Tanie i wysokiej jakości naklejki samoprzylepne?

Czy możemy zaoferować Twojej firmie ładne, łatwe w aplikacji i zarazem tanie oznakowania? Tak! Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu oferujemy naklejki samoprzylepne na rolce z własnym nadrukiem. Dodatkowym plusem są niskie nakłady minimalne zamówienia. Zapytaj o ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

Jakość.

Dzięki zastosowaniu w druku cyfrowym bardzo dokładnych maszyn UV jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakości etykiety samoprzylepne na rolce. Drukuje bardzo małą kroplą tuszu (wielkość 2 pl) w rozdzielczości 1200 dpi oraz robi doskonały zadruk przejść tonalnych. Przy zamówieniu etykiet warto wybrać dodatkowe opcje wykończenia, które ochronią wydruk. Lakierowanie lub laminat to doskonałe sposoby, żeby poprawić ich trwałość.

Samoprzylepne naklejki reklamowe na rolce z reklamą firmy Polinal

Personalizacja wydruku.

Etykiety to świetny sposób na tanie znakowanie dużej ilości produktów. A z racji tego, że etykiety trafiają na różnego rodzaju przedmioty możesz potrzebować spersonalizowanego wydruku. Nie będzie to dla nas żadnym problemem. Możemy wydrukować różne zmienne dane w ramach nakładu np.: numery, kody QR czy też kody kreskowe.

Samoprzylepne etykiety na rolce z reklamą firmy Polinal

Produkcja.

Minimalny nakład, od którego wyprodukujemy je dla Ciebie, to 500 sztuk. Złożenie większego zamówienia spowoduje, że cena jednostkowa będzie niższa. Warto więc jest zastanowić się nad wielkością zlecenia. Nasz pewność, że nagle nie zabraknie Ci naklejek. Czas realizacji zamówienia to ok. 5-6 dni roboczych.

Samoprzylepna etykieta na rolce z reklamą firmy Polinal - detal

Papier lub folia.

Oferujemy wydruk Twojego produktu w kilku wariantach. Papier samoprzylepny to popularna opcja stosowana na butelkach, słoikach czy też opakowaniach kartonowych. Warto zaznaczyć, że nie jest on odporny na wodę. Druga opcja to zastosowanie folii samoprzylepnych. Folia polipropylenowa jest odporniejsza i w przeciwieństwie do poprzednika jest odporna na działanie wody i innych płynów. Najmocniejsza wersja produkowana jest z poliestrów. Niestraszne jej będą różne trudne warunki.

Naklejki nawinięte są na glizę czyli tubę wykonaną z bardzo sztywnego kartonu.

Wymiary.

Naklejki nawinięte są na glizę czyli tubę wykonaną z bardzo sztywnego kartonu. Oferujemy 5 różnych średnic (od 25 mm do 76 mm). Minimalne rozmiary etykiet, które dla wyprodukujemy dla Twojej firmy to 20 x 20 mm. Maksymalna szerokość wstęgi do zadruku wynosi 320 mm. Istnieje także opcja zaokrąglenia narożników naklejek (w wersji standardowej bez dodatkowych opłat).

trzy biało-czerwone naklejki na rolce firmy polinal

Zobacz produkt

przykład etykiet samoprzylepnych na rolce

Etykiety samoprzylepne na rolce

Zamów własne firmowe etykiety samoprzylepne. Są nawinięte na rolce i można z nich łatwo korzystać. To ekonomiczny sposób masowego znakowania. Naklejaj je ręcznie lub automatycznie.