Breloki na zamówienie – 3D czy płaskie?

Odpowiednia reklama firmy to podstawa – niezależnie od tego, czy mówimy o reklamie fizycznej, czy internetowej. Jednym z popularnych gadżetów promocyjnych są firmowe breloki produkowane na zamówienie. Breloki reklamowe to najczęściej używany upominek promocyjny i nawet jednostronny brelok z nadrukiem logo twojej firmy może przynieść wymierne korzyści marketingowe i budować świadomość marki.

czerwone breloki dostępne na zamówienie

Breloki na zamówienie – czym są i do czego się je wykorzystuje?

Breloki produkowane na zamówienie to jeden z tych gadżetów, które skutecznie przyciągają klientów – zarówno nowych, jak i tych, którzy korzystali już z usług danej firmy.

Wykorzystuje się je głównie w celu reklamy marki i budowania relacji z klientami. Dołączone do zamówienia lub wręczone kontrahentowi podczas spotkania budują świadomość i wizerunek marki.

Breloczek z logo, w charakterystycznej dla firmy kolorystyce z logo firmy, przykuwa uwagę i sprawia, że marką interesują się kolejne osoby.

Tego typu gadżety znacząco wspomagają marketing i zwiększają przywiązanie do danej marki. Stosują je firmy z rozmaitych branż – zarówno agencje reklamowe oraz sklepy, jak i placówki medyczne czy ośrodki rekreacyjno-sportowe. W tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń – każda marka, niezależnie od charakteru działalności, może skorzystać z tej skutecznej formy reklamy.

Z czego wynika popularność breloków na zamówienie?

Firmowe breloki z logo firmy są jednym z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych wykorzystywanych przez marketerów. To uniwersalny i funkcjonalny gadżet, który większość z nas zwyczajnie lubi mieć przypięte do swoich kluczy.

Bardzo często to właśnie brelok pozwala nam odnaleźć pęk kluczy w torbie czy kieszeni. Oprócz funkcji praktycznej, breloki reklamowe z własnym nadrukiem zwracają na siebie uwagę swoim wykonaniem.

Niezależnie od tego, czy rozdajemy klientom klasyczne, płaskie modele – breloki reklamowe z nadrukiem, czy breloczki reklamowe 3D w oryginalnych kształtach, są one widoczne i pozwalają na budowanie świadomości marki.

W przeciwieństwie do innych gadżetów reklamowych – np. notesów czy długopisów – breloki produkowane na zamówienie breloki mogą być używane przez wiele lat. To kolejny powód, dla którego cieszą się one tak dużym zainteresowaniem.

Rodzaje breloków reklamowych dostępnych na zamówienie

Wyróżniamy kilka najpopularniejszych rodzajów breloków, które firmy stosują. W Polinal produkujemy breloki na zamówienie w wybranej przez Państwa technologii z różnych materiałów w tym breloki z soft PVC i breloki metalowe. Możemy też sami zaprojektować wzór i grafikę na breloki – takie, które skutecznie przyciągną do Państwa firmy nowych klientów. Tworzymy m.in.:

Breloki SOFT PVC 3D 

Breloki wykonane z miękkiego i elastycznego gumowego materiału, wyróżniają się kształtami, wyrazistością kolorów oraz precyzją wykonania, możliwy wysoki stopień skomplikowania gadżetu;

Elastyczny brelok 3d z łańcuszkiem, precyzyjnie wycięta sylwetka kameleona w kolorach tęczy.
Elastyczny brelok 3d z łańcuszkiem, precyzyjnie wycięta sylwetka kameleona w kolorach tęczy.
Wykonany w technice PVC niebieski brelok w kształcie ptaka.
Brelok w technologii Soft PVC 3D precyzyjnie uformowany aby zwiększyć wrażenie przestrzeni.

Breloki TWIN 3D

Dwustronne breloki TWIN 3D – lekkie, zbudowane z dwóch symetrycznie połączonych wypukłych naklejek DOMING 3D;

Przykłady breloków z indywidualnym nadrukiem i kształtem w technologii TWIN 3D.
Kształt i nadruk Twoich breloków może być dowolny. Wyślij nam grafikę.
Brelok z nadrukiem reklamowym logo - samochód w czerwonym kolorze, technologia TWIN 3D
Dowolny nadruk dwustronny to cecha tych wyjątkowych breloków.

Breloki TWIN PLEX 3D

Dwustronne breloki TWIN PLEX 3D – zbudowane z dwóch wypukłych naklejek na płytce z plexi, doskonale eksponują logo i uwypuklają markę;

Okrągłe breloki z logo w technologii TWIN PLEX 3D
Możesz mieć własne breloki z logo w dowolnym wybranym kształcie. Wyślij nam grafikę.
Wysokiej jakości metalowy łańcuszek łączący breloczki z logo z kluczami
Produkujemy breloki wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, posiadających grubsze ogniwa łańcuszka i sprawdzone rodzaje zapięć.

Breloki TOKEN 3D

breloki TOKEN 3D – lekkie i poręczne breloczki z żetonem do sklepowych wózków, niezwykle funkcjonalne i trwałe;

Odpinany brelok żeton do wózka sklepowego wykonany w technologii TOKEN 3D
Łatwy w użyciu i pomocny żeton do wózka sklepowego jako gadżet do rozdawania klientom.
Brelok do kluczy - żeton do wózków sklepowych z logo naszej firmy - Polinal
Zrób klientom praktyczny prezent i rozdaj im breloki produkowane na zamówienie – żetony do wózków sklepowych.

Breloki METAL 3D

Chromowane breloki metalowe METAL 3D – dwustronne metalowe akcesoria pokryte błyszczącym chromem z lustrzanym efektem.

Różne dostępne kształty breloków z metalu. Breloki produkowane na zamówienie z dwostronnymi naklejkami 3D.
Pokryte chromem breloki z metalu to trwałe i estetyczne gadżety dla Twojej firmy
Metalowe kolorowe breloki na zamówienie z naklejkami 3d
Wykorzystaj potencjał breloków metalowych na zamówienie, aby zwiększać sprzedaż.

Breloki 3D to zdecydowanie lepsza alternatywa dla klasycznych, znanych od lat płaskich breloków. Dwustronne umożliwiają umieszczenie na każdej ze stron dwóch różnych nadruków. Na przedniej części warto pokazać logo firmy, z kolei na rewersie – ciekawy nadruk, krótką informację na temat działalności lub dane kontaktowe.

Od czego zależy wysoka jakość breloka?

Jakość oraz trwałość breloków reklamowych zależy od kilku czynników. Jednym z nich jest materiał, z którego są one wykonane. Powinien być on trwały, odporny na złamania czy rozrywanie. W przeciwnym razie, brelok przyczepiony do kluczy mógłby bardzo szybko ulec uszkodzeniu. Warto zainwestować wersje premium

Istotna jest również sama technologia wykorzystywana w procesie produkcji breloków. Wagę należy przykładać także do projektu graficznego breloka.

Ważne, aby projekt był estetyczny i wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nawet jedna nieodpowiednio postawiona kreska czy litera może spowodować, że efekt nie będzie już tak zadowalający. Niezwykle istotny jest też sam pomysł na brelok.

Jeżeli gadżety reklamowe wyróżniają się na tle tych oferowanych przez konkurencję, przyniosą oczekiwane rezultaty. W tym przypadku duże znaczenie ma m.in. ciekawy kształt breloka – czasem nawet najbardziej szalone pomysły okazują się strzałem w dziesiątkę!

Chcąc uzyskać nie tylko efekt rozpoznawalności marki, ale również przekonanie o wysokiej jakości warto rozdawać klientom breloczki reklamowe wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, posiadających grubsze ogniwa łańcuszka i sprawdzone rodzaje zapięć.

To nie tylko miły upominek, ale również sposób budowania wizerunku i pozyskiwania nowych odbiorców. Polinal to producent breloków i do państwa dyspozycji oprócz produkcji oddajemy nasz dział graficzny, który może stworzyć projekt breloka. Tworzymy breloki na zamówienie, które znacząco wpływają na wzrost sprzedaży i samo zainteresowanie marką!

Jako producent breloków oferujemy atrakcyjne ceny i dopasowanie do potrzeb klientów.

Dla agencji kreatywnych i marketingowych

Idź do strony dla agencji i zamów materiały prezentacyjne dla klientów. Przygotujemy dla Ciebie darmowy pakiet próbek różnych naszych produktów do pracy z klientami.

Link do strony z formularzem: Agencje kreatywne i marketingowe