Naklejki wycinane po obrysie na zamówienie

Naklejki wycinane po obrysie w dowolnym kształcie to jedna z popularniejszych form znakowania produktów i promowania marki. Wycinanie po dowolnym kształcie daje klientowi duże możliwości i pozwala jeszcze bardziej wyróżnić się na tle konkurencji. Co wyróżnia tego rodzaju nalepki wykonywane w POLINAL®?

kolorowe naklejki wycinane po obrysie w różnych kształtach

Naklejki wycinane po obrysie – sposób na ciekawą reklamę

Naklejki wycinane po obrysie cieszą się bardzo dużą popularnością. Ten rodzaj cięcia pozwala bowiem stworzyć naklejki reklamowe o różnych wielkościach i w dowolnym kształcie  – nawet najbardziej szalonym! Oryginalna forma naklejek, inna niż u konkurencji, to skuteczna metoda reklamowa i sposób na wyrażenie stylu marki.

Prowadzisz gabinet kosmetyczny? Strzałem w dziesiątkę będzie nalepka w kształcie szminki! A może Twoja firma zajmuje się programowaniem? Stworzymy dla Ciebie naklejki w postaci komputera!

Metoda wycinania po obrysie daje bardzo szerokie możliwości. Wyróżnia ją także duża precyzja – tego rodzaju naklejki są dopracowane w każdym calu. Te wykonywane w POLINAL® charakteryzują się m.in. wysoką przyczepnością i trwałością. Można tak też tworzyć naklejki z folii ploterowych. Dzięki odporności na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne są one w stanie reklamować markę przez długi czas.

Naklejki w dowolnym kształcie – kiedy zdadzą egzamin?

Produkowane w dowolnym kształcie naklejki wycinane sprawdzą się w wielu sytuacjach. Mają one znacznie większy potencjał niż klasyczne okrągłe lub kwadratowe nalepki.

Będą one doskonałą alternatywą dla drogich materiałów reklamowych, a i tak spełnią swoją funkcję i wzbudzą spore zainteresowanie. Możesz wykorzystać je do promocji, naklejając je na wysyłane do klientów paczki, lub umieścić w widocznych miejscach w przestrzeni publicznej – o ile jest to dozwolone.

Naklejki wycinane po obrysie zdadzą egzamin także podczas eventów branżowych i akcji promocyjnych. Rozdawane gościom okażą się miłym dodatkiem i sprawią, że marka szybko zapisze się w ich pamięci.

Naklejki wycinane po obrysie w POLINAL®

Jeśli chcesz się wyróżnić i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, naklejki wycinane ploterowo po obrysie okażą się bardzo dobrym wyborem.

W POLINAL® tworzymy je na zamówienie, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje każdego Klienta. Aby dokonać zamówienia, kluczowe jest zaprojektowanie linii plotowania, na jakiej Ci zależy. Wspólnie wykonamy projekt nalepki, wytniemy ją według obrysu i wyślemy zamówienie pod wskazany adres.

Żadne logo nie jest problemem – możemy wykonać naklejki w każdym kształcie! Ich cena zależy m.in. od ich rozmiaru, samego kształtu czy skomplikowania projektu.

Wyceny również dokonujemy indywidualnie – dzięki temu możesz mieć pewność, że płacisz za swój osobisty projekt, a nie jeden z wielu punktów gotowego cennika. W odróżnieniu od klasycznych plakatów i ulotek czy tradycyjnych, prostych naklejek, naklejki wycinane po obrysie od razu przykują uwagę swoim nietypowym kształtem. Pokaż swoją kreatywność i zapewnij swojej marce reklamę, która naprawdę działa!