Świadomość marki wśród klientów.

Co zrobić, aby klienci nabyli świadomości, że produkty z Twoim logiem są najwyżej klasy? Wystarczy skorzystać z wysokiej klasy oznakowań, które proponuje nasza firma. Połączenie tych dwóch rzeczy przyczyni się do wzrostu rozpoznawalności, a klienci będą mieli pozytywne skojarzenia z Twoją marką.

Zachęcamy do zapoznania się z oznakowaniami oraz gadżetami, które wykonaliśmy w ostatnim czasie.

Breloki – budowanie więzi z marką.

Breloki reklamowe pomagają w przyciąganiu uwagi i budowaniu więzi z marką. Dlatego są tak licznie stosowane jako gadżet reklamowy podczas różnego rodzaju targów, konferencji i eventów. Na potwierdzenie prezentujemy poniższy przykład. Przemyślane logo wraz z nazwą wydarzenia to wystarczająca rzecz by przykuć uwagę klienta.

Kolorowy brelok reklamowy z logo Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

Napisy epoksydowe – estetyka i trwałość.

Jeżeli zależy Tobie na zwiększeniu wartości i prestiżu produktów warto zainteresować się napisami epoksydowymi. Jak można zauważyć na przedstawionym przykładzie są one eleganckie i estetyczne niezależnie od skali. Folia transportowa pozwala na przeniesienie naklejki na powierzchnie jednym ruchem. Dodatkowym atutem jest wysoka wytrzymałość na środki chemiczne oraz warunku atmosferyczne.

Napis epoksydowy wypukły w kolorze zielonym i o kształcie głowy kota na czarnym tle.

Emblemat chromowany – atrakcyjność.

Elegancki wygląd emblematów chromowanych powoduje, że produkt, na który zostaną naklejone, zyska na wartości oraz wzrośnie jego atrakcyjność. Błyszczący chrom jest odpowiedzialny za efekt lustrzany, który odpowiada za jego wyjątkowość. Na zdjęciu widzimy jak wycięcia w postaci liter pięknie oddają charakter tła. Również w tym przypadku folia ochronna zabezpieczała górną warstwę emblematu przed kurzem, zarysowaniami i odciskami palców.

Emblemat chromowany na czarnym tle. Wyrażny kontrast i widoczność logo z chromem. Lustrzany efekt.

Naklejki wypukłe – mnogość zastosowań.

Stosowanie naklejek wypukłych 3D powoduje, że dzięki unikalnemu wyglądowi, łatwo zapadać będą w pamięci klientów. Wysoka trwałość, możliwość dowolnych kształtów i oryginalny trójwymiarowy efekt to część zalet, za które firmy pokochały nalepki wypukłe. A jeżeli wspomnimy o mnogości zastosowań np. możliwość oznakowań produktów czy rozdawanie jako gadżet reklamowy, to wtedy warto zastanowić się nad tym dlaczego nie posiadasz ich jeszcze u siebie w firmie!

Wypukłe naklejki 3d z logo firmy SpleenDoor

Brelok reklamowy – rozpoznawalność marki.

Umieszczenie logo i nazwy firmy na brelokach 3D to prosty i skuteczny sposób na podniesienie rozpoznawalności marki. Przyczepione do kluczy, torby lub telefonu komórkowego stają się przedmiotem użytku codziennego i cały czas pracują dla nas zwiększając świadomość o marce. Zaprezentowanie na breloku nazwy firmy wraz z adresem strony internetowej sprawdzi się lepiej niż klasyczna wizytówka.

Brelok reklammowy z logo WizardGarage

Polecamy równiez artykuł „Budowanie świadomości marki„.

Przykłady wdrożeń według branż