Naszywki PVC – nie tylko w dzianinach.

Wszywki i naszywki to idealny sposób na subtelne promowanie marki w dzianinach i nie tylko. Wybierając produkty stworzone z PVC – materiału podobnego do gumy, którego zaletami są m.in. wysoka jakość i odporność na bodźce zewnętrzne, masz pewność, że inwestycja w takie oznakowanie będzie przez długie lata przynosić korzyści Twojej marce.

Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma projektami, które z przyjemnością wykonamy również dla Ciebie.

Okrągła naszywka.

Okrągła czarna naszywka stworzona jest z materiału PVC, który jest podobny do gumy. Oznaką trwałości jest fakt, iż nietoksyczny materiał dobrze znosi różnego rodzaju naprężenia. Masz pewność, że oznakowanie produktu będzie długo reklamować Twoją markę. Warto dodać, że minimalny nakład, który możesz zamówić to tylko 100 sztuk.

Okrągła czarna naszywka z PVC, ten nietoksyczny materiał dobrze znosi różnego rodzaju naprężenia.

Biało-zielona.

Połączenie dwóch kolorów dało ciekawy efekt. Na wypukłej naszywce widoczne są trójwymiarowe warstwy. Znajdujące się po lewej stronie logo wystaje ponad zielone tło. Na identyczną wysokość wystaje po prawej stronie biały podkład, na którym jest najwyższa warstwa – litery. Dookoła wszywki widoczny jest rowek, przez który przechodzić będzie nić łącząca ją z tkaniną.

Biała prostokątna naszywka PVC z zielonym logo firmy Samasz.

Podłużna wszywka.

Kształt wszywki z logo to również nieograniczone pole do popisu. W zaprezentowanym przykładzie dolna chudsza część to fragment, który zostanie wszyty w produkt. Drugi kawałek to grubszy prostokąt ze ściętymi bokami, na którym znajduję się białe logo firmy. Tylko ta część będzie widoczna na produkcie.

Wszywka dla produktu z tkanianyo nietypowym kształcie  z logo producenta.

Naszywka z rzepem.

Rzep to taśma posiadająca w swojej strukturze małe haczyki, które wczepiają się w tkaninę. Dzięki tej właściwości jest to popularny materiał, który często stosuje się nie tylko w naszywkach. Poniższy przykład to okrągła naszywka z rzepem na całym spodzie. Na przedniej stronie widoczne są czarne napisy, które zostały wycięte w brązowym tle.

Naszywka z rzepem. Logo producenta.

Mała, prostokątna naszywka.

Dobrze zaprojektowana naszywka będzie doskonale spełniać swoją reklamową funkcję. Po naszej stronie leży wyprodukowanie ich w w wysokiej jakości. O to nie musisz się martwić. Mimo, iż zaprezentowana poniżej naszywka jest małych rozmiarów, nie przeszkodziło to w zachowaniu najdrobniejszych szczegółów. Dokładność detali odwzorowana to aż 0,2mm!

Czarna prostokątna naszywka z białą strzałką i napisem tiguar.