Odbierz pakiet bezpłatnych próbek do pracy z klientami:

  Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu w celu obsługi zgłoszenia i akceptuję zasady Polityki prywatności.

  * Pola wymagane

  Twoje dane będą bezpieczne.

  Sławek Andrzejewski - Starszy doradca klienta Polinal

  „Przygotuję dla Ciebie pakiet próbek różnych naszych produktów do pracy z klientami.”

  Sławek Andrzejewski – Starszy doradca klienta

  Jak najlepiej zacząć współpracę z POLINAL®?

  Czyta: Alek Pawlikowski

  Poznaj nasze produkty

  naklejki doming 3d czarne

  Naklejki DOMING 3D™

  Dzięki naklejkom DOMING 3D zapewnisz produktom znakowanie. POLINAL to doświadczony producent oznakowań 3D. Kliknij i zobacz przykłady wdrożeń.

  srebrne tabliczki 3d z logo firmy

  Tabliczki MICROPRINT 3D™

  Samoprzylepne tabliczki firmowe, które produkujemy w innowacyjnej technologii druku 3D. To trwałe i estetyczne naklejki. Łatwe w aplikacji pomagają na stałe połączyć produkt z marką.

  emblematy metalowe chromowane

  Emblematy METALIC™

  Metalowe naklejki, pokryte dodatkowo warstwą pięknego chromu emblematy tworzą szlachetne oznakowania premium. Dodają produktom blasku, zwiększają ich atrakcyjność i przyciągają spojrzenia klientów.

  czarny emblemat gumowy z szarym logo ev refined

  Emblematy PVC 3D™

  Gumowe i elastyczne emblematy PVC stosowane główne na odzież i podłoża, które nie mają sztywnej powierzchni. Połączą Twoje logo z produktem wszędzie tam, gdzie trzeba dopasować się idealnie do zmiennego kształtu.

  żółte wydrukowane naklejki i etykiety

  Etykiety i naklejki drukowane

  Nasza drukarnia naklejek zapewnia pełną obsługę w zakresie dostaw firmowych naklejek i etykiet. Udostępniamy na zamówienia online kilka technik nadruku w połączeniu z wieloma rodzajami folii samoprzylepnej.

  Kolorowe breloki soft pvc 3d z motywami

  Breloki reklamowe

  Najbardziej lubiane gadżety to właśnie breloki do kluczy. Są wyjątkowo użyteczne i praktyczne. Coraz większą popularność zdobywają breloki PVC z materiału podobnego do gumy. Są kolorowe i doskonale przyciągają wzrok do marki.

  kolorowe magnesy reklamowe pvc

  Magnesy reklamowe

  Produkowane na indywidualne zamówienie magnesy to gadżety, które są rozchwytywane. To też sprawdzona metoda, żeby codziennie zwiększać świadomość marki. Klienci uwielbiają przyklejać na lodówkę te naklejki magnetyczne.