Dlaczego warto z nami?

Produkujemy oznakowania samoprzylepne i naklejki od 18 lat. Specjalizujemy się w tym i doskonalimy.

Budowanie marki to najlepsza droga do stabilnego biznesu na lata. Wierzymy, że marka widoczna na Twoich produktach przybliży Cię do tego celu.

Poprawiamy klientom widoczność i rozpoznawalność marki, budując jej zasięg i dotarcie. Możemy też śmiało powiedzieć, że nasze produkty realnie wpływają na zwiększenie sprzedaży.

Oznakowania obecne i widoczne w wielu miejscach pomagają w rozwoju już tysiącom firm, z którymi mamy przyjemność współpracować.

„Nasze produkty to dobra inwestycja. Skąd to wiemy? Ponad połowa klientów ponawia zamówienia, inwestuje w dalszy rozwój i zostaje z nami na bardzo długo.”

Andrzej Łukomski – POLINAL

Andrzej Łukomski - POLINAL

Wartości, którymi kierujemy się od lat

Szacunek

Szanujemy Twój czas. Wiemy jak jest ważny. Staramy się angażować Cię w proces zakupu tylko w takim stopniu, jaki jest potrzebny. Realnie określamy też czas potrzebny na produkcję.

Uczciwość i etyka

W biznesie i w życiu prywatnym. Jeśli popełnimy błąd – przepraszamy i robimy wszystko, żeby naprawić sytuację i wynagrodzić kłopot.

Dobro klienta

Chcemy być dla Ciebie partnerem, z którym Twoja firma rośnie przez lata. Wiemy, że długoterminowo opłaca się to każdej stronie. Nie szukamy szybkich okazji, lecz tworzymy warunki na długą współpracę.

Sławek Andrzejewski - POLINAL

Sławek Andrzejewski
Starszy doradca klienta

+48 608 205 104

biuro@polinal.pl

Szymon Marek - POLINAL

Szymon Marek
Doradca klienta

+48 608 101 064

biuro@polinal.pl

⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Wspaniały kontakt z klientem. Zależało nam na czasie i nawet przed czasem zamówienie zostało zrealizowane. Rzetelna firma. Naklejki 3D super jakości, pięknie wykonane i co najważniejsze dobrze się trzymają. Z czystym sumieniem daję 6+ i gorąco polecam tę firmę. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług, pozdrawiam ciepło całą załogę! 🙂

Izabela Krasoń-Cudak - opinie

Izabela Krasoń-Cudak

Źródło: Opinie Google POLINAL

Jak najlepiej zacząć współpracę z POLINAL?

Czyta: Alek Pawlikowski

Przykłady wdrożeń według branż

Branża stolarki otworowej »

Branża meblarska »