5 przykładów oznakowań, z których powinna skorzystać Twoja firma.

Przed podjęciem decyzji o współpracy z nami możesz zastanawiać się, która forma oznakowania będzie najlepsza dla Twojego produktu i czy zaproponowana przez Ciebie wizualizacja gadżetu reklamowego jest możliwa do realizacji. Kontaktując się z nami rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz dokonamy wszelkich starań aby stworzony przez nas wyrób odpowiadał Tobie w 100 procentach.

W ramach małej podpowiedzi przedstawiamy 5 przykładów, z których powinna skorzystać Twoja firma.

1. Magnesy wypukłe.

Magnesy z nadrukiem to gadżety, na których niekoniecznie musisz zaprezentować tylko swoje logo. Zamiast niego, może być to np. magnes w kształcie Twojego produktu. W ten sposób stworzysz coś oryginalnego. Zaprezentowany magnes posiada nietypowy kształt. Wyprodukowanie go nie stanowiło dla nas żadnego problemu.

Magnesy reklamowe Lely Astronaut

2. Tabliczki z logo firmy.

Tabliczki firmowe z logo to jeden z ciekawszych sposobów oznakowań. Możemy wyprodukować je w kolorze Twojego produktu by w interesujący sposób tworzyła z nim jedność a zarazem subtelnie informowała o firmie, która go wyprodukowała. Na życzenie klienta powstałą wersja z 4 otworami, które mogą zostać wykorzystane do ozdobnego przytwierdzenia na towarze.

Tabliczka metalowa chrom z logo firmy "Górna Półka"

3. Emblematy chromowane.

Pomysłowym sposobem są naklejki chromowane METALIC™ CLASSIC, w których logo oraz napisy zostały wycięte. Pozostała część emblematu metalowego jest błyszcząca więc światło padające na nie zwiększa jego widoczność. Podanie adresu strony internetowej ułatwi klientowi odszukanie informacji o Twoich wyrobach.

Tabliczka metalowa chrom z logo firmy RTR-Bikes

4. Napisy epoksydowe 3D.

Naklejki epoksydowe to atrakcyjny sposób oznaczenia towaru. Możemy wyprodukować je w dużych rozmiarach a zastosowana na nich warstwa poliuretanu ochroni je przed ciężkimi warunkami. Na prezentowanym przykładzie żadna z literek nie jest ze sobą połączona a przyklejanie ich jest naprawdę dziecinnie proste.

Napis epoksydowy wypukły w zielonym kolorze

5. Naklejki wypukłe.

Wypukłe naklejki 3D to w dalszym ciągu świeży i pomysłowy sposób oznakowań. W przeciwieństwie do ich płaskich odpowiedników wypukłość powoduje, że etykiety 3D bardziej rzucają się w oczy i dłużej pozostają w pamięci klientów. Odwzorowanie barw jest doskonałe co wpływa na interesujący efekt końcowy.

Wypukła naklejka 3D dla Modern Tech Solutions

5 problemów z naklejkami wypukłymi i ich rozwiązania. Musisz to wiedzieć, zanim zamówisz! –>>

Przykłady wdrożeń według branż