegóły będą doskonale widoczne.

Winylowe naklejki są bardzo wszechstronne: mogą służyć jako ozdoba, gadżet reklamowy, oznaczenie produktu zawierające logotyp i nazwę firmy. Mogą również pełnić funkcje czysto praktyczne. Ich ogromną zaletą jest trwałość: nadruk nie ściera się, a naklejka foliowa nie ulega łatwo uszkodzeniom pod wpływem różnych niszczących czynników (na przykład warunków atmosferycznych). 

Naklejki foliowe samoprzylepne można umieszczać na dowolnej, gładkiej powierzchni: szkle, metalu, meblach, urządzeniach, opakowaniach, przedmiotach codziennego użytku.

Naklejki winylowe - kolorowa grafika z samurajem
Naklejki winylowe – obrazek z samurajem

Naklejki winylowe – sposób na znakowanie produktów

W strategii marketingowej każdej marki znakowanie produktów odgrywa ważną rolę. Dobrze dobrane oznakowanie buduje pozytywne skojarzenia z Twoją firmą, przyciąga nowych klientów, ale również podnosi wartość estetyczną produktu.

Naklejki winylowe wykonane na zamówienie doskonale nadają się do znakowania produktów narażonych na różnorodne warunki atmosferyczne lub intensywne użytkowanie. Nadają się do naklejania na zewnątrz, ponieważ są wystarczająco odporne na różne czynniki. 

Naklejka winylowa może być dopasowana dowolnie do potrzeb, mieć dowolny kształt i nadruk . Możesz postawić na kolorowe, przykuwające uwagę barwy lub też zdecydować się na bardziej stonowaną kolorystykę. Naklejki foliowe przezroczyste to sposób na subtelne, estetyczne oznakowanie produktów, które nie zdominuje ich wyglądu. 

Niekiedy naklejki zapadają klientom w pamięć ze względu na swój nietypowy, oryginalny kształt.Etykiety foliowe mogą być bez problemu produkowane w każdym kształcie. Nie bez znaczenia jest też dokładność wydruku. Jeśli bowiem chodzi o naklejki winylowe, druk wykonany ze starannością odwzorowuje dokładnie nawet najdrobniejsze szczegóły grafiki.

Naklejki foliowe z logo – doskonały sposób na reklamę

Etykiety foliowe na zamówienie to świetny sposób na reklamę, dlatego, że umożliwiają klientom dostrzeżenie i zapamiętanie twojej firmy. Często nawet doskonałe marki nie są rozpoznawalne na rynku i nie przynoszą dużych zysków. Dzieje się tak dlatego, że potencjalni nabywcy po prostu nie zdają sobie sprawy z ich istnienia. 

Każda etykieta samoprzylepna umieszczona na sprzedanym produkcie naklejka to szansa na dotarcie do kolejnego klienta. Naklejka winylowa to rozwiązanie bardzo wszechstronne – możesz umieścić je na dowolnym przedmiocie. 

Chciałbyś ułatwić klientom kontakt z Tobą? Z naklejkami winylowymi to proste. Możesz umieścić na nich dowolne dane kontaktowe: numer telefonu, adres strony internetowej lub e-mail. Jeśli taka naklejka umieszczona jest w widocznym miejscu – skontaktowanie się z tobą staje się zadaniem niesłychanie prostym. O wiele łatwiej jest zadzwonić do kogoś, gdy numer telefonu mamy pod ręką. Często niechęć do poszukiwania sposobów na kontakt sprawia, że klienci rezygnują z zamówienia.

wydrukowane na folii naklejki firmowe

Naklejki foliowe w Twojej firmie – to się opłaca!

Decydując się na zakup naklejek z winylu:

 • Sprawiasz, że twoja marka staje się znacznie bardziej rozpoznawalna na rynku
 • Budujesz przewagę nad konkurencją
 • Dbasz o wizerunek swojej firmy – która w oczach klientów zyskuje opinię profesjonalnej i rzetelnej
 • W prosty i tani sposób zapewniasz sobie skuteczną reklamę
 • Sprawiasz, że logo twojej marki widoczne jest w wielu różnych miejscach
 • Ułatwiasz klientom kontakt – twoje dane na naklejce sprawią, że numer telefonu lub e-mail jest zawsze pod ręką
 • Sprzedajesz więcej produktów – marka staje się rozpoznawalna, a klienci zawsze chętniej kupują to, co jest im znane

Dzięki szybkiej wycenie, wsparciu na każdym etapie produkcji naklejek i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, naklejki winylowe stają się łatwo dostępnym, niedrogim i skutecznie działającym rozwiązaniem.

Winylowe naklejki jako znaki ostrzegawcze

Naklejki winylowe mogą pełnić nie tylko funkcję reklamową, ale również użytkową. Doskonale sprawdzą się w Twojej firmie jako informacje – dla klientów lub pracowników – o sposobie użytkowania danego produktu.

Jako ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem lub oznaczenia wyjaśniające przeznaczenie konkretnych urządzeń. Znaki ostrzegawcze to gwarancja bezpieczeństwa użytkowników. Takie naklejki kosztują niewiele, a mogą uchronić kogoś przed poważnymi problemami. 

żółte naklejki foliowe ze znakami ostrzegawczymi

W przypadku ostrzegawczych znaków, warto postawić na żywe, rzucające się w oczy barwy i kontrastowy dobór kolorów. Dzięki temu nikt nie powinien przeoczyć istotnego ostrzeżenia. 

Właściwe oznakowanie produktów jest czasami warunkiem dopuszczenia ich do sprzedaży. Urządzenia niebezpieczne w obsłudze muszą mieć naklejki ostrzegawcze, które ułatwią przestrzeganie przepisów BHP. Takie oznaczenie to również zabezpieczenie dla Twojej firmy. Zabezpiecza ją przed roszczeniami prawnymi, wynikającymi z niewłaściwego sposobu użytkowania danego sprzętu.

Naklejki z winylu – jakie są ich zalety?

Naklejki winylowe są odporne na warunki atmosferyczne

Raz przyklejone, pozostaną na swoim miejscu przez bardzo długi czas. Dodatkowo, jeśli naklejki wymagają ochrony, możemy przygotować je jako naklejki laminowane. To spowoduje, że będą wodoodporne i odporne na promieniowanie UV i dodatkowo zabezpieczy je na ścieranie. Takie rozwiązanie często stosowane jest w naklejkach umieszczonych na zewnątrz gdzie odpowrniść na warunki atmosferyczne i uszkodzenia ma istotne zmnaczenie.

okrągłe złote naklejki z logo marki Kukbuk

Naklejki foliowe można produkować w bardzo dużych ilościach.

Są tanie, a produkcja nie trwa długo. Świetnie sprawdzą się więc jako naklejki reklamowe. Doskonale nadają się do tego, by rozdawać je klientom jako darmowe gadżety. Wszyscy wiemy, że budzi to bardzo pozytywne skojarzenia. 

Foliowe naklejki są płaskie i elastyczne.

Można więc umieszczać je na przedmiotach o dowolnym kształcie. Nie da się w ten sposób dopasować innego typu oznakowań (naklejek 3D, tabliczek z logo). 

Produkcja naklejek winylowych nie trwa długo.

Zamówione naklejki bardzo szybko zostaną do Ciebie dostarczone. Jest to więc doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy nie masz wiele czasu – sprawne drukowanie i szybka dostawa dają możliwość realizacji w krótkim terminie. 

ekologiczne naklejki z folii znakujące produkt

Naklejki winylowe mają niezliczoną ilość zastosowań. Z pewnością przydadzą się w każdej firmie – niezależnie od tego, jaki jest jej profil działalności. Można dopasować je indywidualnie, zaprojektować i wydrukować tak, by doskonale spełniały swoją funkcję w dowolnej roli. Zdecydowanie warto w nie zainwestować!

Gdzie można zamówić naklejki winylowe?

Taki rodzaj naklejek na folii samoprzylepnej możesz zamówić łatwo w drukarni internetowej. Polecamy współpracę z naszym działem specjalistycznej drukarni naklejek POLINAL, w której zrealizujesz szybko zamówienia na wiele rodzajów etykiet i druku naklejek firmowych. Realizujemy również zamównienia złożone online za pomocą formularza.

Pobierz TEASER produktowy i poznaj też inne oznakowania (PDF) >

Powiązane produkty

  Kolorowe naklejki z własnym nadrukiem arkomp

  Naklejki reklamowe

  Wydrukowane na folii naklejki reklamowe to ekonomiczny sposób, żeby przeprowadzić masową kampanię promującą markę lub produkt. Takie etykiety zapewniają doskonałą widoczność w wielu miejscach jednocześnie.

  żółte naklejki ze znakami ostrzegawczymi bhp

  Naklejki ostrzegawcze

  Naklejki ostrzegawcze to produkty o szczególnym znaczeniu dla naszych klientów. Są niezbędne do wprowadzenie produktów na rynek i ich późniejszego bezpiecznego użytkowania. Naklejki pomagają przestrzegać zasad BHP.