Ekskluzywne metalowe oznakowanie na wyciągniecie ręki.

Co zrobić by w prosty sposób zmienić perspektywę postrzegania produktu? To proste! Zastosowanie emblematów chromowanych METALIC™ CLASSIC wyróżni Twoje produkty na tle konkurencji. Wysoka jakość i trwałość w połączeniu z prostym naklejaniem nawet najdrobniejszych szczegółów to coś czego potrzebuje Twoja marka!

Zachęcamy do zapóźniania się z kilkoma faktami na temat produkowanych u nas emblematów chromowanych.

Proste naklejanie.

Emblematy chromowane zabezpieczone są od góry specjalną folią. Ma ona za zadanie w prosty sposób przenieść wszystkie elementy i przykleić je na wybraną powierzchnie. Na poniższym zdjęciu widzimy, iż emblemat składa się z wielu małych i niepołączonych ze sobą kawałków. Nalepienie go zajęło dosłownie kilka sekund i było dziecinnie proste!

srebrny emblemat chromowany firmy zimny instruments guitar workshop

Wysoka trwałość.

Na rynku możesz spotkać emblematy stworzone na bazie mosiądzu, który jest tańszy a jego główną wadą jest słaba żywotność. Jeżeli oprócz wysokiej jakości zależy Tobie na kosmicznej trwałości to wybierz produkowane u nas emblematy z niklu. Zastosowanie tego metalu to gwarancja długowieczności. W połączeniu z chromem podkreśla nowoczesny charakter produktu.

srebrne szczotkowane emblemat chromowany firmy skapa

Kilka opcji kolorów.

Nie ograniczamy się tylko do jednej opcji. Możesz u nas zamówić emblematy w kolorach: srebrnym, złotym (w obydwu możliwe opcje błyszczące lub matowe), szczotkowanym chromie, miedzianym oraz różowym złocie. Zaprezentowane poniżej logo w kolorze złotym błyszczącym zupełnie inaczej wygląda gdy pada na niego światło.

złote logo chromowane firmy arpack

Najwyższa możliwa przyczepność

Produkujemy emblematy o różnych wielkościach. Niektóre element w nich mają mniej niż pół milimetra! Aby zapewnić możliwe najwyższą przyczepność stosujemy tylko błony klejowe firmy 3M, które mają wzorowe opinie i są sprawdzone na rynku. Dzięki temu masz pewność, że oznakowanie Twojego produktu będzie trzymać się bardzo długo!

srebrny emblemat chromowany w kształcie łapy psa

Podniesienie walorów estetycznych produktu.

Wybór emblematów chromowanych łączy się ze wzrostem postrzegania wartości produktu! To posty sposób na zachwycenie klientów i przyciągniecie ich wzroku. Pamiętaj, że dobre oznakowanie wpływa na decyzje zakupowe. Jeżeli zależy Ci by podnieść ekskluzywność Twojej marki to prezentowana tu seria METALIC™ CLASSIC jest najlepszym wyborem.

srebtne logo chromowane wood

Przykłady wdrożeń według branż