Reklama a rozpoznawalność marki.

Co zrobić aby w niedługim czasie zwiększyć zyski firmy oraz rozpoznawalność marki? To proste – zainwestować w odpowiednią reklamę. Głównym jej celem jest zaprezentowanie w ciekawy sposób produktu, tak aby na samym końcu doszło do jego kupna. Opierając się na własnym doświadczeniu możemy zaoferować Wam gadżety oraz oznakowania, które są gwarantem zwiększenia zainteresowania Waszą marką.

Poniżej prezentujmy kilka gadżetów oraz oznakować, które wykonaliśmy w ostatnim czasie.

Brelok w kształcie zwierzaka.

Wyjątkowy wzór to coś co przykuje uwagę na dłuższy czas. Projekt możne nawiązywać do branży Twojej firmy i nadal pozostać oryginalnym. Przedstawiony brelok reklamowy 3D wykonany został z największą dokładnością. Dobre widoczne są kontury zwierzęcia. Najwyżej ponad bryłę wystają dwukolorowe, czytelne napisy.

 Przedstawiony brelok reklamowy 3D wykonany został z największą dokładnością. Dobre widoczne są kontury zwierzęcia.

Naklejka 3D z danymi kontaktowymi.

Naklejka 3D to proste rozwiązanie, które jest skuteczniejsze niż wizytówka. Przyklejona w odpowiednim miejscu daje pewność, że w każdej chwili Twój klient będzie mógł skorzystać z zawartych na niej informacji. Niestraszne są jej złe warunki pogodowe więc korzystając z poniższego przykładu w każdej chwili będzie można wezwać pomoc gdy samochód odmówi posłuszeństwa.

Naklejka 3D to proste rozwiązanie, które jest skuteczniejsze niż wizytówka.

Brelok z logo.

Drugi z prezentowanych breloków soft pvc 3d to wersja z samym logo. Składa się ona z dwóch warstw – białej oraz wyższej warstwy niebieskiej. Na niej znajdują się wypukłe napisy z nazwą firmy. Dzięki wręczeniu tego typu gadżetów klient po przypięciu breloczka do kluczy, codziennie będzie miał kontakt z Twoją marką.

brelok soft pvc 3d - wersja z logo.

Wiele elementów.

Bywają przypadki, że potrzebujesz naklejek o konkretnych kształtach, składających się z wielu elementów, które mają być w łatwy sposób przyklejone w specyficznych miejscach. Z pomocą przychodzą napisy epoksydowe. Produkowane są na specjalnej maszynie piszącej, która potrafi “malować” poliuretanem dowolne kształty i elementy grubsze niż 2,5 mm. Dzięki zastosowaniu na górze folii transportowej są one bardzo łatwe do przyklejenia.

Napisy epoksydowe produkowane są na specjalnej maszynie piszącej, która potrafi “malować” poliuretanem dowolne kształty i elementy grubsze niż 2,5 mm.

Płaski brelok Soft PVC.

Kolejny ciekawy przykład na wzmocnienie identyfikacji z Twoją marką. Płaski brelok Soft PVC z nadrukiem UV, na którym widzimy ciekawy logotyp oraz pokolorowany zabytek, który od razu zdradza, że gadżet skierowany jest nie tylko do turystów ale także do miejscowych mieszkańców.

Płaski brelok Soft PVC z nadrukiem UV, na którym widzimy ciekawy logotyp oraz pokolorowany zabytek