Oznakowanie produktu – najtrwalsza forma reklamy.

Czy zdarzyła się kiedyś sytuacja, że zaciekawił Cię produkt a brakowało na nim danych producenta, które przepadły wraz z rozpakowaniem towaru?

Naklejki reklamowe to najtrwalsza i najprostsza forma reklamy produktu. Umieszczenie je konsekwentnie na każdym sprzedawanym lub serwisowanym produkcie powoduje zwiększenie kontaktów ze strony klientów. 

Poniżej chcielibyśmy zaprezentować Państwu zrealizowane przez nas w ostatnim czasie oznakowania produktów.

Etykiety metaliczne – atrakcyjny efekt lustrzany

Wyprodukowana przez naszą firmę naklejka metaliczna idealnie nadaje się do znakowania technicznego, jak i do celów marketingowych. Padające na nią światło powoduje błyszczący efekt lustrzany, dzięki czemu z większą siłą zwraca na siebie uwagę. Zjawiskowe i zarazem proste!

naklejki chromowane reklama

Etykiety wypukłe 3D – czarne czy białe?

Naklejki wypukłe to szybki sposób na zapewnienie kontaktu z Twoją firmą. Samoprzylepne naklejki Doming 3D™ wyprodukowaliśmy w dwóch wersjach kolorystycznych aby wysokiej jakości wypukłe naklejki żywiczne były lepiej widoczne na różnych tłach produków.

naklejki 3d z logo

Nalepki 3D – koło z wycięciem

Zrealizowane przez nas wypukłe naklejki 3D w kształcie koła charakteryzują się indywidualny kształtem, który powoduje, że są one niepowtarzalne.  W połączeniu ze srebrnym krojem pisma, wyprodukowane w naszej firmie naklejki wypukłe, podkreślają to na czym zależy Twojej firmie najbardziej – profesjonalizmie.

Naklejki 3D wypukłe z logo w kształcie koła z szerokim pierścieniem

Naklejki wypukłe – heksagon

To nie koniec nietypowych kształtów, które mieliśmy przyjemność zrealizować. Naklejki Doming 3D™ w kształcie sześciokąta? Proszę bardzo! Wyprodukowana przez nas naklejka żywiczna pozwala zaprezentować grafikę w wysokiej jakości.

naklejki eposydowe - heksagon

Naklejka z logo – serce dla WOŚP

Wyprodukowane przez nas żywiczne naklejki 3D dumnie prezentują się na sprzęcie medycznym zakupionym w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nie nasza pierwsza współpraca. Dziękujemy za zaufanie!

naklejki wypukłe 3d dla firmy wośp

Przykłady wdrożeń według branż