Logotyp 3D – jaka cena?

Logotypy 3D to wyjątkowo skuteczny sposób na zwiększenie widoczności marki. Co wyróżnia tego rodzaju naklejki i jaka będzie cena zakupu większej ilości logotypów 3D dla firmy? Sprawdźmy!

kolorowy logotyp 3d jaka cena

Logotypy 3D – czym się charakteryzują?

Logotypy 3D w postaci wypukłych naklejek produkowane są w technologii doming. To metoda polegająca na pokrywaniu powierzchni naklejek przezroczystą warstwą dwuskładnikowego poliuretanu. Po wyschnięciu żywice tworzą na nalepkach elastyczną zabezpieczającą powłokę.

Logotypy w formie 3D pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji i sprawiają, że oznakowany produkt prezentuje się bardziej prestiżowo – to jeszcze ciekawsza forma reklamy niż klasyczne płaskie nalepki. Ich dużym atutem jest również wysoka trwałość oraz żywotność.

Jak wykorzystać firmowe logotypy 3D?

Logotypy na naklejkach wypukłych 3D stanowią idealne narzędzie marketingowe. Umieszczane w widocznych miejscach w przestrzeni publicznej są one w stanie skutecznie zwrócić uwagę odbiorcy – a dana marka pozostaje wówczas w jego pamięci na dłużej.

Naklejki wypukłe 3D to także dobra metoda znakowania produktów firmowym logo – wielu konsumentów preferuje odzież lub urządzenia wyraźnie oznaczone logotypem producenta. Epoksydowe nalepki 3D warto umieszczać także na serwisowanych produktach, aby klient mógł zapamiętać markę. Co ważne, wartość towaru oznaczonego tego rodzaju logotypem automatycznie wzrasta.

Firmowe logotypy 3D można wykorzystać również podczas branżowych eventów, targów czy imprez, rozdając je potencjalnym klientom. Zainteresowani odbiorcy mogą wówczas z łatwością skontaktować się z daną firmą po zakończeniu wydarzenia… a samą naklejkę przykleić na przykład na laptopa! Dobrze wykonane logo w formie 3D znacząco wpływa na wizerunek oraz świadomość marki.

Koszt firmowych logotypów 3D

Koszt produkcji firmowych logotypów w formie wypukłych naklejek doming zależy m.in. od samego nakładu. Im większe jest zamówienie, tym niższa ostateczna cena pojedynczej nalepki. Koszt początkowy rozkłada się bowiem na większą ilość logotypów 3D.

Znaczenie ma również kształt naklejki oraz zastosowana technologia druku. Wypukłe naklejki doming (3D) produkowane metodą cyfrową często nie różnią się znacznie jakością, a ich koszt jest niższy niż w przypadku naklejek wykonywanych techniką sitodruku.

Na cenę wpływa ponadto wielkość naklejki – im więcej centymetrów kwadratowych, które zostaną pokryte poliuretanem, tym jest ona wyższa. W POLINAL® logotypy 3D możesz zamówić już od 400 złotych netto – przed złożeniem zamówienia możemy wykonać dokładną, indywidualną wycenę online. Wystarczy, że skorzystasz z formularza umieszczonego na stronie internetowej.

Logotypy 3D w ofercie POLINAL®

W POLINAL® do produkcji logotypów 3D wykorzystujemy technologię doming, a naklejki dostarczamy na arkuszach, w wersji wyjątkowo łatwej do aplikacji. Projekt nalepki 3D z firmowym logo tworzymy wspólnie z Klientem, ustalając wszystkie szczegóły – m.in. rozmiar, kształt, nadruk czy folię podłoża. Pomagamy również określić najbardziej opłacalny dla firmy nakład.