Klasyczna i skuteczna forma reklamy.

Aby skutecznie rozreklamować swój produkt warto wyjść z reklamą poza Internet. Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na jej klasyczną i nadal skuteczną formę. My możemy zaoferować Twojej marce breloki 3D, które wyprodukowane są z wytrzymałego materiału jakim jest PVC. Ich skuteczność jest większa niż się spodziewasz!

Zachęcamy do zapoznania się z wyprodukowanymi przez nas brelokami SOFT PVC 3D™.

Kolorowe roboty.

Piękne kolory to coś co wyróżnia gadżety wyprodukowane z materiału PVC. Zademonstrować to może poniższy brelok. Z biegiem lat kolory wyglądać będą tak jak w dniu ich wyprodukowania. Warto dodać, że te piękne barwy w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach!

Piękne kolory to coś co wyróżnia gadżety wyprodukowane z materiału PVC - brelok kolorowe roboty

Ślimak.

Codzienny wizualny dostęp do Twojego logo potrafi utrwalić markę w głowie klienta. Ponadto oryginalny i ciekawy projekt sprawi, że zainteresują się jego znajomi na zasadzie „pokaż co tam masz”. Zaprezentowany przykład to fajny sposób na rozreklamowanie organizacji non-profit, której logo przedstawia jej główne idee.

Brelok PVC organizacji non-profit, której logo przedstawia jej główne idee.

Baszta.

Breloki reklamowe to sprawdzona i chętnie kupowana rzecz przez turystów. Brelok gumowy może posłużyć jako pamiątka odwiedzonego miejsca. Poniższy przykład przedstawia jeden z wielu ciekawych zabytków, które znajdują się w mieście. Wesoła forma baszty spodoba się nie tylko młodym podróżnikom.

Brelok PVC 3D przedstawiający basztę w Lubaniu

Ninja.

Gadżety wyprodukowane z PVC są odporne na różnego rodzaje bodźce zewnętrzne. Ich wytrzymałość idzie w patrze z produktami, które oferuje firma, której brelok 3D prezentuje się poniżej. Ciekawym pomysłem jest zaprezentowanie czarno-czerwonego logo na czarnym tle. Wygląda to nieszablonowo i oryginalnie.

Brelok dla firmy Toroz

Brelok dla psa.

Tym razem nietypowy brelok 3D – zawieszka dla psa. Posłuży on jako informacja na różnego rodzaju temat: od numeru telefonu właściciela po komunikat na temat thermochipu, jak na poniższym przykładzie. Dzięki wysokiemu standardowi wykonania masz pewność, że gumowy gadżet nie ulegnie zniszczeniu podczas szalonej zabawy, którą lubią wszystkie pupile.

Nietypowy brelok 3D - zawieszka dla psa z informacją o chipie