Breloki dla młodego odbiorcy.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy projektowaniu breloków reklamowych, które skierowane będą do młodszego odbiorcy? Kreskówkowa grafika, żywe i intensywne kolory, praktyczne zastosowanie są kluczowe dla przyciągnięcia uwagi grupy docelowej. Dobrze zaprojektowany brelok 3D może stać się ciekawą i efektywną formą reklamy.

Żywe i intensywne barwy.

Jaskrawe i intensywne kolory przyciągają uwagę młodych. Zastosowanie do produkcji breloków 3D materiału PVC jest gwarancją żywych i intensywnych barw, dzięki czemu wzbudzą większe zainteresowanie. Warto również zaplanować to by kolory były dopasowane do marki, co pozwoli budować spójną identyfikację wizualną.

Jaskrawe i intensywne kolory przyciągają uwagę młodych. Brelok z kameleonem

Odpowiednia grafika.

Dzieci lubią postacie z filmów animowanych i komiksów dlatego przy projektowaniu breloka 3D warto stworzyć projekt, który będzie zawierał taką formę. Odpowiednio dobrana grafika skutecznie zainteresuje młodego odbiorcę. Ważne jest również zadbanie o to, by była ona czytelna i łatwo rozpoznawalna.

Brelok z kameleonem i napisem "Odkrywca - Zdobywca"

Funkcjonalność.

Przedstawiany tutaj gadżet jest na tyle funkcjonalnym przedmiotem, że może zostać zastosowany do różnych rzeczy. Oprócz standardowego przypięcia do kluczy można go również doczepić do plecaka, tornistra lub zastosować jako ozdoba do telefonu. Nieograniczona wyobraźnia młodego pokolenia pozwoli na pewno wymyśleć jeszcze inne sposoby na wykorzystanie tych breloków SOFT PVC 3D™.

Brelok z kameleonem i napisem "Odkrywca - Zdobywca" przypięty do suwaka plecaka

Treść.

Na breloku gumowym powinny się znaleźć także ważne informacje o produkcie. Krótka i przekonująca treść zawierająca nazwę marki, hasło reklamowe bądź adres strony internetowej pozwoli na zapamiętanie ich przez młodego odbiorcę. Praktycznym pomysłem jest umieszczenie tych danych także na rewersie breloka.

Brelok z kameleonem i napisem "Odkrywca - Zdobywca" Awers i Rewers