Okrągłe naklejki z logo – na co zwrócić uwagę podczas składania zamówienia?

Okrągłe naklejki z logo to jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów promocji firmy. Pomagają one budować wizerunek marki i zwiększać świadomość w głowach klientów. Na co warto zwracać szczególną uwagę w trakcie składania zamówienia na te popularne nalepki?

czarno-żółte naklejki okrągłe z logo

Dlaczego warto zamówić okrągłe naklejki z logo i kiedy się przydadzą?

Naklejki okrągłe z logo firmy to jeden z wyjątkowo skutecznych sposobów na wyróżnienie się na tle konkurencji. Dzięki nim klienci znacznie łatwiej zapamiętują logotyp danego przedsiębiorstwa i kojarzą go z konkretnymi usługami lub towarem.

Nawet niewielkich rozmiarów naklejka stanowi nietypowy gadżet, który może stać się także ciekawym upominkiem dla kontrahentów. Naklejki okrągłe z logotypem marki wręczane podczas spotkań biznesowych, targów branżowych czy wystaw to klucz do zwiększenia rozpoznawalności organizacji!

Na co zwrócić uwagę podczas zamawiania nalepek?

Składając zamówienie na naklejki okrągłe z logo firmy, warto skupić się na kilku konkretnych aspektach. Jednym z nich jest technika wykonywania nalepek. Bazę produkcji naklejek w POLINAL® stanowi druk cyfrowy.

Wykorzystujemy również technologię sitodruku – m.in. podczas tworzenia naklejek wypukłych 3D z barwami Pantone – oraz druku offsetowego – w trakcie realizacji dużych nakładów nalepek żywicznych. Podczas składania zamówienia warto zwrócić uwagę również na jakość wykorzystywanej folii oraz samego sprzętu drukarskiego.

W POLINAL® wykonujemy naklejki z logo na wielu rodzajach folii. To m.in. folia biała, srebrna, złota, transparentna oraz folia specjalna, stosowana w przypadku naklejek 3D. Naklejki powinny być odporne na ścieranie i zniszczenie – wówczas przez długi czas będą widoczne i kojarzone z daną firmą. Wybierając producenta naklejek, warto brać pod uwagę jego rzetelność oraz samo wsparcie w procesie składania zamówienia. 

W POLINAL® oferujemy doradztwo na każdym z jego etapów – przygotowanie plików także powinno odbywać się we współpracy! Projektując naklejki, należy również pamiętać o tym, aby zawsze stosować się do swojego brandbooka lub księgi identyfikacji wizualnej. Warto też dobrze zastanowić się nad zamawianym nakładem. Jeśli będzie on zbyt mały, z łatwością złożysz zamówienie ponownie. Jeżeli jednak nalepek będzie za dużo, może się okazać, że wiele z nich zasili jedynie firmowy magazyn.

Jak wygląda proces zamówienia naklejek w POLINAL®?

Aby zamówić naklejki w POLINAL®, wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

Podstawą jest sam kontakt z naszą firmą – w celu złożenia zamówienia należy wysłać wiadomość na adres mailowy: biuro@polinal.pl.

Co powinno znaleźć się w takim mailu? Przede wszystkim – wymiary nalepek, ich planowana ilość oraz logotyp firmy. Minimalny nakład naklejek zależny jest od rodzaju wybranego materiału, wykończenia itp. – nie powinien on jednak być niższy niż 100 sztuk. Wszystkie zamówienia staramy się realizować możliwie najszybciej – wiele jednak zależy od etapu druku. Po wykonaniu naklejek dostarczymy je pod wskazany adres… i to wszystko! Zapraszamy do współpracy!