Oznakowania w małych i dużych firmach.

Nie ma znaczenia jakiej wielkości jest Twoja firma. Dobre oznakowanie produktu pozwoli małej marce rywalizować z wielkimi podmiotami. Z drugiej strony firmy z solidną pozycją na rynku nie mogą poprzestać na laurach bo klient mając przed sobą identyczny produkt zwróci swoją uwagę na inne rzeczy: cenę, opakowanie oraz wspomniane oznakowanie. Nie czekaj i sprawdź w jakim stopniu możemy pomóc Twojej firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z czterema produktami, które niedawno wykonaliśmy.

Napisy epoksydowe.

Napisy epoksydowe to idealne rozwiązanie gdy potrzebujesz oznakowania w dużej skali. Idealnie prezentują się na wielkich maszynach przemysłowych, dużych urządzeniach czy pojazdach specjalistycznych. Zaprezentowane poniżej naklejki 3D składają się z wielu niepołączonych ze sobą części, które dzięki folii transportowej nie stanowiły problemu podczas oklejania.

Napis epoksydowy 3D czarno-szaro-czerwone błyszczące litery na czarnym matowym tle

Naklejki wypukłe z przezroczystym tłem.

Jeżeli chcesz niewielkim kosztem oznakować i promować swoje produkty to naklejki wypukłe są rozwiązaniem, którego szukasz. Nie jest to nic niespotykanego bo znajdziesz je na wielu przedmiotach codziennego użytku. Przedstawiona poniżej naklejka 3D z czarnym logiem firmy jest wyprodukowana na folii transparentnej. Tutaj, przyklejona do białego podłoża, prezentuje się niesamowicie.

Naklejka 3D z czarnym logiem firmy na folii transparentnej.

Naklejki 3D.

Często namawiamy naszych klientów aby zamówili większy nakład niż aktualnie planują. Wiąże się to z kosztami produkcji – im więcej tym tańsza cena jednostkowa. Za ich precyzyjne i powtarzalne wykonanie odpowiada produkcja maszynowa. Na zdjęciu kilka sztuk naklejek 3D, na których widać jak srebrne litery otoczona czarnym tłem w charakterystyczny sposób reagują na promienie światła.

Naklejki 3D, na których widać jak srebrne litery otoczona czarnym tłem w charakterystyczny sposób reagują na promienie światła.

Breloki SOFT PVC 3D™.

Jesteśmy w stanie odwzorować każdy zaprojektowany przez Twoją firmę kształt. Zaprezentowany na zdjęciu brelok SOFT PVC 3D™ to dowód, że ogromne znaczenie ma precyzja wydruku. Dzięki temu każdy nawet najmniejszy szczegół jest dobrze widoczny gołym okiem. Zastosowane w produkcji tworzywo PVC przypomina gumę i silikon, dzięki czemu materiał jest giętki – nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu.

Brelok SOFT PVC 3D™ w dużej precyzji wydruku