Wysoka jakość i dobra cena. Czy to możliwe?

Wybierając oznakowania dla Twoich produktów kierujesz się tym by były one wysokiej jakości. Pewnie zastanawiasz się czy dla tej rangi możliwa jest atrakcyjna cena?

Tak! Każda wycena jest indywidualna ale gwarantujemy, że po kontakcie z nami i ustaleniu kilku rzeczy odnośnie projektu, będziesz pozytywnie zaskoczony. I co najważniejsze – nie musisz obawiać się czy produkowane przez nas rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. To pewne!

Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma przykładami wykonanych u nas rozwiązań.

Naklejka 3D.

Padające światło od razu ujawnia, że mamy do czynienia z naklejką doming. Białe logo oraz kolorowe paski ciekawie kontrastują z czarnym tłem. Żywica epoksydowa sprawia, że grafika jest zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Również warunki pogodowe nie stanowią dla niej zagrożenia.

Naklejka wypukła dla legendarnej marki C64 (Commodore). Widoczna gra świateł na krawędziach naklejki.

Naklejka wypukła ze szczegółową grafiką.

Zastanawiasz się jak wyglądać będzie naklejką ze szczegółową grafiką? Odpowiedź jest prosta – tak samo dobrze jak na projekcie! Będziesz równie miło zaskoczony dowiadując się, że nie jest horrendalnie drogie rozwiązanie. Wysokiej jakości naklejki reklamowe to gwarancja pozytywnego postrzegania Twojej firmy wśród potencjalnych klientów.

Wielokolorowa naklejka reklamowa o w kształcie szyi i głowy żyrafy.

Tabliczka z logo firmy.

Tabliczka z logo firmy to również trwała forma oznakowania produktu. Zaprezentowana czarna tabliczka z białymi literami oraz błękitno-białym logo charakteryzuje się lekką wypukłością wymienionych elementów. Dyskretnie ale wystarczająco wyraźnie będzie informować o tym, że to Twoja firma jest producentem danego przedmiotu.

Tabliczk z logo firmy Elzap. tabliczka z białymi literami oraz błękitno-białym logo charakteryzuje się lekką wypukłością elementów.

Naklejka 3D ze szczotkowanym tłem.

Zaprezentowana naklejka wypukła składa się z dwóch części. Pierwsza – czarne tło ze srebrnymi literami. Druga to czerwone napisy wraz z logiem na tle szczotkowanego srebra, które w interesujący sposób odbija światło, rzucając się przy tym w oczy. To połączenie sprawia, że dotarcie Twojej marki do nowych klientów to tylko kwestia niewielkiego czasu.

Dwukolorowa naklejka wypukła firmy Metalbet. W tle połączenie sztotkowanego srebra i czerni.

Kolorowa naklejka wypukła.

Kolejny przykład na to, jak prezentuje się wielokolorowa grafika na wypukłych naklejkach. Interesujący jest fakt, że za kilka lat kolory będą wyglądać tak samo jak w dniu wydruku. Nie musisz się już martwić jakością. Pozostaje Tobie tylko jedna prosta rzecz – przykleić je w dobrym miejscu na produkcie.

Wielokolorowa grafika na wypukłych naklejkach dla firmy Codewise

Przykłady wdrożeń według branż