Interesujące przykłady produkcji napisów wypukłych 3D.

Produkujemy wypukłe napisy lub litery, które mogą znakować w postaci logo produkt lub miejsca sprzedaży.

To bardzo trwała forma prezentacji marki. Napisy epoksydowe 3D ułatwiają komunikację z klientami. Budują zasięg i wpływają pozytywnie na cały proces sprzedaży.

1. Litery wypukłe tworzące logo 3D firmy JAZON

Połączone litery, które tworzą logo firmy JAZON to realizacja, która doskonale przedstawia możliwości zmiany do formy wypukłej 3D w technologii doming.

Dokładność detali, rożnorodność form i kształtów pokazuje, że nasze maszyny piszące są w tym zakresie bardzo efektywne.

Złożone w kształcie logo odwzorowane w technologii DOMING 3D™.

Logo firmy JAZON w postaci napisów wypukłych
Litery 3D | Wymiary: 120 x 150 mm | Druk cyfrowy pełnokolorowy (kolory CMYK) | Folia biała INTERCOAT | Plotowanie | Zalewanie poliuretanem bezrtęciowym

Dowolny kształt i wymiar

Zazwyczaj logo ma właśnie taką wektorową formę. Dlatego możemy je odwzorować poprzez samo wycinanie kształtów na folii.

Litery samoprzylepne tworzące logo JAZON

Możemy też zrobić druk wypukły przejść tonalnych, czy zastosować nietypowe folie. Wszystko po to, żeby wyeksponować ważne cechy wizualizacji danej marki. Jesteśmy bardzo otwarci na nowe pomysły wykorzystania naszej technologii.

2. Napisy epoksydowe 3D TAXI z nadrukiem

Możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty w produkcji napisów wypukłych 3D.

Oprócz stosowania folii kolorowych, często używamy też folii białej z nadrukiem. Uzyskujemy wtedy dodatkowe efekty graficzne przejść tonalnych. Dzięki temu takie litery wypukłe sprawiają wrażenie wyjątkowo przestrzennych.

Napisy wypukłe 3D w druku cyfrowym

Logo TAXI jako napisy epoksydowe
Napisy wypukłe 3D | Wymiary: 28 x 65 mm | Druk cyfrowy pełnokolorowy | Folia biała INTERCOAT | Plotowanie | Zalewanie poliuretanem bezrtęciowym

Dodatkowy nadruk

Napisy Taxi są przykładem na ciekawe zastosowanie druku cyfrowego w połączeniu z zalaniem do formy wypukłej.

Czerwone tło i do tego ciemniejsze przejście tonalne od brzegów nalepki, dodają szczególnej głębi tej realizacji.

Dokładność wycinania

 Precyzja cięcia po druku zapewnia równomierne rozłożenie cienia na całym obrysie. Aby uzyskać taki efekt musimy zadbać o dobre przygotowanie projektu na etapie przedprodukcyjnym.

Uzyskany w ten sposób wygląd liter 3D jest wyjątkowy i przyciąga wzrok.

3. Litery wypukłe na folii srebrnej dla BIO

Gdy używamy folii srebrnej matowej przy produkcji napisów wypukłych efekty są znakomite.

 Ta folia jest bardzo estetyczna. Litery wyróżniają się wyglądem i cały napis może podkreślać prestiżowy charakter produktu. Często nie jest już do tego potrzebny dodatkowy nadruk na folii. Sam kolor srebrny jest wystarczająco estetyczny.

Litery wypukłe na folii srebrnej matowej bez nadruku

Napisy 3D BIO dostępne na zamówienie
Litery wypukłe 3D | Wymiary: 50 x 180 mm | Bez nadruku | Folia srebrna matowa ORACAL | Plotowanie | Zalewanie poliuretanem bezrtęciowym

To przykład produkcji liter wypukłych na samej folii srebrnej matowej. Nie skorzystaliśmy w tym przypadku z żadnej techniki druku.

Bez nadruku

 Samo cięcie folii i jej zalewanie to w napisach wypukłych popularne rozwiązanie. Folia jest barwiona fabrycznie w swojej strukturze.

To duża stabilność i powtarzalność kolorów przy dodrukach produkcyjnych. Wybór kolorów folii jest bardzo duży.

Brak druku to też w tym przypadku mniejsze koszty produkcyjne.

4. Logo TECH w postaci napisów wypukłych 3D

W technologii zalania poliuretanem możemy też wyprodukować napisy epoksydowe, w których każda litera lub element graficzny wykonany jest osobno.

Efekt to wyjątkowo estetyczna produkcja, która przyciąga uwagę formą. Takie naklejki wypukłe 3D możesz wykorzystać do różnych celów marketingowych.

Napisy wypukłe logo po produkcji

Logo tech na napisach 3D doming
Napisy wypukłe 3D | Wymiary: 20 x 150 mm | Druk cyfrowy pełnokolorowy (kolory CMYK) | Folia biała ORACAL | Plotowanie | Zalewanie poliuretanem bezrtęciowym

W przypadku napisów wypukłych warto rozważyć produkcję na foliach innych niż biała. Nie zawsze też konieczny jest zadruk kolorowy.

5 problemów z naklejkami wypukłymi i ich rozwiązania. Musisz to wiedzieć, zanim zamówisz! –>>

5. Przykład produkcji na folii z efektem szczotkowanego aluminium

Produkujemy też czasem na nietypowych foliach.

Na przykład folia z efektem szczotkowanego aluminium. Tego efektu nie da się uzyskać przez nadruk. Srebrna folia z tym wyjątkowym efektem podobnym do metalu znajduje wiele zastosowań.

Litera z większego napisu zalana poliuretanem.

Napisy wypukłe na folii szczotkowane aluminium

Często wystarczy folia kolorowa – przykładowo srebrna lub złota. Uzyskasz tak niebywały efekt wizualny w postaci błyszczących liter podobnych do chromowanych.

Duży wybór rodzajów folii

Samo wycięcie folii w ciekawym kolorze i zalanie poliuretanem staje się trwałym i estetycznym napisem. Wybór rodzajów folii jest na rynku bardzo duży i nawet bez nadruku możemy uzyskać wiele ciekawych efektów.

Jeśli konieczny jest nadruk, to również w przypadku liter 3D możemy użyć dowolnej techniki, żeby Twoje napisy prezentowały się jeszcze lepiej.

6. Połączenie osobnych liter z naklejkami 3D w logo CEDER

Możemy tworzyć też ciekawe połączenia liter lub cyfr z naklejkami.

Nie zawsze najmniejsze litery będzie można zalać jako osobne elementy. Wtedy można z nich zrobić jedną całą naklejkę wypukłą z nadrukiem i połączyć z napisem.

Również sygnet logo występuje tutaj jako osobny jeden element w nietypowym kształcie z nadrukiem. Całość tworzy udaną kompozycję.

Logo CEDER w interesującej formie

Napis wypukły w postaci logo CEDER

Łatwe naklejanie

Być może zastanawiasz się, jak potem nakleić skomplikowany napis wypukły?

Nie musisz się o nic martwić. Dostarczamy wszystkie napisy epoksydowe 3D z naklejoną z góry folią transportową. Dzięki temu przeniesiesz łatwo cały napis w całości na miejsce naklejenia.

Przykłady wdrożeń według branż