Naklejki na zamówienie także w formie tabliczki firmowej.

Sposób oznakowania produktów jest jednym z kluczowych elementów budowania wizerunku marki i kreowania jej odbioru wśród konsumentów. Naklejki na zamówienie – na przykład w formie tabliczki firmowej – to drobny element, który robi ogromną różnicę. Wielu markom zdarza się pomijanie tego sposobu na promocję i reklamę – bardzo niesłusznie! Dlaczego tak ważne jest, by zadbać o przemyślane oznaczenia produktów i jakie są sposoby na ich wykorzystanie?

Dlaczego warto zainwestować w naklejki na zamówienie?

Widoczność marki – to kluczowa kwestia, jeśli chcemy, by nasze produkty były chętnie wybierane przez klientów i kojarzone z wysoką jakością oraz starannym wykonaniem. By jednak marka stała się rozpoznawalna, trzeba zadbać, by logotyp zapadł klientom w pamięć. W tym właśnie celu można wykorzystać naklejki pod zamówienie.

naklejki w różnych kształtach w druku cyfrowym

Ciekawe oznakowanie, współgrające estetycznie z designem produktu, od razu sprawia, że marka postrzegana jest jako solidna, dbająca o najdrobniejsze nawet szczegóły wszystkiego, co produkuje. Często klienci używają określonych przedmiotów, lub korzystają z pewnych rozwiązań, uważając je za doskonałe i praktyczne. Nie wiedzą jednak, jak nazywa się producent stojący za ich projektem. Nic w tym dziwnego: jest ich bardzo wielu, a pamięć ludzka bywa zawodna. Widoczna naklejka z logo firmy to świetny sposób, by klient zawsze pamiętał, że korzysta z twoich produktów.

Naklejka na zamówienie – widoczne logo marki

Naklejki samoprzylepne na zamówienie to prosty i skuteczny sposób na umieszczenie logo marki na każdym przedmiocie. Można łatwo dostosować ich wielkość do konkretnego produktu, tak, by naklejka w formie tabliczki odpowiednio współgrała z jego estetyką i sposobem wykonania.

Tabliczki z logo firmy w formie naklejek to gwarancja wyraźnej widoczności marki – dzięki temu, że na naklejce znajduje się nie tylko izolowany napis, ale również tło. Jeśli zdecydujesz się na dobór kontrastowego kolorystycznie tła, jeszcze bardziej podkreślisz widoczność marki. Z drugiej strony – jeśli zależy Ci na subtelnym oznakowaniu, które nie zdominuje designu całego produktu, możesz wybrać delikatniejsze barwy.

Srebrna tabliczka z logo Krispol
Srebrna tabliczka z logo Krispol.

Klasyczne naklejki etykiety na zamówienie cechują się prostym sposobem aplikacji. Wystarczy je przykleić, co nie sprawia żadnych trudności. Możliwości personalizacji takich naklejek jest wiele. Wysokiej jakości oznaczenia produktów mają olbrzymią wartość marketingową. Z pewnością przedmioty oznaczone Twoim logotypem dotrą wszędzie: same w sobie stanowią reklamę!

Naklejki na zamówienie – cena

Naklejki na zamówienie – w porównaniu do innych strategii marketingowych – są rozwiązaniem przystępnym cenowo, a zarazem ogromnie skutecznym. Ich cena uzależniona jest od wielu czynników – rodzaju materiałów, z którego mają być wykonanie, wielkości, kształtu, stopnia skomplikowania i liczby detali w projekcie, a także liczby zamówionych naklejek. Każde zamówienie jest więc wyceniane indywidualnie – jest to zdecydowanie inwestycja warta swojej ceny:

 • Marka staje się widoczna na rynku, dzięki czemu ma dużą szansę stać się na nim liderem
 • Produkty są chętniej wybierane przez klientów – znacznie chętniej kupujemy to, co jest nam znane, na przykład produkt marki, której logo widujemy regularnie
 • Produkty wyglądają bardziej estetycznie i kojarzą się z wysoką jakością wykonania
 • Estetyczne oznakowanie produktu buduje wizerunek producenta jako profesjonalisty
 • Umieszczenie naklejek na dowolnych produktach jest proste, można przykleić je na praktycznie dowolnej powierzchni

Naklejka na zamówienie w formie tabliczki metalowej

Niektóre produkty i rozwiązania stawiają na klasykę i elegancję. W ich przypadku doskonale sprawdzą się metalowe naklejki w formie tabliczki podkreślające charakter oznakowanych produktów. Sposób oznakowania może w ogromny sposób wpłynąć na ocenę przez klienta naszej marki. Metalowa naklejka w formie tabliczki świetnie pasuje do ekskluzywnych produktów z najwyższej półki. 

Naklejki chromowane przyciągają uwagę połyskiem i zachwycają jakością wykonania. Mogą wspaniale wyróżniać się na tle konkurencji, co stawia Twoją markę na pozycji lidera. Logotyp na takiej naklejce jest bardzo czytelny i wyraźnie widoczny, nawet z daleka – co sprzyja zachowaniu go w pamięci klienta na długo. 

Naklejki metalowe matowe sprawdzą się, gdy zależy Ci na nienachalnym, lecz zauważalnym oznaczeniu. Nie przytłaczają wyglądu produktu, lecz nadal pozostają wyraźnie widoczne. 

Tabliczki metalowe doskonale współgrają z drewnem, metalem, tworzywami sztucznymi i nowoczesnym, minimalistycznym designem. Metalowe naklejki są ponadczasowe. Kojarzą się z wysoką jakością, solidnością i rzetelnością. Z tego powodu na pewno nigdy nie wyjdą z mody! Są bardzo trwałe i tak właśnie się prezentują – a pierwsze wrażenie może zadecydować o chęci zakupu.

Srebrna tabliczka metalowa z logo firmy Polstar wyprodukowana na zamówienie
Srebrna tabliczka metalowa z logo firmy Polstar.

Naklejki w formie tabliczki metalowej z emblematami aluminiowymi są eleganckie, precyzyjne i stanowią doskonałe zwieńczenie finezyjnego produktu. Wtedy podkreślają jego jakość i wyjątkowość. Możesz zdecydować się na różne wersje kolorystyczne: srebrne lub złote naklejki na zamówienie świetnie sprawdzą się na wielu produktach.

Małe naklejki na zamówienie – subtelne i estetyczne

Naklejki w formie tabliczki nie muszą być duże, by pełniły swoją funkcję. W wielu przypadkach kluczem do sukcesu jest umiejętność stworzenia oznakowania w formie logotypu małego, pasującego do całości, widocznego – lecz nie rzucającego się w oczy zbyt mocno. 

Małe naklejki mogą przyciągać uwagę kontrastowym kolorem lub wyraźnie widocznym tłem. Dzięki temu z pewnością będą czytelne – pomimo niewielkich rozmiarów. 

W przypadku małych naklejek warto postawić na prosty przekaz: nazwę firmy, logotyp. Takie oznaczenie może opierać się na estetyce minimalizmu – i doskonale pełnić przy tym swoje zadanie.

samoprzylepne logo Polinal na srebrnym podkładzie

Nowoczesne naklejki z logo zapewniają najwyższą jakość nawet najdrobniejszych elementów – co jest szczególnie ważne w przypadku małych naklejek.

Naklejki etykiety na zamówienie – skuteczny sposób na promocję

Naklejki na zamówienie to doskonały sposób na promowanie twojej marki. Poza logotypem, można z łatwością umieścić na nich adres strony internetowej, numer telefonu lub inne dane kontaktowe. Dzięki temu, klienci nigdy nie zapomną, w jaki sposób mogą się z tobą skontaktować – będą mieli odpowiednie dane zawsze na wyciągnięcie ręki. 

Naklejki reklamowe zawierające dane kontaktowe mogą być kolorowe i przyciągać uwagę nietypowymi połączeniami barw. Dlatego będą rzucały się w oczy każdemu potencjalnemu odbiorcy. Naklejki foliowe świetnie dopasowują się do każdego kształtu produktu. Mogą bez problemu pełnić funkcje użytkowe, praktyczne.

pomarańczowa naklejka zrealizowana na zamówienie

Tabliczka z niezbędnymi informacjami sprawdzi się w wielu sytuacjach, a jednocześnie doskonale wygląda. Rozmiar, wysokość i szerokość naklejki w formie tabliczki można dopasować indywidualnie. Dzięki temu możesz umieścić ją na dowolnym produkcie.

zrealizowane pod zamówienie tabliczki z logo

Własne etykiety samoprzylepne z nadrukiem w formie tabliczki firmowej to sprawdzony sposób na budowanie wizerunku marki i wyróżnienie się wśród konkurencji. Jaki rodzaj naklejek wybrać? To kwestia bardzo indywidualna. Tutaj warto pamiętać o podstawowych cechach firmy i konkretnych produktów lub rozwiązań, które dzięki oznakowaniu za pomocą naklejek można w ciekawy sposób podkreślić.

Przykłady wdrożeń według branż

Pobierz TEASER produktowy i poznaj też inne oznakowania (PDF) >

Powiązane produkty

  Kolorowe naklejki z własnym nadrukiem arkomp

  Naklejki reklamowe

  Wydrukowane na folii naklejki reklamowe to ekonomiczny sposób, żeby przeprowadzić masową kampanię promującą markę lub produkt. Takie etykiety zapewniają doskonałą widoczność w wielu miejscach jednocześnie.

  srebrne naklejki chromowane z logo akant

  Naklejki chromowane PLATE

  Z połączenia podkładu z tworzywa PCV z chromowanym metalem powstają naklejki chromowane. Urzekają niebywałą dokładnością szczegółów. Sprawiają, że produkt dzięki logo pozostawia doskonałe pierwsze wrażenie.

  czarne tabliczki samoprzylepne z logo

  Tabliczki PLATE

  Nowatorski nadruk 3D na sztywnym podkładzie z PCV lub aluminium to przyciągające uwagę tabliczki z logo. Te samoprzylepne oznakowania pomagają już wielu firmom wyróżniać swoje produkty.