Naklejki na laptopy z logo

Coraz więcej osób decyduje się na personalizację swojego sprzętu do pracy i rozrywki przy użyciu naklejek. To nie tylko dobry sposób na odświeżenie wyglądu laptopa, ale i szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki. Dlaczego ciągle warto sprawdzić taką formę reklamy i wybrać naklejki na laptopa i w jaki sposób je wykorzystać?

kolorowe naklejki naklejone na laptopie

Sposób na personalizację i odświeżenie wyglądu obudowy komputera

Przyklejanie na obudowie laptopa naklejek z ciekawymi grafikami czy zabawnymi sloganami to doskonały sposób na podkreślenie zainteresowań i osobowości użytkownika. Taka ozdoba-skin nada spowoduje, że komputer nabierze osobistego charakteru. Naklejki na laptopa pozwalają również odmienić nieco wygląd sprzętu i ożywić zwyczajną, czarną czy szarą obudowę i wyróżnić się z tłumu. 

Dzięki kolorowym nalepkom z własnym projektem komputer prezentuje się niepowtarzalnie i znacząco wyróżnia się na tle innych urządzeń bez żadnych zdobień. Skórki w postaci naklejek doskonale dekorują  urządzenie i pozwalają cieszyć się jego odświeżonym designem. To także bardzo dobra metoda ukrywania wszelkiego rodzaju rys i obtarć widocznych na powierzchni obudowy.

Zwrócenie uwagi na markę i pozyskanie nowych klientów

Naklejki na laptopa na zamówienie z firmowym logo to także świetny sposób na promocję firmy. Widoczne na obudowie od razu przykuwają one uwagę, a jeśli logo jest barwne i oryginalne, pozostaje w pamięci odbiorcy na dłużej.

Z pozoru zwyczajna nalepka jest w stanie przyciągnąć do firmy wielu nowych klientów. Jeśli więc chcesz w wyjątkowo prosty i skuteczny sposób zwrócić uwagę na markę i zwiększyć jej rozpoznawalność, zacznij rozdawać firmowe naklejki na laptopa podczas eventów branżowych czy spotkań z kontrahentami.

Jeżeli zajmujesz się sprzedażą sprzętu komputerowego, do każdego sprzedawanego laptopa możesz także dołączać firmową naklejkę reklamową w prezencie – większość klientów z chęcią przyklei ją, aby ozdobić laptopa po jego zakupie, nieświadomie reklamując Twoje produkty i usługi. Takie techniki stosowane są od dawna przez wiodące firmy produkujące laptopy.

Skiny na laptopa na zniszczoną obudowę

Zniszczona obudowa laptopa nie wygląda dobrze a wymiana obudowy to zazwyczaj wysoki koszt. Skórka na obudowę laptopa to dobry i tani sposób na odświeżenie zniszczonej zniszczonego w trakcie użytkowania lub różnych zdarzeń urządzenia. Naklejka zamaskuje pęknięcia, zadrapania czy otarcia i jednocześnie ochroni laptop przed powstawaniem nowych zarysowań.

Naklejki dostępne są w różnych kolorach i wzorach, mogą zawierać grafikę więc łatwo można znaleźć takie, które odpowiadają naszym potrzebom wizualnym. Są łatwe w montażu i demontażu, więc jeśli coś się zmieni w naszych preferencjach, bez problemu możemy je zmienić na inne. 

Kolejnym plusem stosowania jest fakt, że mogą one posłużyć jako odblaski, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania laptopa w miejscach o słabym oświetleniu. Warto jednak pamiętać, że skórki nie zastąpią solidnej ochrony np. macbooka, dlatego jeśli zależy nam na wyglądzie i bezpieczeństwie naszego urządzenia, warto rozważyć zakup jednocześnie naklejki i etui ochronnego.

Możesz je kupić na sztuki w wielu sklepach dopasowane do konkretnego modelu laptopa i zabezpieczyć go na długo. Liczba wzorów dostępnych do wyboru jest zwykle bardzo duża. Ochronne naklejki na obudowę laptopa pomogą zapobiegać uszkodzeniom i zabezpieczą sprzęt na długie lata. Zapewnij swojemu komputerowi ochronę i estetykę, na jaką zasługuje. 

Jakie naklejki na laptopa produkujemy w Drukarni Naklejek POLINAL?

W POLINAL® wykonujemy naklejki reklamowe na zamówienie na laptopa z logo firmy. Dzięki nim możesz przyciągnąć potencjalnych klientów bez najmniejszego wysiłku i bez dużych nakładów finansowych.

Jeżeli na naklejce oprócz logotypu widnieją także dane kontaktowe firmy, przyklejona na obudowie zapewnia ona szybki dostęp do numeru telefonu czy adresu Twojej firmy. 

Produkujemy wysokiej jakości naklejki w różnych, dowolnych wymiarach i wzorach, dzięki czemu każdy klient uzyska skrojoną na miarę reklamę. Możesz dostosować i zamówić do druku własny, unikalny projekt i motyw lub po prostu .

Niezależnie od modelu, czy korzystasz ze sprzętu Apple, HP, Asus, Lenovo, Dell czy Samsung możesz poprawić wygląd Twojego przenośnego komputera i nadać swojemu laptopowi indywidualny styl, według własnych preferencji. To też sposób, żeby ukryć zarysowania i uszkodzenia oraz ślady zużycia.

Nalepki są także proste w aplikacji i wyjątkowo wytrzymałe – wykonujemy je zarówno na folii z połyskiem, jak i tej matowej, przezroczystej i w kolorze. Na ich trwałość wpływa dodatkowo laminat, który nałożony na folię chroni naklejki przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Koszt ich wydruku zależy przede wszystkim od ostatecznej ilości. Możesz skorzystać z formularza, który umożliwia uzyskanie szybkiej wyceny gdy podasz szczegóły zamówienia. Jeśli więc szukasz prostego, niedrogiego sposobu na reklamę swojej firmy możesz się z nami skontaktować. Często nawet małe naklejki na laptopa z pewnością okażą się dobrym wyborem o dużej skuteczności marketingowej i w zabezpieczaniu przed uszkodzeniami.

Pytania i odpowiedzi na temat naklejki na laptopa.

Z czego wykonane są naklejki na laptopa?

Jak już wspominaliśmy w artykule, naklejki na laptopa wykonywane są na folii winylowej. Wykończenie – rodzaj folii zależy od preferencji klienta i przeznaczenia. Mozna je wydrukować na folii z połyskiem, matowej, przezroczystej. Dodatkowo można zabezpieczyć wydruk poprzez laminowanie co zwiększa trwałość naklejek.

Czy naklejki winylowe można usunąć z laptopa?

Tak, naklejki winylowe można usunąć z laptopa. Jeśli użyjesz odpowiednich narzędzi i materiałów, istnieje duża szansa, że naklejka zostanie usunięta bez pozostawiania śladów. Przed usunięciem należy upewnić się, że laptop jest wyłączony, a następnie ostrożnie delikatnie odkleić naklejkę. Używanie gorącego powietrza lub specjalnych narzędzi, takich jak pędzel z silikonem, może pomóc w łatwym usunięciu naklejki.

Jak zabezpieczyc obudowę laptopa?

Aby zabezpieczyć obudowę laptopa przy użyciu naklejek – skórek na laptopa, należy wybrać odpowiedni wzór naklejki. Następnie należy dokładnie oczyścić powierzchnię laptopa. Po wyczyszczeniu należy ostrożnie przykleić skórkę do obudowy laptopa. Warto pamiętać, że skórki są zazwyczaj niestandardowo cięte, dlatego należy zwrócić uwagę na staranne dopasowanie skórki do kształtu laptopa. Na koniec należy przyciąć skórkę, aby dokładnie dopasować ją do laptopa.

Jakie naklejki na laptopie są umieszczane przez producentów sprzętu i oprogramowania?

Producenci sprzętu i oprogramowania często umieszczają na laptopach naklejki z informacjami o produkcie. Najczęściej jest to znaczek producenta, numer produktu, informacje o licencji lub klucz produktu, a także informacje dotyczące gwarancji. Te naklejki są wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu wytrzymują zużycie wynikające z użytkowania laptopa.

białe naklejki gwarancyjne z kruchej folii

Naklejki hologramowe to zazwyczaj naklejki zawierające hologramy producenta. Zazwyczaj są one umieszczane przez producenta na komputerze, aby umożliwić jego łatwe rozpoznanie. Znacznie trudniej jest podrobić naklejkę z hologramem niż zwykłą naklejkę z danymi.

Naklejki hologramowe i holograficzne
Źródło: Vecteezy.com

Naklejki gwarancyjne są również używane przez producentów sprzętu i oprogramowania. Te naklejki są umieszczane na laptopach i zawierają informacje dotyczące okresu gwarancji na dany produkt. Są one wykonane z trwałych materiałów, aby mogły służyć przez cały okres gwarancji.