Przykłady wydruku naklejek firmowych.

Płaskie, tradycyjne naklejki firmowe to wyjątkowo ekonomiczna opcja produkcyjna.

Pozwalają masowo promować firmę lub wydarzenie i docierać prosto do odbiorców. Trwałość etykiet płaskich jest na tyle wysoka, że można tak prowadzić również długoterminowe działania dla wspierania sprzedaży.

1. Naklejki reklamowe dla POZKOSZ

Zawody sportowe, zwłaszcza finał to okazja do masowej promocji marki i wydarzenia.

Drukując naklejki reklamowe mamy okazję uczestniczyć w takich wydarzeniach. Dzięki takim etykietom wydarzenia nabierają kolorów i kształtów, a promocja jest dużo łatwiejsza.

Naklejki na zawody sportowe

Żółte, okrągłe naklejki drukowane dostępne online
Naklejki reklamowe | Wymiary: średnica 60 mm | Druk cyfrowy pełnokolorowy (kolory CMYK) | Folia biała ORACAL | Plotowanie

Bogata paleta kolorów druku cyfrowego sprawia, że projekty przyciągają uwagę. Są wyjątkowo skuteczne w zwiększaniu świadomości marki.

Zastanówmy się. Czy ktoś nie lubi naklejek, zwłaszcza gdy uwieczniają ważne dla niego chwile?

2. Naklejki znakujące

Dodatkowe oznakowanie produktu etykietą z ważnymi informacjami często decyduje o tym, czy klient wybierze dany produkt.

Warto wydrukować naklejki do dodatkowego oznakowania opakowania lub samego produktu. To prosta droga do zwiększenia sprzedaży w punktach sprzedaży.

Etykiety reklamowe na produkt

Etykiety reklamowe kolorowe
Naklejki znakujące | Wymiary: 20 x 70 mm | Druk cyfrowy pełnokolorowy (kolory CMYK) | Folia biała ORACAL | Plotowanie

Ekonomiczne wsparcie sprzedaży

Wykorzystaj ekonomiczne naklejki płaskie do zwiększenia wartości swoich produktów na masową skalę. Wystarczy, że zlecisz nam przygotowanie produkcji etykiet, które eksponują najlepsze cechy produktu i uwypuklą jego zalety.

Gdy klient widzi dobrze oznakowany marketingowo produkt ocenia wyżej jego wartość. Przekłada się to bezpośrednio na sprzedaż.

Warto też wykorzystać zalety ekonomicznego druku etykiet samoprzylepnych na rolce. Ta technologia pozwala wdrożyć masowe użycie etykiety produktu w działania marketingowe i sprzedażowe.

Wyróżnij swoje produkty

Naklejki z najlepszymi cechami lub wyjątkową funkcjonalnością produktu, w prosty sposób zachęcają do zakupu. Dają kupującemu powód, żeby wybrał produkt. To silne działanie marketingowe.

Szczególnie ważne, gdy klienci dokonują wyboru samemu i gubią się w gąszczu podobnych do siebie towarów. To sposób, żeby wyróżnić ofertę i wywołać u klienta dobre skojarzenia.