Zbuduj świadomość marki.

Branding to proces budowy świadomości marki. Ta technika marketingowa powinna być skierowana do konkretnej grupy docelowej i nie może być zbyt agresywna. Aby uzyskać odpowiednie rezultaty wybierz produkowanie u nas oznakowania produktów, które w znacznym stopniu przyczynią się do odniesienia zaplanowanego sukcesu.

Zapraszamy do zapoznania się z oznakowaniem, które wyprodukowaliśmy w naszej firmie w ostatnim czasie.

Jeden projekt – różne rozmiary.

Te dwie piękne zaprezentowane poniżej naklejki wypukłe 3D różnią się tylko wielkością. Możesz zaprojektować jeden wzór i stosować go w zależności od rozmiaru oznakowywanego przedmiotu. Niebieskie tło z minimalistycznym charakterystycznym logiem od razu rzuca skojarzenie z jaką firmą związana jest ta fundacja.

Naklejki 3D - niebieskie tło z minimalistycznym charakterystycznym logiem - Fundacja Biedronki

Zaokrąglony bok.

Ta prostokątna naklejka posiada jedną cechę – mocno zaokrąglony lewy górny bok, dzięki czemu wyróżnia się pośród innych. Dwukolorowe logo pokazuje z jaką popularną w obecnych czasach branżą mamy do czynienia. Zaprezentowanie adresu strony internetowej to ważna rzecz, dzięki której klienci będą mogli zapoznać się z ofertą Twojej firmy.

Prostokątna naklejka 3D z mocno zaokrąglonym lewym górny bokiem i logo PVGroup

Srebrne tło.

Ta srebrna naklejka w kształcie czworokąta posiada lekko wypukłe dłuższe boki, natomiast krótsze są wklęsłe. Dwukolorowe logo w ciekawy sposób prezentuje się na jego tle. W połączeniu powstaje oryginalna naklejka 3D, która informuje klienta o nazwie producenta danego produktu. Twoja marka powinna posiadać takie oznakowanie.

Naklejka wypukła, dwukolorowe niebiesko-srebrne logo EcoPerla

Wizytówka 3D.

Poniższa naklejka wypukła to ciekawsza wersja wizytówki. W porównaniu do papierowej wersji będzie zdecydowanie odporniejsza na wszelakie warunki zewnętrzne i zarazem… ładniejsza! Zaprezentowane dane teleadresowe firmy ułatwią kontakt klientowi z Twoją firmą. Połączenie trzech kolorów – czarnego, białego i czerwonego zwiększa czytelność projektu, ale jest przede wszystkim spójne z brandingiem klienta.

Naklejka 3D wypukła w formie wizytówki firmowej. Firma HPS

Naklejka 3D z wycięciem.

Twoja firma potrzebuje konkretnego wzoru, którego wyprodukowanie może wydawać się trudne? Dla nas to pestka! Za przykład niech posłużą zaprezentowane poniżej okrągłe naklejki wypukłe ze specjalnym wycięciem lub wersja obok bez niego. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy Twój pomysł zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Okrągłe naklejki wypukłe w niebieskim kolorze.Przykłady wdrożeń według branż