Dzisiaj mała inwestycja – jutro duży zysk!

Nigdy nie jest za późno by zacząć reklamować swoje produkty. Zainwestowanie w gadżety oraz w odpowiednie oznakowanie przyczyni się do wzrostu rozpoznawalności marki i zwiększenia sprzedaży produktów. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy Tobie pomóc osiągnąć ten cel!

A w międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z przykładami oferowanych przez nas produktów.

Emblematy chromowane.

Naklejki chromowane to ekskluzywne oznakowanie w formie metalowej plakietki z logo. Na zaprezentowanym poniżej przykładzie zaobserwować można wycięcia, dzięki którym widoczne są czarne logo oraz napisy. Warto zwrócić uwagę na zaokrąglone krawędzie. Za dużą siłę przyczepności odpowiada błona klejowa firmy 3M, więc masz pewność, że emblemat chromowany nie odpadnie z oznaczonego produktu.

Metalowy emblemat chromowany z logo firmy Stolkar. Prostokątna naklejka z zaokrąglonymi narożnikami.

Brelok gumowy.

Wyraziste kolory, które nie stracą uroku, to jedna z ważniejszych zalet breloków pvc. Ten popularny gadżet produkowany jest z tworzywa PVC, który jest bardzo wytrzymały ale zarazem giętki. Poniżej widzimy, że białe tło wraz z czerwonymi literami oraz logo stanowią jedną mocną bryłę. Na rewersie nadrukowane zostały dane adresowe firmy.

Brelok reklamowy 3d w nietypowym kształcie nawiązującym do loga firmy - North Face.

Naklejki wypukłe.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są wytwarzane na najlepszych dostępnych maszynach. Daje to pewność, że wszystkie gadżety czy nalepki będą jednakowe przy zachowaniu najwyższej jakości. Widać to na poniższym zdjęciu. Zaprezentowane naklejki wypukłe są niewielkich rozmiarów ale każda sztuka jest dokładnie taka sama i wyprodukowana z najwyższą precyzją.

Naklejki wypukłe 3d na arkuszu produkcyjnym przed pocięciem.

Breloki 3D.

Przy wręczaniu gadżetu ważne jest by wyglądał on jak najlepiej. Dlatego każda sztuka breloka reklamowego zapakowana jest w folię, dzięki czemu nie zabrudzi się oraz nie osiądzie na niej kurz. To zabezpieczenie sprawia, że przy zamówieniu dosłownie każdej ilości, będą mogły spokojnie czekać na swoją kolej.

Gumowy brelok reklamowy o skomplikowanym kształcie z logo firmy (3 kolory nadruku).

Naszywki PVC.

Naszywki PVC to jedne z tych oznakowań, które bez problemu wytrzymają dłużej niż produkt, do której zostaną przyszyte. To wszystko dzięki wysokiej odporności na detergenty oraz warunki atmosferyczne. Specjalnie przygotowane rowki pozwolą schować nić i uchronić ją przed przypadkowym zerwaniem. Efekt 3D wszywki prezentuje się bardzo dobrze. Na żywo jeszcze lepiej!

Naszywka reklamowa na tkaniany z logo firmy Samasz.