Różne kolory, kształty, rozmiary? Zero problemu!

Możesz potrzebować więcej niż jedną wersję naklejki, różniące się kolorami, kształtem lub rozmiarem. Jesteśmy przygotowani na takie możliwości i nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Każde zamówienie jest inne ale do każdego bez wyjątku podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie aby każda ze stron była w pełni zadowolona. Dołącz do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z różnymi wariantami naklejek 3D, które wykonaliśmy w naszej firmie.

Czerń i srebro.

Powiązanie kolorów czarnego ze srebrnym zawsze prezentuje się fenomenalnie. Dzięki takiemu połączeniu logo wraz z napisami posiadają efekt lustrzanego odbicia, które z daleka będzie dawać o sobie znać. Każda z tych okrągłych naklejek jest identyczna. Na zdjęciu bardzo dobrze widoczny jest także efekt wypukłości.

Powiązanie kolorów czarnego ze srebrnym zawsze prezentuje się fenomenalnie - naklejki 3D

Różnorodne barwy.

Różne kolory urządzeń potrzebują odrębnej kolorystyki naklejek 3D. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zamówić u nas emblematy w różnorodnych barwach. Na zaprezentowanych poniższych przykładach możemy zobaczyć trzy warianty tej samej naklejki. Dwie pierwsze to granatowe i czarne tło ze srebrnym logo oraz napisami. Ostatnia wersja to czarny tył ze złotymi wstawkami.

Różne kolory urządzeń potrzebują odrębnej kolorystyki naklejek 3D

Małe jest… piękne!

Małe wypukłe naklejki 3D z racji na swój rozmiar pasować będą dosłownie wszędzie. Na zdjęciu widzimy, że zawarte w niej zostały dwie rzeczy – nazwa oraz logo firmy. Połączenie kolorów białego i żółtego prezentuje się profesjonalnie na czarnym tle. Niewielkie gabaryty nie będą problemem pod względem przyczepności.

Małe wypukłe naklejki 3D

Różne rozmiary.

Wcześniej mieliśmy odmienną kolorystykę. A co z naklejkami wypukłymi w rożnych rozmiarach? Nie będzie z tym najmniejszego problemu. Poniżej prezentujemy wyprodukowane przez nas identyczne emblematy w różnych rozmiarach. Czerwono-białe logo oraz białe napisy wyglądają dokładnie tak samo na każdej wersji naklejek.

Identyczne emblematy w różnych rozmiarach. Czerwono-białe logo oraz białe napisy.

Odrębna kolorystyka.

Ponownie przykład dwóch identycznych emblematów w odrębnej kolorystyce. Na pierwszy rzut oka widzimy, że naklejki wypukłe mają nietypowy kształt – chmury, który zdecydowanie odróżnia się od innych projektów i nawiązuje do specyfiki firmy. Zastosowana kolorystyka to ciemnofioletowe napisy na białym tle oraz białe litery na fioletowym podkładzie.

Dwa identyczne emblematy z logo firmy w odrębnej kolorystyce

Przykłady wdrożeń według branż