Odbierz pakiet bezpłatnych próbek:

  Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu w celu obsługi zgłoszenia i akceptuję zasady Polityki prywatności.

  * Pola wymagane

  Twoje dane będą bezpieczne.

  Sławek Andrzejewski - Starszy doradca klienta

  „Przygotuję dla Ciebie pakiet przykładowych realizacji wszywek w technologii PVC.”

  Sławek Andrzejewski – Starszy doradca klienta

  Jak najlepiej zacząć współpracę z POLINAL®?

  Czyta: Alek Pawlikowski

  Wróć do oznakowań PVC

  niebieskie naszywki soft pvc 3d od producenta polinal

  Naszywki SOFT PVC 3D

  Kolorowe i elastyczne. Elastomery przyszywane lub mocowane na rzep. Naszywki gumowe produkowane na zamówienie z logo Twojej firmy. Oznakuj technologią SOFT PVC 3D™ własną markę odzieży lub inne produkty użytkowe.

  prostokątne wszywki z logo z napisem eva

  Wszywki SOFT PVC

  Elastyczne, gumowe wszywki z logo do ubrań, toreb i mebli tapicerowanych. Gwarantują dyskretną widoczność marki na produkcie i trwale go znakują. W pełni odporne na wodę, środki chemiczne i trudne warunki atmosferyczne.

  białe naklejki gumowe soft pvc z czerwonym logo

  Naklejki SOFT PVC 3D

  Czy PVC może być samoprzylepne? Okazuje się, że tak! Zobacz innowacyjny sposób na łatwe i bardzo trwałe oznakowanie swoich produktów. Logo Twojego produktu może być inne niż wszystkie.

  Zobacz też oznakowania z logo, które produkujemy.

  naklejki doming 3d czarne

  Naklejki DOMING 3D™

  Dzięki naklejkom DOMING 3D zapewnisz produktom znakowanie. POLINAL to doświadczony producent oznakowań 3D. Kliknij i zobacz przykłady wdrożeń.

  srebrne tabliczki 3d z logo firmy

  Tabliczki MICROPRINT 3D™

  Samoprzylepne tabliczki firmowe, które produkujemy w innowacyjnej technologii druku 3D. To trwałe i estetyczne naklejki. Łatwe w aplikacji pomagają na stałe połączyć produkt z marką.

  emblematy metalowe chromowane

  Emblematy METALIC™

  Metalowe naklejki, pokryte dodatkowo warstwą pięknego chromu emblematy tworzą szlachetne oznakowania premium. Dodają produktom blasku, zwiększają ich atrakcyjność i przyciągają spojrzenia klientów.

  czarny emblemat gumowy z szarym logo ev refined

  Emblematy PVC 3D™

  Gumowe i elastyczne emblematy PVC stosowane główne na odzież i podłoża, które nie mają sztywnej powierzchni. Połączą Twoje logo z produktem wszędzie tam, gdzie trzeba dopasować się idealnie do zmiennego kształtu.

  żółte wydrukowane naklejki i etykiety

  Etykiety i naklejki drukowane

  Nasza drukarnia naklejek zapewnia pełną obsługę w zakresie dostaw firmowych naklejek i etykiet. Udostępniamy na zamówienia online kilka technik nadruku w połączeniu z wieloma rodzajami folii samoprzylepnej.