Dobre oznakowanie a rozwój marki.

Dobre oznaczenie produktu w dużym stopniu przyczynia się do rozwoju Twojej marki. Zwiększa ono rozpoznawalność, ułatwia kontakt, buduje zaufanie oraz rozbudza świadomość marki, a to wszystko przyczynia się do zwiększenia sprzedaży. Klienci coraz częściej wymieniają oznakowanie produktu jako ważny czynnik wpływający na decyzje zakupowe. To ważny argument, który musisz wziąć pod uwagę chcąc zwiększyć zyski swojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma faktami na temat dobrego oznakowania.

Niezniszczalna wizytówka.

Naklejki wypukłe 3D to tani sposób na utrzymywanie kontaktu z obecnym klientem oraz na pozyskanie nowego. Naklejona na produkt stanowi niezniszczalną wizytówkę, którą w porównaniu do tradycyjnej nie da się w prosty sposób zgubić. Zaprezentowana poniżej naklejka 3D posiada szare szczotkowane tło, które w ciekawy sposób prezentować się będzie na tle wyrobów, nie tylko tych w tym samym kolorze.

naklejki wypukłe mmb bartkowiak

Ekskluzywne spojrzenie na Twoja firmę.

Klienci często zwracają uwagę na oznakowanie tak w takim samym stopniu jak na produkt. W celu zaprezentowania się od jak najlepszej strony skorzystaj z naklejek chromowanych METALIC™. Ekskluzywne logo pozwoli inaczej spojrzeć na Twoją firmę. W zaprezentowanym przykładzie srebrne, błyszczące literki prezentują się fenomenalnie na czarnym tle dając znać, że dany produkt należy spojrzeć z powagą.

W celu zaprezentowania się od jak najlepszej strony skorzystaj z naklejek chromowanych METALIC™.

Inwestycja na lata.

Każdy produkt możesz oznakować swoimi danymi adresowymi, dzięki którym klient w prosty sposób będzie mógł trafić do Twojej firmy. Naklejki wypukłe 3D z racji swojej wytrzymałości na różne warunki atmosferyczne to inwestycja na lata. Zaprezentowane poniżej nalepki posiadają przezroczyste tło, dzięki czemu na każdym przedmiocie mogą prezentować się w różny ale zarazem ciekawy sposób.

Naklejki wypukłe 3D z racji swojej wytrzymałości na różne warunki atmosferyczne to inwestycja na lata.

Nowoczesne oznakowania dla nowoczesnej marki.

Produkowane u nas metalowe naklejki są pokryte chromem, którego blask zwiększy wartość postrzegania wartości Twoich produktów. Na emblemacie jest już samoprzylepny podkład, dzięki czemu jest banalny w naklejaniu. Efekt pierwszego wrażenia pozostaje na długi czas więc zastanów się czy nowoczesne oznakowanie nie pasowało by idealnie do Twojej nowoczesnej marki? Oczywiście, że tak!

Produkowane u nas metalowe naklejki są pokryte chromem, którego blask zwiększy wartość postrzegania wartości Twoich produktów

Popularyzowanie marki.

Malutkie naklejki wypukłe 3D możesz przyczepić dosłownie wszędzie. Niezależnie od wielkości produktu zawsze znajdzie się dla niej miejsce co oznacza, że każda sprzedana sztuka będzie dodatkowo popularyzować markę. Same nalepki, wręczone potencjalnemu klientowi, posłużą jako gadżet reklamowy a dla stałemu odbiorcy przypominać będą o Twojej firmie.

Malutkie naklejki wypukłe 3D możesz przyczepić dosłownie wszędzie.

Przykłady wdrożeń według branż