Naklejki silikonowe – nasza oferta

Reklama marki i wyróżnienie się na tle konkurencji jest możliwe na wiele różnych sposobów. Jednym z nich są naklejki silikonowe, które skutecznie zwiększają widoczność marki i przykuwają uwagę potencjalnych klientów. W POLINAL® również wykonujemy tego rodzaju nalepki dla firm na indywidualne zamówienie!

kolorowe naklejki silikonowe

Naklejki silikonowe dla firm – skuteczna forma reklamy

Naklejki silikonowe z logo firmy lub jej danymi kontaktowymi to prosty, a zarazem wyjątkowo skuteczny sposób na budowanie wizerunku marki oraz zwiększenie jej widoczności na rynku. Umieszczane w paczkach, przyklejane do produktów lub rozdawane podczas branżowych imprez, mogą one znacząco wpłynąć na wizerunek firmy oraz jej rozpoznawalność.

Istnieje mnóstwo zastosowań tego rodzaju naklejek wypukłych 3D. Dobrym krokiem jest aplikowanie ich m.in. na sprzedawanych urządzeniach lub gadżetach reklamowych. Wówczas każde spojrzenie klienta na produkt przypomina mu o danej marce. A to znacząco zwiększa prawdopodobieństwo, że przy następnej okazji skorzysta on z usług właśnie tego producenta! Logo w silikonowej naklejce natychmiast kojarzy się z daną firmą i branżą.

Naklejki silikonowe w ofercie POLINAL

W POLINAL® produkujemy silikonowe naklejki reklamowe na indywidualne zamówienie. Z naszych usług korzystają głównie producenci przemysłowi oraz agencje reklamowe. Projekt naklejek tworzymy wspólnie – tak, aby mogły one w pełni skutecznie promować oferowane przez Klientów towary oraz usługi. Nalepki wykonywane są przy użyciu metody produkcji doming, której zawdzięczają wysoką trwałość.

Dwuskładnikowy poliuretan tworzy na ich powierzchni elastyczną warstwę, która zdaje egzamin nawet w trudnych warunkach. Silikonowe naklejki są więc odporne zarówno na uszkodzenia i ścieranie, jak również na promienie słoneczne czy inne warunki zewnętrzne, np. opady deszczu. Przyklejone w prawidłowy sposób są one w stanie reklamować markę przez długi czas – nawet przez dziesięć lat! Podczas produkcji wykorzystujemy różne technologie druku – cyfrową, sitodrukową lub offsetową.

Pracujemy na włoskich maszynach marki Demak, zapewniających niezwykłą precyzję wykonania. Po nasze naklejki silikonowe sięgają firmy z wielu różnych branż – a małe, niepozorne nalepki pokryte żywicą znacząco wpływają na ich rozwój i zwiększenie sprzedaży!

Koszt naklejek silikonowych – jaki jest i od czego zależy?

Cena silikonowych naklejek z logotypem firmy lub innym wybranym nadrukiem zależy od kilku różnych czynników. Jednym z nich jest ostateczny nakład – im więcej naklejek obejmuje zamówienie, tym niższy jest ich koszt.

Kwota zakupu firmowych naklejek wypukłych 3D może różnić się także w zależności od kształtu oraz wielkości. Mniejsze naklejki to mniejsza powierzchnia wymagająca pokrycia żywicą – cena jest więc w tym przypadku niższa. Jeżeli naklejki produkowane są przy użyciu metody sitodrukowej, ostateczny koszt zamówienia jest wyższy niż w przypadku nalepek wykonywanych techniką cyfrową. Wycenę wykonujemy indywidualnie. Dlatego temu Klient może mieć pewność, że płaci dokładnie za to, na czym mu zależy.

Dla agencji kreatywnych i marketingowych

Idź do strony dla agencji i zamów materiały prezentacyjne dla klientów. Przygotujemy dla Ciebie darmowy pakiet próbek różnych naszych produktów do pracy z klientami.

Link do strony z formularzem: Agencje kreatywne i marketingowe