Jak utrwalić wizerunek marki? Postaw na etykiety i naklejki!

Personalizowane naklejki oraz etykiety to doskonały pomysł na utrwalenie i poprawę wizerunku firmy, niezależnie od tego, czym się ona zajmuje. Tego rodzaju formy reklamy zwracają na siebie uwagę konsumenta niemal od razu i są wyjątkowo skuteczne. Jeżeli więc chcesz, aby Twoja firma stała się bardziej widoczna, zacznij stosować naklejki z logo!

naklejki i etykiety tworzące wizerunek marki

Samoprzylepne środki promocji, czyli naklejki z logo firmy

Naklejki reklamowe to jeden z najskuteczniejszych, a zarazem najprostszych sposobów na zdobycie klienta. Najważniejsze, aby umieszczać je na każdym przekazywanym do sprzedaży produkcie – taka masowa promocja znacząco zwiększy potencjał reklamowy Twojej firmy. Nie musisz decydować się na skomplikowane działania marketingowe – czasami wystarczy kolorowa, zadrukowana folia, która potrafi zdziałać cuda.

Jakie powinny być naklejki reklamowe?

Projektując naklejki dla swojej firmy, pamiętaj o tym, aby zawierały one tylko najważniejsze informacje, np. logo wraz z numerem telefonu bądź adresem strony www. To w zupełności wystarczy, aby firma stała się widoczna i budowała relacje nie tylko z obecnymi klientami, ale i całkiem nowymi odbiorcami!

Naklejki powinny także zawierać jakiś charakterystyczny element i przykuwać wzrok kolorami. W POLINAL® chętnie podpowiemy, jakie naklejki sprawdzą się najlepiej w przypadku Twojej firmy i jak dokładnie powinny wyglądać, żeby skutecznie ją reklamować. Może w Twoim przypadku warto skorzystać z etykiet samoprzylepnych drukowanych na rolce? Podpowiemy i pomożemy wybrać.

Naklejki serwisowe i na opakowania – równie istotne!

Oprócz naklejek reklamowych, warto stosować również naklejki serwisowe. Te pierwsze informują o tym, kiedy miały miejsce ostatnie prace konserwacyjne – nakleja się je zazwyczaj na maszynach, kasach czy wagach. Dzięki nim właściciel firmy może kontrolować stan urządzeń i w razie potrzeby zgłosić potrzebę kolejnych prac firmom zajmującym się serwisowaniem.

Naklejki na opakowania mówią z kolei o technicznych właściwościach danego produktu. Mogą one również informować o dodatkowym rabacie, a tym samym – zachęcać do zakupów. Tego rodzaju dodatki skutecznie przyciągają kolejnych klientów!

Plomby samoprzylepne na okres gwarancyjny

Plomby gwarancyjne służą do zabezpieczania produktów podczas okresu gwarancyjnego. Naklejane są głównie w miejscu styku dwóch części obudowy, a podczas próby ich odklejenia kruszą się na kawałki. Naruszając plombę, klient automatycznie traci możliwość naprawy gwarancyjnej – to rodzaj ochrony producenta.

Plomby w postaci naklejek mają zastosowanie głównie w serwisach urządzeń oraz maszyn – jeżeli jesteś właścicielem firmy serwisującej, jest to rozwiązanie dla Ciebie!

Naklejki i etykiety – doskonała promocja produktu

Etykiety i naklejki to świetny sposób na masową promocję firmy. Reklama dowolnego produktu, usługi czy całego przedsiębiorstwa za pomocą naklejek jest stosunkowo tania, a przynosi bardzo dobre rezultaty.

Te kolorowe, wydrukowane na folii elementy, przykują uwagę dużej liczby odbiorców, jeśli tylko umieścisz je w odpowiednich miejscach. Wizerunek Twojej marki będzie się utrwalał, a Ty będziesz stale budował więź ze swoim klientem!