Czy gadżet reklamowy może być skuteczniejszy od wizytówki?

Gadżety reklamowe w marketingu to niezawodny sposób na promocję Twojej firmy. Możesz dodawać je do swoich zamówień a także wręczać je przyszłym kontrahentom. Taki mały prezent da znać osobie zainteresowanej Twoimi produktami, że podchodzisz do niego z powagą. A co najważniejsze – magnesy, breloczki czy zakładki do książek to rzeczy, z których korzystamy codziennie, więc są często skuteczniejsze od zwykłej wizytówki. Nie czekaj – razem stwórzmy Twoje gadżety!

Poniżej przedstawiamy kilka projektów, które mogą zastąpić wizytówkę Twojej firmy.

Magnesy 3D – maszyna.

Duży, solidny magnes Soft PVC wyróżni się na drzwiach lodówki Twojego klienta. Stworzony jest z materiały przypominającego gumę i charakteryzuję się przepięknym odwzorowaniem barw. Zaprezentowany magnes 3D posiada oryginalne i szczegółowe geometryczne wycięcia oraz tak samo precyzyjne wypukłe napisy, dzięki czemu przypomina maszynę, na wzór której zostały stworzony.

magnesy-soft-pvc-3d-lely-vector

Zakładka do książek z PVC.

Ile raz zdarzało się, że wracając do książki zapominałeś, na której stronie skończyłeś czytanie? Ten problem dotyka nie tylko pospolitego mola książkowego a rozwiązanie jest banalnie proste. Stworzona poniżej zakładka z PVC to nietypowa dla nas realizacja, której podjęliśmy się bez żadnego zawahania. W tym konkretnym przypadku na rewersie znajduję się kod QR i adres sklepu internetowego.

Zakładka_pvc_lubieczytac.pl

Brelok Soft PVC – herb.

Niektórzy Twoi klienci mogą mieć wielką chęć na identyfikacje z Twoimi produktami. Idealnym rozwiązaniem może okazać się brelok gumowy do kluczy, w tym przypadku z herbem klubu. Wykonany został z wielką precyzją. Wszystkie jego części kolorowe są wypukłe. Jest to gadżet, który będzie służył klientowi praktycznie codziennie i bez przerwy.

breloki-gumowe-3d-motor-lublin

Magnes 3D – mały a dokładny.

Kolejny zaprezentowany magnes Soft PVC 3D jest zdecydowanie mniejszych rozmiarów a jednocześnie równie dobrze wykonany. Dokładnie uwypuklone logo jest niesamowicie czytelne a siła z jaką trzyma się metalowych przedmiotów nie pozwoli upuścić mu ważnej notatki trzymanej na lodówce.

magnesy-gumowe-z-logo

Magnes 3D na lodówkę – oryginalny kształt.

Jesteśmy w stanie wyprodukować prawie każdy Twój pomysł. Magnesy na lodówkę prezentują się przepięknie ponieważ ich kolor znajduje się w całej masie produktu (nie jest nadrukowywany). Dzięki takiemu procesowi jest również trwalszy. W oczy rzuca się czytelny napis z adresem strony interesownej.

magnesy-3d-narysujto.pl

Breloki na zamówienie i magnesy wspierają w budowaniu relacji z klientami, która mocno wpływa na sprzedaż.