Wyróżnij się na tle konkurencji za pomocą naszywek 3D!

Wykonane z największą precyzją gumowe naszywki to najlepszy sposób na spersonalizowanie dzianin. To najciekawsza alternatywa dla popularnych ale często nudnych haftowanych metek. Zaopatrz się w oznakowanie, które będzie miało większą żywotność niż sam produkt!

Solidna bryła naszywek.

Naszywki Soft PVC są coraz częściej wybierane przez klientów z powodu wysokiej trwałości, elastyczności czy też swobody projektowania (przeczytaj – 5 ważnych faktów na temat wszywek i naszywek PVC). To najlepsza alternatywa dla tradycyjnych haftowanych metek. Warto odnotować, każdy kolor to osobna warstwa gumy, dzięki czemu emblemat to jedna solidna bryła.

Naszywka Soft PVC dla Limes

Efekt 3D.

Gumowe emblematy odzieżowe są jak tradycyjne metki z logo, ale mają niepowtarzalny wygląd. Na poniższej jednokolorowej, czarnej naszywce szczególnie widoczny jest efekt 3D. Wszystko to z powodu bardzo wysokich, wypukłych liter. Emblemat będzie się dobrze prezentować na każdym kolorze dzianiny – również na czarnym.

Gumowy emblemat do odzieży firmy BALR.

Plastyczny materiał PVC.

PVC to materiał bardzo plastyczny dzięki czemu możemy wytworzyć z niego produkty o różnych, nawet skomplikowanych kształtach. Przedstawiona poniżej naszywka jest w kształcie koła ale dodatkowo posiada cztery punkty do przyszycia. Na samym środku widoczne jest logo – wypukły, biały ostrosłup.

Naszywka PVC w atrakcyjnym kształcie.

Popularność.

Wszywki z logo to jedne z najpowszechniejszych rzeczy, które widujesz codziennie np. na swoich ubraniach. W zależności od życzenia klienta mogą znajdować się na nich informacje o składzie materiału, sposobie użytkowaniu lub – jak w na zaprezentowanym przykładzie – sama nazwa marki. Połączenie bieli i czerni to sposób by Twój produkt nigdy nie wyszedł z mody!

Wszywka do ubrań z logo MISSCITY

Nie farbują tkanin.

Czy naszywki są w stanie zafarbować tkaninę? Nie i nie zrobią tego nawet podczas długiego prania w wysokiej temperaturze! Co więcej – po kilku latach kolory będą wyglądać identycznie jak w dniu wyprodukowania. Dodatkowo stosowana przez nas technologia mikrowtrysku pvc zapewnia olbrzymią precyzję najmniejszych detali projektu.

Naszywka w kształcie tarczy z gryfem