Odbierz pakiet bezpłatnych próbek:

  Wysyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu w celu obsługi zgłoszenia i akceptuję zasady Polityki prywatności.

  * Pola wymagane

  Twoje dane będą bezpieczne.

  „Przygotuję dla Ciebie pakiet przykładowych realizacji oznakowań logo w technologii METALIC™

  Sławek Andrzejewski – Starszy doradca klienta

  Jak najlepiej zacząć współpracę z POLINAL®?

  Czyta: Alek Pawlikowski

  Jakie jeszcze oznakowania możemy wyprodukować?

  naklejki doming 3d czarne

  Naklejki DOMING 3D™

  Wypukłe naklejki i napisy epoksydowe 3D pokryte bezrtęciowym poliuretanem. Zachwycają wyglądem i wieloletnią trwałością. Te samoprzylepne oznakowania doskonale utrwalają logo marki na produktach.

  srebrne tabliczki 3d z logo firmy

  Tabliczki MICROPRINT 3D™

  Samoprzylepne tabliczki firmowe, które produkujemy w innowacyjnej technologii druku 3D. To trwałe i estetyczne naklejki. Łatwe w aplikacji pomagają na stałe połączyć produkt z marką.

  czarny emblemat gumowy z szarym logo ev refined

  Emblematy PVC 3D™

  Gumowe i elastyczne emblematy PVC stosowane główne na odzież i podłoża, które nie mają sztywnej powierzchni. Połączą Twoje logo z produktem wszędzie tam, gdzie trzeba dopasować się idealnie do zmiennego kształtu.

  żółte wydrukowane naklejki i etykiety

  Etykiety i naklejki drukowane

  Nasza drukarnia naklejek zapewnia pełną obsługę w zakresie dostaw firmowych naklejek i etykiet. Udostępniamy na zamówienia online kilka technik nadruku w połączeniu z wieloma rodzajami folii samoprzylepnej.

  Zamów przy okazji

  Kolorowe breloki soft pvc 3d z motywami

  Breloki SOFT PVC 3D™

  Przyciągające klientów magią żywych kolorów breloki z materiału soft pvc. Podobne do gumowych, elastyczne breloczki wzbudzają też zachwyt dokładnością wykonania. Breloki 3D to doskonała inwestycja w wizerunek marki.

  kolorowe magnesy soft pvc 3d z logo

  Magnesy SOFT PVC 3D™

  Zachwycające wyrazistością kolorów magnesy 3D z „gumowego” materiału soft pvc. Te gadżety reklamowe możemy zaprojektować w dowolnym kształcie. Warto je rozdawać, bo dosłownie działają na klientów jak magnes.