Długotrwałe oznakowanie o wysokiej jakości.

Emblematy chromowane są popularnym sposobem na oznakowanie produktów stosowanym w wielu branżach. Są one atrakcyjnym wyborem ze względu na swoją wysoką jakość i estetyczny wygląd. Chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, co sprawia, że emblematy są długotrwałe. To wszystko powoduje, że warto się nimi zainteresować!

Wysoka jakość.

Emblematy te wykonane są z wysokiej jakości metalu. Aby nadać im lśniący i ekskluzywny wygląd pokrywane są one chromem. Ta powłoka jest odporna na zarysowania, co sprawia, że produkowane przez nas emblematy są długotrwałe. Oznakowanie produktów premium (i nie tylko) nigdy nie było tak proste!

Chromowany emblemat, czarne tlo ze złotym logiem i napisem sun-glass

Prosty montaż.

Montaż emblematów chromowanych jest prosty i wygodny. Warto zadbać o to by powierzchnia, na którą zostanie przyklejony emblemat, była czysta, sucha i pozbawiona kurzu, brudu lub tłuszczu. Wtedy będziesz miał pewność, że naklejka pozostanie na swoim miejscu na zawsze.

Montaż emblematów chromowanych jest prosty i wygodny.

Luksusowy wygląd.

Dzięki swojemu błyszczącemu wykończeniu, emblematy nadają przedmiotom luksusowy wygląd. Są one doskonałym wyborem dla rzeczy, które chcesz wyróżnić i nadać im wyjątkowy charakter. Dodanie naklejki to prosty i skuteczny sposób by zmienić zwykły przedmiot w wyjątkowy, który przyciągnie uwagę klienta.

Luksusowy wygląd emblematu dzięki błyszczącemu wykończeniu w złotym kolorze.

Materiały ochronne.

Każda pojedyncza sztuka emblematów chromowanych jest pakowana w specjalne materiały ochronne, które chronią ją przed uszkodzeniami. Jak widać na poniższym zdjęciu każda naklejka posiada na sobie folię ochronną a pod spodem turkusową warstwę ochraniająca taśmę klejącą. Dbamy o to, aby emblematy były bezpiecznie i starannie opakowane tak, aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Każda pojedyncza sztuka emblematów chromowanych jest pakowana w specjalne materiały ochronne

Przykłady wdrożeń według branż