Przykłady oznakowań, których potrzebuje Twoja marka.

Codziennie konsumenci stoją przed wyborem, który sprowadza się do pytania: co kupić – produkt Twojej marki czy konkurencji? Często na decyzje ma wpływ dobrze oznakowany produkt. Nie pozwól aby wybrali wyrób innej marki. Zobacz w jaki sposób możemy Ci pomóc stać się wyborem numer jeden!

Poniżej przedstawiamy pięć przykładów, dzięki którym pomożemy Ci zostawić konkurencję w tyle.

Naklejki chromowane.

Naklejki chromowane z serii METALIC™ to prestiżowe oznakowanie, które ma na celu podkreślenie wyjątkowości Twojego produktu. Wysoka jakość i estetyka są widoczne na pierwszy rzut oka. Elegancja idzie w parze z długowieczność, za które odpowiada scalenie niklu z chromem. Zaprezentowanie poniżej połączenie zielonego tła ze srebrnymi napisami i logo to gwarancja sukcesu!

Naklejka chromowana z serii METALIC dla firmy Stolarnia Marwice z logotypem i adresem strony internetowej

Naklejki metaliczne.

Etykiety metaliczne to świetna ekonomiczna alternatywa dla droższych metalowych blaszek. Warto zobaczyć jak wyraźnie prezentują się srebrne literki oraz logo na czarnym tle. Dodatkowo mogą odbijać światło dzięki czemu są jeszcze bardziej zauważalne dla klientów. Zastosowanie naklejek metalicznych jest spore: od znakowania technicznego po wykorzystanie w celach marketingowych.

Etykiety metaliczne, srebrne literki oraz logo na czarnym tle bardzo wyraźnie widoczne poprzez grę świateł

Naklejki wypukłe.

Kolejnym przykładem oznakowań produktów są niezawodne naklejki wypukłe. Produkowane są z bezrtęciowych żywic poliuretanowych, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe na bodźce zewnętrze a zarazem ekologiczne. Efekt 3D urzeka od pierwszego spojrzenia, wywołując same pozytywne reakcje. Zaprezentowane połączenie koloru czarnego ze złotym to potwierdzenie wcześniejszych słów.

Ekskluzywna naklejka wypukła w kształcie koła, złote litery i logo na granatowym tle.

Wszywki PVC.

Warto zainteresować się także elastycznymi wszywkami tekstylnymi. Produkowane są z materiału PVC, który także jest bardzo odporny, dlatego świetnie sprawdzą się na przykład na ubraniach. Niestraszne im będą różne warunki pogodowe czy środki chemiczne stosowane do prania. Poniżej zaprezentowana jest bardzo malutka wszywka pic, która w subtelny sposób prezentuje logo oraz nazwę firmy.

Wszywka do tekstyliów, przeźroczyste PVC z logo w dwóch kolorach.

Breloki gumowe.

Breloki 3D to ostatnia na dzisiaj przedstawiona propozycja. Jest ona także produkowana z materiału pvc. Jest to jeden z tych gadżetów, z którymi nie będą rozstawać się Twoi klienci. Doczepiony do kluczy codziennie przypominać im będzie o Twojej marce. Jak możemy zaobserwować na poniższym zdjęciu każdy pojedynczy brelok dostarczony do Cibie zapakowany jest w indywidualne foliowe opakowanie.

Brelok 3d z miekkiego PVC w ycięty w kształcie logo dla firmy North Face.

Dla agencji kreatywnych i marketingowych

Idź do strony dla agencji i zamów materiały prezentacyjne dla klientów. Przygotujemy dla Ciebie darmowy pakiet próbek różnych naszych produktów do pracy z klientami.

Link do strony z formularzem: Agencje kreatywne i marketingowe