5 przykładów wykorzystania naszych produktów.

Każde z proponowanych przez nas rozwiązań możesz wykorzystać na różne sposoby. Brelok reklamowy z pewnością dołączysz jako prezent do zamówienia. A w jaki inny sposób wykorzystać płaską naklejkę, którą na co dzień używasz do oznakowań produktów?

Odpowiedź jest prosta. Możesz przyklejać je np. na karcie gwarancyjnej, dzięki czemu będziesz miał pewność, że ten dokument wyszedł spod rąk Twojej firmy. Odpowiednio dobrana naklejka 3D zapewni Ci dobre wykorzystanie wolnej powierzchni reklamowej. A co nietypowego zrobi chromowany emblemat? Podniesie range Twojego produktu!

Poniżej przedstawiamy 5 przykładów na to, w jaki sposób możesz wykorzystać nasze produkty.

1. Dołączenie jako niespodziankę do zamówienia.

Nic tak nie ucieszy klienta jak niespodziewany prezent! Brelok gumowy to najciekawszy gadżet, który nadaje się do codziennego użytku. Z dumą dołączysz go do każdego zamówienia. Produkowane przez nas breloki 3D to gwarancja najwyższej jakości. W poniższym przykładzie wypukłe białe litery i cyfry są bardzo dobrze czytelne i wyraźnie kontrastują z czarnym tłem.

czarno biały brekol 3d gzg zaglebie

2. Oklejenie kopert, instrukcji i kart gwarancyjnych.

Naklejki reklamowe to prosty i sprawdzony sposób na rozreklamowanie Twojej firmy. Naklejkę zawierającą nazwę firmę i dane adresowe, z racji tego, że jest płaska, można przyczepić nie tylko na produkcie ale także na np. kopercie, instrukcji czy karcie gwarancyjnej. Dzięki temu masz pewność, że przedstawiony dokument jest oryginalny.

srebrne naklejki reklamowe z logo sat-kol

3. Idealne wykorzystanie powierzchni reklamowej na produkcie.

Są produkty, które wymagają konkretnie zaprojektowanych oznakowań. Nie przyczepisz małej naklejki wypukłej z samym logo w dużym zagłębieniu ponieważ będzie to wyglądać mało profesjonalnie. Przedstawiony poniżej przykład rozwiązuje ten problem. Duże i czytelne logo a z drugiej strony dane teleadresowe to interesujący wzór, dzięki któremu idealnie wykorzystasz wolną powierzchnie reklamową na produkcie.

biała podłużna naklejka 3d interlab

4. Podniesienie rangi produktu.

Jeżeli planujesz podnieść rangę swoich produktów to emblematy chromowane są rozwiązaniem stworzonym specjalnie dla Ciebie. Logo chromowane to jedne z najpiękniejszych form oznakowań. Wykonane są z prawdziwego metalu co zapewnia im długowieczność. Górna warstwa chromu odpowiedzialna jest za piękny błysk. Zauważ jak mało brakuje Twojej firmie do zrobienia kolejnego kroku naprzód!

emblemat chromowany z logo sp

5. Dyskretnie oznaczysz produkt.

Zdarza się, że Twoje produkty są na tyle charakterystyczne i znane, że nie potrzebujesz na nich wielkich szyldów reklamowych. Małe i dyskretne naklejki reklamowe to przemyślana i profesjonalna forma promocji. W wielu przykładkach wystarczy sama nazwa marki oraz logo by klient wiedział z jaką firmą ma do czynienia.

czarne i białe naklejki reklamowe z logo marcus

Przykłady wdrożeń według branż