Oznacz produkt i zwiększ rozpoznawalność swojej marki!

Twój produkt może być najlepszy na rynku, ale bez dobrego marketingu przegra z dobrze rozreklamowanym lecz miernym produktem. Profesjonalne oznakowanie Twoich wyrobów pozwoli na wyróżnienie się spośród konkurencji! Nie pozwól sobie na stratę klientów!

Zobacz kilka przykładów oznakowań zrealizowanych przez nas w ostatnim czasie.

Napisy epoksydowe 3D – litery.

Barwne epoksydowe napisy wypukłe to interesujący pomysł na oznakowanie. Odbijające się światło i długoletnia trwałość wpłynie pozytywnie na zainteresowanie klientów Twoimi produktami.

napisy epoksydowe 3D metalbet

Naklejki chromowane – świecące złoto.

Naklejka chromowana METALIC™ PLATE to przebojowy i przełomowy sposób na wyróżnienie się na rynku! Wyeksponowana tutaj złota naklejka chromowana już w pierwszej chwili pokazuje, że reklamuje profesjonalne i wyrafinowane produkty.

naklejki metalowe sharu

Tabliczki z logo – mobilna wizytówka.

Zaprezentowana tabliczka z logo Twojej firmy to mobilna wizytówka, która wędruje wszędzie z Twoimi produktami. Wypukła litery sprawiają, że Twoje dane są czytelne i szczegółowe.

tabliczki z logo taras factory

Naklejki metalowe z wyciętymi literami i logiem.

Chromowana naklejka z wyciętymi literami oraz logiem to interesujący sposób na rozreklamowanie swojej marki. W łatwy sposób przyciągniesz wzrok i podniesiesz rangę Twoich produktów.

naklejki chromowane dna home

Naklejki wypukłe 3D – kolorowe napisy.

Przedstawione poniżej naklejki wypukłe 3d spowodują, iż klient będzie miał ułatwiony kontakt z Twoją firmą. Trwały materiał, z którego jest wykonany i atrakcyjne kształty podkreślą Twoją oryginalność.

naklejki wypukłe omega

Przykłady wdrożeń według branż