Etykiety metaliczne w druku cyfrowym.

Etykiety metaliczne mogą być wykorzystane do oznakowania produktów własną marką, do rozdawania klientom i w ramach innych zorganizowanych kampanii marketingowych.

Efekt metaliczny w przypadku etykiet możemy uzyskać wykorzystując podłoże w postaci folii srebrnej lub złotej. Może to być folia w opcji matowej lub z błyszczącym efektem lustrzanym. Nie są tak spektakularne jak metalowe blaszki z logo, ale często mogą być ich ekonomiczną alternatywą.

etykiety metaliczne na folii srebrnej z logo

Błyszczący efekt przyciąga wzrok i sprawia, że grafika widoczna jest w efektowny sposób.

Cyfrowe etykiety metaliczne mogą odbijać światło od powierzchni lustrzanej, co powoduje wyjątkowy połysk miejsc niezadrukowanych i eksponuje przekaz reklamowy.

Szlachetny wygląd matowego złota

Wykorzystanie specjalnych złotych i srebrnych folii matowych pozwala uzyskać w etykietach metalicznych wyjątkowy wygląd. Dodatkowo przygotowując naklejki z własnym projektem, najlepiej połączyć takie folie z czarnym, wyrazistym i kontrastującym kolorem nadruku.

okrągłe złote naklejki z metalicznym tłem
złote metaliczne etykiety z czarnym nadrukiem

W zależności od kolorystyki i konstrukcji projektu graficznego w nadruku korzystamy z technologii druku cyfrowego lub rzadziej nadruku sitodrukowego.

Druk cyfrowy to ekonomiczna produkcja również małych nakładów. W obu technikach zadruku efekt związania farby z podłożem jest bardzo dobry i dzięki temu trwałość etykiety jest wysoka.

matowe srebrne etykiety z nadrukiem logo

Etykiety metaliczne jako alternatywa dla metalu

Błyszczące i matowe folie wykorzystuje się zarówno do znakowania technicznego, jak i do celów marketingowych . Naklejki reklamowe ze względu na zbliżony efekt mogą być w pewnych sytuacjach alternatywą dla droższych rozwiązań na podkładach szlachetnych, takich jak metalowe.

metalowy efekt etykiet na folii srebrnej

Pobierz TEASER produktowy i poznaj też inne oznakowania (PDF) >

Powiązane produkty

  Kolorowe naklejki z własnym nadrukiem arkomp

  Naklejki reklamowe

  Wydrukowane na folii naklejki reklamowe to ekonomiczny sposób, żeby przeprowadzić masową kampanię promującą markę lub produkt. Takie etykiety zapewniają doskonałą widoczność w wielu miejscach jednocześnie.

  emblematy chromowane z logo s

  Emblematy chromowane CLASSIC

  Samoprzylepne chromowane detale o niebywałej precyzji wykonania. Wytworzone z niklu emblematy zapewniają produktom ponadczasowy branding. Chrom sprawia, że mocno wyróżniają markę.

  srebrne naklejki chromowane z logo akant

  Naklejki chromowane PLATE

  Z połączenia podkładu z tworzywa PCV z chromowanym metalem powstają naklejki chromowane. Urzekają niebywałą dokładnością szczegółów. Sprawiają, że produkt dzięki logo pozostawia doskonałe pierwsze wrażenie.