5 gadżetów promocyjnych, których nie powinno zabraknąć w Twojej firmie

Gadżety promocyjne to doskonałe narzędzie marketingowe, które pomaga dotrzeć do kolejnych osób i wzbudzić ich zainteresowanie. Które z nich klienci najbardziej lubią i powinny znaleźć się także w Twojej firmie?

top 5 gadżetów reklamowych

Breloki z logo firmy – popularne środki promocji

Jednym z najlepszych i najpopularniejszych gadżetów, które mogą stać się świetnym źródłem promocji Twojej firmy, są breloki z logo – większość z nas posiada przy kluczach co najmniej jeden. Klient, który otrzyma tego rodzaju prezent i dołączy go do swoich kluczy, będzie związany z Twoją marką na co dzień. Dzięki temu zdecydowanie chętniej pojawi się na kolejnym spotkaniu, skorzysta ponownie z usług lub jeszcze raz kupi Twój produkt. Co więcej, nosząc codziennie klucze z firmowym breloczkiem, klient mimo woli promuje Twoją firmę dalej, wśród kolejnych osób!

Przykładowo przyciągające uwagę breloki 3D od Polinal wykonane są z gumy lub wysokiej jakości metalu i połączone z wypukłymi naklejkami 3D.

Promocja i reklama marki na… magnesach

Magnesy to kolejne gadżety, które spotkasz w niemal każdym polskim domu – wielu ludzi wręcz kolekcjonuje je na swoich lodówkach. Dlatego właśnie magnes promujący firmę jest tak dobrym rozwiązaniem.

W Polinal produkowanych jest kilka rodzajów magnesów reklamowych – to tradycyjne płaskie magnesy, magnesy 3D z materiału SOFT PVC oraz magnetyczne naklejki pokryte poliuretanem. Przyklejone na lodówce, mogą stać się wieloletnią wizytówką Twojej firmy!

Naklejki i etykiety na produkty

Gadżet promocyjny, o którym warto pomyśleć, są również etykiety oraz naklejki na produkty, zawierające logo firmy. Jest to skuteczny sposób na masową promocję firmy. Mogą one zostać umieszczone w niemal każdym miejscu, również na sprzedawanych produktach, dzięki czemu o marce dowiaduje się duża grupa osób.

Naklejki i etykiety wykonywane są w różnych wersjach – mogą to być naklejki papierowe, przezroczyste, do umieszczenia na szybach, butelkach czy płytach CD.

Długopisy i notesy promujące markę

Działania marketingowe mogą obejmować również rozdawanie firmowych długopisów czy notatników. To jeden z najczęściej spotykanych gadżetów reklamowych pośród polskich przedsiębiorców. Stanowią one nie tylko świetne narzędzie promocji, ale również są wyjątkowo praktyczny upominek.

Klient obdarowany długopisem z logo na długo nie zapomni o Twojej marce. Z czasem mocno się do niej przywiąże! To także bardzo dobry sposób na przyciągnięcie kolejnych zainteresowanych Twoją firmą osób.

Emblematy i tabliczki reklamowe

Gadżetem reklamowym promującym markę, w który warto zainwestować, są również tabliczki i emblematy reklamowe. Samoprzylepne, metalowe etykiety z logo, są wyjątkowo łatwe do aplikacji – naklejone na produkty doskonale budują wizerunek firmy. Takie przedstawienie marki ma znaczący wpływ na decyzje zakupowe klientów.

W POLINAL® dostępne są zarówno naklejki chromowane, jak i emblematy chromowane oraz aluminiowe. Tabliczki również można wybierać spośród trzech różnych rodzajów. To wyjątkowe narzędzia promocji dla każdej marki, której zależy na pozyskaniu kolejnych klientów!