5 ważnych faktów na temat wszywek i naszywek PVC.

Produkowane u nas wszywki gumowe i naszywki PVC to wyroby wysokiej jakości. Wytwarzane z ekologicznych żywic poliuretanowych są elastyczne i zarazem trwałe. Wyraziste kolory oraz precyzja detali spowoduje, że będą zachwycać klientów nie tylko na dzianinach!

Zapraszamy do zapoznania się z pięcioma ważnymi faktami na temat wszywek i naszywek PVC.

1. Precyzja detali.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn jesteśmy w stanie odwzorować projekt z dokładnością do 0,2mm. To powoduje, że każdy, nawet najmniejszy szczegół, który znajduje się na Twoim projekcie, będzie bardzo dobrze widoczny na wyprodukowanej przez nas naszywce. To właśnie te małe detale sprawiają, że są to produkty najwyżej jakości.

Naszywka z miękkiego PVC 3d, na kształcie tarczy dokładny wzór logo.

2. Swoboda projektowania

Jeśli masz pomysł na nietypowe naszywki gumowe to w przypadku technologii SOFT PVC teraz możesz go zrealizować. Technologia mikrowtrysku materiału PVC w fazie płynnej pozwala odwzorować całą paletę kolorów i kształtów. Daj nam pomysł, a my go zrealizujemy z zachwycającym efektem.

Przezroczysta prostokątna naszywka z białym napisem śląsk by girl

3. Wyraziste barwy.

Dobór kolorów to jeden z najważniejszych elementów podczas tworzenia projektów wszywek z logo i nie tylko. Dlatego wyprodukowane przez nas produkty będą wyglądać identycznie jak w przygotowanym szablonie. Nie musisz się martwić o to, że barwy będą się ścierać, ponieważ nie są one nadrukowywane na wierzchnią warstwę tylko znajdują się w całej bryle.

Wszywka z logo, miękkie PVC, przeźroczyste tło i dwukolorowe logo firmy EVA Dywaniki

4. Dowolny kształt.

Wiemy jak przeróżne są projekty, które dostajemy do realizacji. Każdy jest inny ale łączy je jedno – brak ograniczeń przy projektowaniu. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy kształt, który zostanie przez Ciebie zaproponowany. Dzięki temu Twoja marka będzie mogła wyróżnić się na tle konkurencji.

okrągła brązowa naszywka na rzep firmy braterstwo.eu

5. Elastyczność i trwałość.

Stosowane przez nas PVC jest materiałem bardzo podobnym do gumy. Charakteryzuje go elastyczność i trwałość. Idealnie sprawdza się w naszywkach z rzepem, które muszą być przygotowane na możliwość częstego odczepienia i przyczepiania.

Naszywka z miekkiego PVC z rzepem z wypukłym zarysem psa i napisem Working Dogs