Walka o klienta – jakie nasze rozwiązania wybrać?

W dobie rosnącej konkurencji dobre oznakowanie i kreatywne gadżety powodują nie tylko wzrost liczby klientów ale również ułatwiają ich utrzymanie. W dawnych czasach etykiety często były drukowane na zwykłym papierze i zupełnie nie spełniały swojej roli a najpopularniejszym gadżetem reklamowym był długopis. Na szczęście dzisiaj możliwości są większe i możesz skorzystać z wielu innych form reklamy i oznakowań takich jak m.in.: nalepki 3D, breloki, magnesy czy emblematy metalowe.

Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma przykładami, z których powinieneś skorzystać by ułatwić Twojej firmie walkę o klienta.

Naklejki na folii transparentnej.

Czy aby dobrze oznakować Twój produkt, który występuję w mnogiej liczbie wariantów kolorystycznych, musisz wyprodukować je w każdym istniejącej wersji? Oczywiście, że nie! Naklejki na folii transparentnej pozwolą ograniczyć wzór do jednego! Przezroczyste tło to oszczędność pieniędzy i czasu.

Naklejki na folii transparentnej

Naklejki 3D.

Naklejki 3D wypukłe to bardzo popularne – co nie oznacza, że nudne – formy oznakowań. Napotykasz je na sprzętach codziennego użytku, z których korzystasz od wielu lat. Produkowane przez nas naklejki 3D to gwarancja, że po takim długim czasie będą prezentować się tak samo jak w dniu, w którym zostały wykonane. Ciekawostką jest, że produkowane są z bezrtęciowych żywic poliuretanowych dzięki czemu wspólnie dbamy o nasze środowisko.

Naklejka 3D w kolorze czerwonym dla VacationClub

Brelok Soft PVC.

Charakterystyczne dla produkowanych przez nas breloków 3D są: piękne odwzorowanie barw, precyzja detali i trwałość. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie kształtów i możemy je wykonać także w wersji dwustronnej. Od strony reklamowej to jeden z najciekawszych gadżetów. Inwestycja w rozpoznawalność marki nigdy nie była tak prosta!

Charakterystyczne dla produkowanych przez nas breloków 3D są: piękne odwzorowanie barw, precyzja detali i trwałość

Wszywka PVC.

Naszywki SOFT PVC 3D z logo to ciekawe spojrzenie na oznakowanie produktów z materiału. Zwykły nadruk loga na tkaninie nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ proces prania ma to do siebie, że nadruk po prostu schodzi. Haftowane logo jest wytrzymalsze ale często nie prezentuje się dobrze. Zaproponowane naszywki to prosty sposób na profesjonalne zaprezentowanie swojego logo tak dobrze, jak wygląda w rzeczywistości!

Naszywki SOFT PVC 3D z logo Betard

Naklejki chromowane.

Naklejki chromowane METALIC™ PLATE to propozycja, którą wyróżnisz się spośród wszystkich! Jeżeli Twoje produkty mają należeć do grona ekskluzywnych to jego oznakowania także musi być z klasą. Piękny wygląd błyszczącego chromu spowoduje, że Twoje logo będzie samo zwracać na siebie uwagę.

Naklejki chromowane METALIC™ PLATE