Nie daj się inflacji!

W czasie szalejącej inflacji nie warto zmniejszać budżetu na marketing. Ograniczenie środków na reklamę sprowadza się do tego, że Twój klient następne zamówienie złoży u konkurencji. Zamawiając teraz większą ilość gadżetów zabezpieczysz ich dostępność na dłuższy okres oraz będziesz miał gwarancję niższej ceny.

Zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym przedstawiamy pięć wykonanych przez nas breloków reklamowych.

Barwny zwierzak.

Intensywność barw zachwyci każdego i masz pewność, że pozostanie tak na lata. Kolory w tych przyciągających wzrok brelokach są w ich całej masie. Oto cała tajemnica sukcesu. Przedstawiony poniżej wielobarwny przykład to potwierdzenie wcześniejszych słów. Adres strony internetowej bez problemów zapadnie w pamięć podczas codziennego korzystania z breloka.

Brelok 3D z wizerunkiem kolorowego zwierzaka i napisem - adresem strony www

Słońce.

Planując projekt nie ma żadnych ograniczeń dotyczących kształtu. Jesteśmy w stanie zrealizować to, czego dokładnie potrzebujesz. Breloki 3D możemy wykonać w dwóch wersjach jednostronnej oraz dwustronnej. Poniższy przykład to oryginalny kształt słońca z różnej długości promieniami. Wewnątrz znajduję się nazwa miasta, dla którego zostało wykonane to zlecenie.

Brelok soft PVC 3D w kształcie słońca

Retro pad.

Jeden szczegół i każdy zainteresowany wie, że to do niego skierowana jest owy gadżet. Mały pad do konsoli japońskiej firmy został wykonany, w tym równie małym breloku, z wielką precyzją. Warto zwrócić uwagę na znajdujące się na nim przyciski, które wyglądają dokładnie tak jak w prawdziwym produkcie. Jesteśmy w stanie odwzorować wszystkie elementy z dokładnością na poziomie 0,2 mm!

Brelok PVC w kształcie pada do gier komputerowych

Pomoc.

Ciekawy projekt wpływa pozytywnie na pierwszą reakcję po otrzymaniu gadżetu. W zaprezentowanym przykładzie warto wyróżnić narzędzia, które znajdują się tuż za napisem „obsługa”. Ważnym aspektem jest umieszczenie na breloku numeru telefonu, który posłuży jako wizytówka i zarazem ratunek, podczas awarii pojazdu. Klarowne dwa w jednym.

Brelok reklamowy 3D PVC z dla warsztatu samochodowego z kluczem i śrubokrętem

Paleta.

Kolejny interesujący przykład breloka gumowego. Poniższy model został wykonany na kształt artykuły, który produkuje firma. Niebieska paleta, która służy do transportu poligrafii, wygląda identycznie jak jej większy brat. Na samym środku bryły znajduję się białe logo firmy. Jesteśmy pewni, że obydwa produkty są równie wytrzymałe.

Niebieski brelok gumowy w kształcie palety