Samoprzylepne metalowe blaszki z logo na produkty.

Produkt bez oznakowania wygląda jak niedokończony, całkowicie anonimowy i pozbawiony wartości, którą niesie marka. Dopiero naklejone metalowe logo łączy produkt z marką. Wdrożenie oznakowań własną marką to już konieczność, aby zwiększyć konkurencyjność i marże.

Jakie metalowe logo wybrać na produkt?

Dostarczamy oznakowania metalowe do wielu branż i możemy zaproponować kilka ciekawych rozwiązań w postaci blaszek z logo. Możesz je zastosować również w swojej firmie.

1. Metalowe chromowane logo jako osobne litery i znaki.

To popularne rozwiązanie, które możesz spotkać na wielu sprzętach RTV i AGD. Jest teraz dostępne również dla mniejszych producentów. Trwały metal pokryty chromem i wysoka precyzja detali przyciągają wzrok.

metalowe srebrne logo do naklejania na produkty

Ten uniwersalny projekt LOGO wyprodukowaliśmy na potrzeby promocji metalowych oznakowań wśród klientów. To przykład niklu pokrytego błyszczącym chromem.

Takie oznakowanie – podobnie jak etykiety metaliczne – możesz łatwo nakleić na gładkie powierzchnie produktu, bo ma od spodu mocną błonę klejową.

napis jako metalowe logo firmy uby
okrągły srebrny logotyp z metalu marki mc

Dowiedz się więcej o emblematach chromowanych METALIC™ CLASSIC »

2. Metal pokryty chromem jako blaszki z logo na dodatkowym podkładzie.

Możemy połączyć osobne elementy oznakowania dodatkowym podkładem z tworzywa sztucznego. Dzięki temu powstają naklejki – tabliczki metalowe które łatwiej nanosić na produkt. To bardzo ułatwia wdrożenie takiego ręcznego znakowania blaszkami z logo na linii produkcyjnej.

metalowe litery logotypu inwood na czarnym prostokątnym podkładzie
logo polstar na srebrnym metalowym podłożu

Tabliczki metalowe to rozwiązanie, które zapewnia lepszą przyczepność, gdyż ma dużo większą powierzchnię styku z produktem i grubszą warstwę kleju.

prostokątne metalowe logo z czarnym napisem aevo

Poznaj bliżej nasze naklejki chromowane METALIC™ PLATE »

3. Blaszki aluminiowe z nadrukiem logo w technice 3D

Takie metalowe tabliczki z nadrukiem łączą wysoką trwałość nowoczesnej techniki druku przestrzennego 3D ze sprawdzonym od lat aluminium.

Łatwo możemy odwzorować kolorowe logo i zachować większą zgodność wizualną niż w przypadku monochromatycznych oznakowań. Blaszki aluminiowe mogą znaleźć bardzo wiele zastosowań.

czarne logo konarch wydrukowane w 3d na aluminiowym podkładzie
nadrukowane logo ciech na aluminiowej płytce prostokątnej

Ponieważ mamy dwa gotowe wymiary podkładów koszty produkcji są zoptymalizowane.

Poznaj bliżej tabliczki z logo MICROPRINT 3D™ PLATE »

4. Czysty metal, czyli odlewane lub tłoczone aluminium

To zdecydowanie najbardziej zaawansowane rozwiązanie. Również najdroższe w produkcji i wdrożeniu. Sama przygotowalnia wymaga sporych nakładów początkowych.

Jeśli jednak masz produkty o wyższej wartości warto rozważyć użycie wytłaczanego aluminium. Nadasz produktom markę w najwyższej dostępnej jakości.

odlew aluminiowy z logo ze szlifem diamentowym
wytłaczane z arkusza aluminium znaki i logotypy

Zobacz więcej na temat emblematów aluminiowych METALIC™ ALU »

Przykłady wdrożeń według branż

Pobierz TEASER produktowy i poznaj też inne oznakowania (PDF) >

Powiązane produkty

  emblematy chromowane z logo s

  Emblematy chromowane CLASSIC

  Samoprzylepne chromowane detale o niebywałej precyzji wykonania. Wytworzone z niklu emblematy zapewniają produktom ponadczasowy branding. Chrom sprawia, że mocno wyróżniają markę.

  srebrne naklejki chromowane z logo akant

  Naklejki chromowane PLATE

  Z połączenia podkładu z tworzywa PCV z chromowanym metalem powstają naklejki chromowane. Urzekają niebywałą dokładnością szczegółów. Sprawiają, że produkt dzięki logo pozostawia doskonałe pierwsze wrażenie.

  srebrne tabliczki 3d z logo firmy

  Tabliczki MICROPRINT 3D™

  Samoprzylepne tabliczki firmowe, które produkujemy w innowacyjnej technologii druku 3D. To trwałe i estetyczne naklejki. Łatwe w aplikacji pomagają na stałe połączyć produkt z marką.

  emblematy aluminiowe z logo polfendo

  Emblematy aluminiowe ALU

  Wytłaczane lub odlewane aluminium tworzy podstawę dla tych wyjątkowych oznakowań. Precyzyjne procesy uszlachetniania sprawiają, że te emblematy to najbardziej prestiżowe rozwiązanie w znakowaniu produktów.