biała podłużna naklejka wypukła interlab

5 przykładów wykorzystania naszych produktów.

Każde z proponowanych przez nas rozwiązań możesz wykorzystać na różne sposoby. Brelok reklamowy z pewnością dołączysz jako prezent do zamówienia. A w jaki inny sposób wykorzystać płaską naklejkę, którą na co dzień używasz do oznakowań produktów?

magnesy 3d lely vector

Czy gadżet reklamowy może być skuteczniejszy od wizytówki?

Gadżety reklamowe to niezawodny sposób na promocję Twojej firmy. Możesz dodawać je do swoich zamówień a także wręczać je przyszłym kontrahentom. Taki mały prezent da znać osobie zainteresowanej Twoimi produktami, że podchodzisz do niego z powagą.

logo chromowane camportable

Mała inwestycja – duże zyski!

Nie musisz wydawać wielkich sum pieniędzy by w prosty i profesjonalny sposób wpłynąć pozytywnie na odbiór swojej marki. Mała inwestycja w oznakowanie pozwoli Ci zwiększyć świadomość kunsztu Twoich produktów wśród klientów

naklejki chromowane sharu

Oznacz produkt i zwiększ rozpoznawalność swojej marki!

Twój produkt może być najlepszy na rynku, ale bez dobrego marketingu przegra z dobrze rozreklamowanym lecz miernym produktem. Profesjonalne oznakowanie Twoich wyrobów pozwoli na wyróżnienie się spośród konkurencji!

nietypowe gadżety reklamowe

Trendy w gadżetach reklamowych na 2022

Projektując gadżety w 2022 roku, warto wiedzieć, na co zwracają uwagę klienci. Uniwersalność, funkcjonalność, wysoka jakość i opcje eko.