Wysoka i powtarzalna jakość.

Produkcja naklejek 3D w naszej firmie sterowana jest maszynowo i komputerowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Twojej firmie wysoką i powtarzalną jakość! Nasz standard usług, który od lat udoskonalamy, bazujemy tylko na sprawdzonych liderach branżowych.

Ręczna produkcja naklejek doming ma wiele wad np.: brak powtarzalności, gorsza klasa czy o wiele dłuższy czas potrzebny na ich wyprodukowanie. Koncentrując się na na zapewnieniu Tobie najwyższej jakości i korzystając z najlepszego sprzętu wymienione wcześniej problemu u nas nie występują!

Zachęcamy do zapoznania się z pięcioma naklejkami wypukłymi, które zostały przez nas wyprodukowane w ostatnim czasie.

Szczotkowane tło naklejki.

Interesującym rozwiązaniem jest zastosowanie szczotkowanego tła. W połączeniu ze srebrnym kolorem oprócz ciekawej prezentacji, przykuwa wzrok poprzez odbijające się na nim światło. Zielone logo oraz czarna napisy są wyraźne i czytelne. Pamiętaj – maszynowa produkcja naklejek sprawia, że każda z nich jest taka sama.

szczotkowane tło naklejki ze srebrnym kolorem tła.

Czarne koło.

Kolejna zaprezentowana naklejka 3D jest w kształcie koła. Wybór czarnego tła dodaje jej profesjonalizmu. Z kolei użycie srebrnego koloru powoduje, że logo będzie błyszczeć w promieniach światła. Zastosowanie naklejek wypukłych podniesie sprzedaż produktu i pozwala utrwalić w pamięci klienta Twoją markę.

Naklejka w kształcie czarnego koła z logo w środku

Małe naklejki wypukłe 3D.

Widoczne na zdjęciu naklejki są małych rozmiarów. Tutaj także zastosowano szczotkowane tło. Niebieskie i czerwone logo wraz z napisami zdradzają czym zajmuje się dana firma. Naklejki wypukłe z logo to najprostszy sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twoich produktów.

Srebrne prostokątne naklejki 3D dla firmy Kowalczyk Fabryka Okien z logo
Naklejki 3D wypukłe na szczotkowanym tle dla Fabryki Okien Kowalczyk

Trójząb.

Mamy doświadczenie z różnymi kształtami projektów, więc prostokąt z zaokrąglonymi bokami nie stanowił dla nas żadnego problemu. Na białym tle widoczne jest logo, które przechodzi z ciemnozielonego do jaśniejszych odcieni tego koloru. Każdy wyprodukowany emblemat jest odporny na złe warunki atmosferyczne

Biała wypukła naklejka z harpunem

Oryginalne logo.

Jako ostatnią prezentujemy prostokątna naklejkę białego koloru. Widoczne na niej czarne litery są wyraziste a minimalistyczne czerwone logo prezentuje się oryginalnie. W naszej firmie do produkcji stosujemy tylko bezrtęciowe żywice poliuretanowe, dzięki czemu w większym stopniu dbamy o środowisko.

Naklejka 3D z kształtem samochodu i nazwą firmy

Przykłady wdrożeń według branż