Tabliczki metalowe na zamówienie z Twoim nadrukiem.

Emblematy na produktach to dziś nie tylko proste oznaczenie. To także doskonały sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. Korzyści to też zwiększenie rozpoznawalności swojej marki i podkreślenie indywidualnego, wyjątkowego charakteru każdego produktu. Tabliczki metalowe z nadrukiem to trwałe, świetnie wyglądające rozwiązanie, które sprawdzi się w bardzo wielu sytuacjach.

Tabliczki metalowe z napisami – oznakowanie trwałe przez lata

Wiele produktów będzie służyć nabywcom przez długie lata. Meble, urządzenia, różne akcesoria. W wielu przypadkach ważne jest, by oznakowanie mogło przetrwać długotrwałe użytkowanie. Warto więc sięgnąć po materiał, który każdemu z nas kojarzy się z trwałością, niezawodnością i solidnym wykonaniem – metal.

czarne logo na srebnej tabliczce metalowej

Metalowe blaszki z logo w postaci tabliczki z napisami są odporne na niszczące czynniki, intensywne użytkowanie produktu, a także na uszkodzenia wynikające z upływu czasu. Nawet, gdy otoczenie temu nie sprzyja – zachowują doskonały wygląd i cieszą oko przez długie lata. To właśnie dlatego nasi klienci wybierają je do oznaczania produktów klasy premium. Tam niedopuszczalne jest szybkie zużywanie się jakiegokolwiek elementu.

Trwałe oznakowanie produktów to nie tylko estetyka. To także doskonały sposób na reklamę. Dlatego widoczne hasło reklamowe, logo Twojej firmy lub jej nazwa będą zauważone przez wielu potencjalnych klientów. Od tego już krótka droga do kontaktu sprzedażowego. A im dłużej przetrwa takie oznaczenie – tym dłużej działa na korzyść zwiększania sprzedaży i rozpoznawalności Twojej marki. Metalowe tabliczki swoją trwałością wygrywają natomiast z każdym innym sposobem znakowania produktów.

Tabliczki metalowe z nadrukiem logo: gdy ważna jest estetyka

W niektórych sytuacjach liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. By produkt wyglądał doskonale, wszystkie szczegóły muszą harmonijnie ze sobą współgrać, tworząc całość, która zachwyca wyglądem. Metalowe tabliczki z nadrukiem logo doskonale podkreślą charakter takich produktów. Zależnie od projektu, mogą być błyszczące, duże i przykuwać uwagę, lub też znajdować się w dyskretnym miejscu. Wtedy dodają estetyki bez zbytniego rzucania się w oczy. Sprawdzają się doskonale jako logo na meble lub produkty branży stolarki.

Jeśli chcesz, aby klienci postrzegali Twoje produkty jako rzeczy tworzone z troską o najwyższą jakość, estetykę i doskonały wygląd – metalowe tabliczki z pewnością pomogą ci osiągnąć zamierzony cel. Pierwsze wrażenie często przesądza o opinii na temat marki. Często też wpływa na decyzję odnośnie zakupu. Dlatego warto zadbać, by było ono pozytywne.

Tabliczki metalowe na zamówienie – dlaczego warto z nich korzystać?

Nie bez powodu producenci wysokiej jakości rozwiązań decydują się na korzystanie z oznaczeń w postaci metalowych tabliczek. Przynoszą one bardzo wiele korzyści. Przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku marki w oczach klientów, przez co zwiększają sprzedaż oraz zyski.

Dlaczego warto zainwestować w tabliczki metalowe?

 • Pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji – wśród zwykłych, pospolitych oznaczeń produktów, metalowe logo zwraca uwagę i zachęca do zapoznania się z marką bliżej.
 • Sprawiają, że Twoje produkty są postrzegane jako luksusowe. Dzięki czemu sięgają po nie osoby, którym zależy na wysokiej jakości i prestiżu. Sprawia to, że cena takiego produktu może być wyższa – podkreślające go oznakowanie wpływa na zwiększenie wartości. 
 • Budują wizerunek marki jako tej dbającej o estetykę i najwyższą jakość. Wtedy klienci będą mieć pewność, że korzystasz z doskonałych materiałów, a staranne wykonanie każdego szczegółu jest dla ciebie ważne.
 • Metalowa tabliczka przyciąga uwagę. Jest doskonale widoczna, a pod wpływem światła pojawia się na niej wyjątkowy połysk. To doskonały sposób, by zachęcić klientów do obejrzenia produktu. 
 • Wielu klientów dba nie tylko o funkcjonalność, ale również o estetykę. Metalowa tabliczka na produkcie może przesądzić o ich decyzji dotyczącej zakupu.
 • Trwałość tabliczek metalowych nie ma sobie równych. Wytrzymają dłużej, niż jakiekolwiek inne oznakowanie. Wyglądają doskonale przez zadziwiająco długi czas, nie niszczą się i nie ścierają.
 • Łatwo umieścić je na produkcie – zazwyczaj wymagają po prostu przyklejenia.

Tabliczki chromowane – najwyższa jakość i estetyka

srebrne błyszczące metalowe tabliczki z logo Polstar

Ponadczasowe emblematy wykonane z metalu kojarzą się automatycznie z prestiżem, “najwyższą półką” znakowania luksusowych produktów i doskonałą jakością. To sprawia, że stosując naklejki chromowane w postaci tabliczki metalowej możesz przyciągnąć zupełnie nowy typ klientów. Tych, którzy wyjątkowo cenią sobie styl, elegancję i dbałość o szczegóły. Chcą więc posiadać produkty, które nie tylko spełniają swoje funkcje, ale również nienagannie się prezentują.

Metalowe tabliczki chromowane można produkować w różnych kolorach – odcień metalu bez problemu dopasujesz do każdego produktu. Takie tabliczki są dostępne jako błyszczące lub matowe – w zależności od Twoich potrzeb w konkretnej sytuacji. To ekskluzywne oznaczenie podkreśla staranność, z jaką Twoja firma wykonuje każdy produkt. 

Stworzenie odpowiedniego projektu tabliczki metalowej to połowa sukcesu. Pracując nad nim, często zastanawiamy się nad przeznaczeniem produktu. Ważne jest jakie skojarzenia wzbudza. Ułatwia to wybór najbardziej optymalnej wielkości, barwy i umiejscowienia na przedmiocie.

Tabliczki aluminiowe – dla produktów z najwyższej półki

Najlepsze marki wykorzystują tabliczki aluminiowe wykonane z aluminium. Zastosowanie tego rozwiązania automatycznie stawia cię w oczach klientów wśród liderów rynku. Sprawia to, że postrzegają Twoją markę jako godną zaufania.

aluminiowa tabliczka z wytłaczanym logo

Jeśli chcesz, by poszukując konkretnego produktu klienci automatycznie myśleli o Twoich rozwiązaniach – powinieneś rozważyć najbardziej trwałe, najwyższej jakości oznakowanie. Jest ono doskonałym wykończeniem każdego produktu. Z pewnością przetrwa lata, nie zmieniając swojego wyglądu. To rozwiązanie eleganckie, prestiżowe i wpływające na postrzeganą pozycję firmy na rynku. Niedbale produkowane przedmioty nie są nigdy znakowane tak precyzyjnie wykonanymi tabliczkami. Jeśli więc zastosujesz tabliczki metalowe wykonane z aluminium, przekazujesz swoim klientom informację o tym, że to, co stworzyła Twoja marka, jest przemyślane w każdym, najdrobniejszym szczególe.

Metalowe tabliczki jako emblematy aluminiowe możesz indywidualnie dostosować do swoich potrzeb. Poza różnorodnością kształtów i wielkości, cechuje je także szeroka paleta dostępnych barw. Emblematy wykonane z aluminium można bowiem malować – dzięki czemu możesz wybierać spośród bardzo wielu możliwości.

Tabliczki metalowe to wszechstronne rozwiązanie, zachwycające wysoką jakością i unikalnym wyglądem. Indywidualne dopasowanie projektu tabliczki do konkretnego produktu sprawia, że oznakowanie może idealnie wpasować się w zamierzoną estetykę i wzbudzać zainteresowanie i zachwyt klientów. Doskonały wygląd, trwałość, większa rozpoznawalność marki i świetna opinia wśród konsumentów – to tylko niektóre korzyści. To inwestycja, z którą nie warto zwlekać – metalowe tabliczki z pewnością przydadzą się w twojej firmie.

Przykłady wdrożeń według branż

Pobierz TEASER produktowy i poznaj też inne oznakowania (PDF) >

Powiązane produkty

  srebrne naklejki chromowane z logo akant

  Naklejki chromowane PLATE

  Z połączenia podkładu z tworzywa PCV z chromowanym metalem powstają naklejki chromowane. Urzekają niebywałą dokładnością szczegółów. Sprawiają, że produkt dzięki logo pozostawia doskonałe pierwsze wrażenie.

  emblematy aluminiowe z logo polfendo

  Emblematy aluminiowe ALU

  Wytłaczane lub odlewane aluminium tworzy podstawę dla tych wyjątkowych oznakowań. Precyzyjne procesy uszlachetniania sprawiają, że te emblematy to najbardziej prestiżowe rozwiązanie w znakowaniu produktów.